Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: restoranas UAB "Senovė"

Verslo planas: restoranas UAB "Senovė"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Santrauka. Verslo idėja. Misija ir Vizija. Įmonės tikslų sistema. Rizikos veiksniai. Įmonės vieta. Situacijos analizė. Teisinė ir politinė aplinka. Ekonominė aplinka. Vartotojų analizė. Konkurencinė aplinka. Demografinė analizė. Marketingo tikslai ir strategija. Marketingo biudžetas. Prekės politika. Kainos politika. Funkcijos. Įmonės patalpos ir įrengimas. Tiekėjų analizė. Tiekėjų konkurencinio profilio nustatymas. Pardavimų sistema. Aptarnavimo sistema įmonėje. Personalas. Įmonės organizacinė struktūra. Įmonės finansinė analizė. Prekių pardavimo ir įplaukų prognozė per pirmus metus. Ilgalaikis turtas. Pradinės išlaidos. Finansavimo poreikiai. Banko kreditas ir jo grąžinimo sąlygos. Kredito grąžinimo grafikas. Ūkinės veiklos (gamybos) išlaidos. Pirmųjų veiklos metų sąmata (pinigų srautai). Pelningumo lūžio taškas. Projekto pelningumo svyravimų (rizikos) įvertinimas. Trumpas balansas. Projekto įgyvendinimo grafikas. Išvados. Priedai (2). Darbas iliustruotas lentelėmis.

Ištrauka

Verslo esmė – žmonių maitinimas. Tam, kad verslas būtų sėkmingas, svarbu įgyvendinti savo tiklus: Gauti pelną, kuo didesnis užimtumas, gera produktų kokybė, patenkinti visų klientų poreikius, naujų darbo vietų sukūrimas, socialinės garantijos darbuotojams, sukelti klientams gerą įspūdį, stengtis, kad kiekvienas klientas jaustųsi ypatingas, sukelti klientams malonius prisiminimus, sukelti gerą nuotaiką.
Įmonę valdys akcininkai, kurie iš savo turimų lėšų įnešė į įmonės sąskaitą banke 123 134 Lt. Dividendai nustatyti 25 procentai grynojo pelno. Įrengimams ir kitam ilgalaikiui turtui įsigyti akcininkai prašys banko paskolos 300 000 Lt.
Įmonė, planuojamoje įkūrimo vietoje turi tik vieną konkurentą. Stegiant įmonę yra tam tikra rizika: tiekėjai, gamtiniai reiškiniai, įstatymai, partneriai ir kiti. Rizika galima sumažinti renkantis patikimus partnerius, svarbu atlikti išsamią konkurentų analizę, reikia suplanuoti pardavimą, ir numatyti išlaidas ir perlną. Nuo tam tikrų gamtinių ar stichinių nelaimių galima apsaugoti įmonę, įrengdiant specialias priemones, apdraudžiant savo turtą draudimo bendrovėje.
UAB "Senove" įsikurs nuomojamose patalpose Vilniuje, Geležinio vilko g. 6. Pagal nuomos sutartį už patalpas įmonė turės mokėti 3600 Lt, be PVM, į nuompinigius ne įskaičiuotos išlaidos už komunalines paslaugas.
Įmonėje dirbs 33 darbuotojai. Priėmimas į darbą vyks konkursinę tvarka, bus atsižvelgiama į patirtį, išsilavinimą, kvalifikaciją, norą dirbti ir kita.
Verslas turėtų būti sėkmingas dėl šių priežasčių: vienas konkurentas ir tam tikras pranušumas prieš jį. Restoranas įsikuręs geroje vietoje, parenkami patikimi partneriai, reklama pakankamai efektyvi, kad galėtų sudominti. Įmonė, parengusi finansines ataskaitas, gali prognozuoti, kad grynasis kiekvieno mėnesio pelnas svyruos nuo 14 801 072, 41 Lt iki 17 909 297, 62 Lt. Todėl gali teigti, kad įmonės veikla bus pelninga ir įmonė nesusidurs su sunkumais vykdant įsipareigojimus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-17
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis111.94 KB
AutoriusMarina
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasB. Rinkevičienė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas restoranas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • B. Rinkevičienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą