Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: apgyvendinimo paslaugos UAB "Arinas"

Verslo planas: apgyvendinimo paslaugos UAB "Arinas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Paslaugų aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurentai. Rinkodaros planas. Kainodaros strategija. Reklama ir rėmimas. Gamyba. Trumpas paslaugų teikimo aprašymas. Vietos analizė. Patalpos, įranga ir transportas. Darbo jėga. Organizacinė UAB "Arinas" struktūra. Įmonės rūšies pasirinkimas. Organizacinė UAB "Arinas" struktūra. Rizika ir prognozės. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos (Labiausiai tikėtinos). Pelno (nuostolio) ataskaita. Balansas. Srautų ataskaita. Nenuostolingumo taško skaičiavimas. Priedas (1).

Ištrauka

Pastaruoju metu vis daugiau ir daugiau Lietuvos gyventojų savo atostogas ir laisvalaikį praleidžia toli nuo namų. Daugelis iš mūsų vos sulaukęs sulaukęs laisves nės minutės skuba pasinerti į gamtos teikiamus malonumus, pakvėpuoti grynu oru, pabėgti nuo betoninio tvaiko, pajusti gamtos harmoniją. Vienas iš patraukliausių Lietuvos rajonų turizmui yra Molėtų rajonas, pasižymintis unikalia gamta bei pasakiškų ežerų ir miškų gausybe. Nors tai yra gryna tiesa, deja, tenka pripažinti, kad turizmas Molėtų rajoine plėtojamas gana vangiai. Dėl šios priežasties aš ir nutariau Molėtų rajone nedideliame Joniškio miestelyje prie įspūdingo grožio Arino ežero įsteigti poilsio namus "Arinas".
Pagrindinė UAB "Arinas" veikla – apgyvendinimo paslaugų teikimas. Pagal skelbimą laikraštyje už nuosavas lėšas labai patrauklije vietoje (netoli miško ir ažero) buvo nupirktas nenaujas dviejų aukštų pastatas, kaip tik pritaikytas šiam verslui. Bus nuomojami 7 kambariai, kuriuose galės apsistoti iki 18 poilsiautojų. Kambariai bus jaukūs ir patogūs, įrangti taip, kad kuo geriau patenkintų klientų norus. Kiekviename aukšte bus įrengtos modernios virtuvės, kuriose poilsiautojai galės patys pasigaminti sau maisto. Virtuvėse jie galės rasti viską, ko tik reikia meisto ripšimui.
Be šios pagrindinės veiklos, UAB "Arinas" teiks ir kitas paslaugas, kurios privilios dar daugiau klientų bei padidins įmonės pajamas, tai – įvairios sporto ir turistinės įrangos (katamaranų, vandens ir sausumos dviračių, kamuolių) nuoma. Taip pat bus įrengta konferencijų ir banketų salė, kurią taip pat bus galima išsinuomoti.
Uždaroji akcinė bendrovė "Arinas" buvo įregistuota 2002 m. Molėtų rajono savivaldybėje. Taip pat poilsio namai buvo užregistruoti turizmo paslaugų registre, ir jiems buvo suteiktas sertifikatas, suteikiantis teisę verstis specialiu apgyvendinimo verslu. Pagrindinė ir vienintelė UAB "Arinas" savininkė, poilsio namų vedėja Violeta Sinkevičiūtė, valdanti 100 proc. įmonės akcijų prieš porą metų baigusi Vilniaus Gedimino technikos universiteto Verslo vadybos fakulteto magistrantūros studijas, keturis metus dirbusi vadybininke viešbutyje "Vilon".
Pagrindinis įmonės tikslas – per penkerius metus pasiekti 100 000 Lt apyvartą bei gauti 25 000 Lt grynojo pelno. Pirmus tris metus visa veikla bus finansuojama iš nuosavų lėšų (55 500 Lt): 20 000 Lt buvo panaudoti pastato įsigijimui, 7 000 Lt – mikroautobusui pirkti, 18 290 Lt – poilsio namų įrangai). Vėliau, sėkmės atveju, planuojama verslą plėsti. Tuo tikslu bus prašoma kredito iš banko.
Dauguma klientų bus Lietuvos gyventojai. Didžiausio antplūdžio tikimasi iš Šiaurės rytų ir Pietryčių Lietuvos miestų bei rajonų (Vilniaus, Utenos, Kauno, Panevėžio ir kt.). Taip pat gera reklama, kokybišku aptarnavimu, palankiomis atsiskaitymo galimybėmis, paslaugų įvairove ir pan. bandysime pritraukti poilsiautojus iš tolimesnių Lietuvos kampelių. Kaip jau buvo minėta anksčiau, vienas iš privalumų yra tas, kad "Arinas" stovės strategiškai palankioje vietoje – netoli kelio Molėtai-Pabradė tik 67 km nuo Lietuvos sostinės Vilniaus.
UAB "Arinas" sezono metu dirbs 7 žmonės, nesezono, kai verslas iš esmės sustos, smarkiai sumažėjus apyvartai, bus paliekami tik du darbuotojai – poilsio namų vedėja ir vairuotojas-ekspeditorius-kūrikas. Atlyginimams per metus bus išleidžiama 21 270 Lt. Ateity, sėkmės atveju, prie fiksuoto darbo užmokesčio bus pridedami priedai nuo apyvartos (bendra suma – 15 proc. nuo apyvartos).
Poilsio namų "Arinas" konkurentai – kitos įmonės, tiekiančios Molėtų rajone apgyvendinimo paslaugas. Pagrindiniai iš jų – UAB "Bebrynė" (tai pats pavojingiausias konkurentas, kadangi yra tame pačiame miestelyje), UAB "Toliejai", UAB "Bebrusai", UAB "Dubingiai". Pagrindiniai kovos būdai (strategijos) kovojant su konkurentais – palyginti žemos kainos (įsiskverbimo į rinką strategija), kokybiškųpaslaugų įvairovė bei gera reklama.
Verslo plano pabaigoje bus pateiktos prognuozuojamos 3-jų metų finansinės ataskaitos. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-03-06
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis33 puslapiai 
Literatūros šaltiniai13
Dydis135.59 KB
AutoriusDeividas
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasTvaronavičienė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas apgyvendinimo paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 33 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Tvaronavičienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą