Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: siuvimo įmonė UAB "Sportė"

Verslo planas: siuvimo įmonė UAB "Sportė"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Bendra informacija apie įmonę. Gamybinė veikla. Patalpų nuoma. Gamybiniai įrenginiai. Pagalbinės priemonės. Ilgalaikis ir trumpalaikis turtas. Medžiagos poreikis vienam gaminiui. 2008 metų numatomos pardavimų apimtys. Rinkodara. UAB "Sportė" rinkodaros planas. Vadyba. Personalas. Organizacinis planas. Verslo vizija. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Išlaidos medžiagoms. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Elektros energijos poreikis ir išlaidos gamybinių patalpų apšvietimui. Elektros energijos poreikis ir išlaidos administracinių, buitinių patalpų apšvietimui, bei technikai. Elektros energijos poreikis ir išlaidos gamybos įrengimams. Išlaidos ryšių paslaugoms. Išlaidos komunalinėms paslaugoms. Išlaidos patalpų apšildymui. Vienetiniai darbo užmokesčio įkainiai. Tiesioginės gamybos išlaidos vienam gaminiui. Netiesioginės gamybos išlaidos. Veiklos sąnaudos. Parduotos produkcijos savikainos prognozė. Pelno (nuostolio) prognozė. PVM prognozė. Pinigų srautų prognozė. Prognozuojamas balansas. Santykiniai rodikliai. Priedai (6).

Ištrauka

Pradėti siuvimo verslą, kaip ir bet kokios kitos srities verslą, Lietuvoje, nėra taip paprasta. Problema yra ne vien dėl nuolat augančių žaliavų kainų, bet ir dėl didėjančių elektros energijos, šildymo kainų bei nors ir nežymiai kylančio minimalaus darbo užmokesčio. Būtent dėl šių priežasčių kyla ir pasiūtos (pagamintos) produkcijos kainos.
Buvo nuspręsta kurti gamybos įmonę - uždaroji akcinė bendrovė "Sportė". Šios įmonės tikslas – aukšta kokybė, už prieinamą kainą. Pirmaisiais įmonės gyvavimo metais, planuojama įdarbinti 4 darbuotojus (3 siuvėjas ir 1 sukirpėją – lygintoją – pakuotoją), ir vieną administracijos darbuotoją – direktorių, kurie sutinka gauti atlyginimą vieną kartą per mėnesį – paskutinę mėnesio dieną. Įmonės buhalteriją tvarkys uždaroji akcinė bendrovė "BVC" pagal sudarytą sutartį. Už buhalterines paslaugas mokama 400 Lt/mėn (be PVM). Įmonės patalpas valys uždarosios akcinės bendrovės "Ainava" valytoja, pagal pasirašytą sutartį. Už šias paslaugas bus mokama 300 Lt/mėn (be PVM). Tikimasi, kad kolektyvas puikiai susigyvens bei papildys vienas kitą. Pirmaisiais metais įmonės asortimentą sudarys vyriški sportiniai šortai ir vyriški sportiniai marškinėliai. Žinoma vėliau planai augs ir asortimentas bus papildytas kitais sportiniais rūbais vyrams ir moterims. Įmonė buvo įsteigta akcininkų kapitalo pagrindu. UAB "Sportė" planuojama įregistruoti PVM mokėtoja nuo veiklos pradžios.
Verslo plane bus apžvelgti ir išanalizuoti svarbiausi veiksniai įtakojantys įmonės kūrimą bei jos veiklos sėkmę t.y. atlikta išsami situacijos analizė, konkurentai, vartotojai, tiekėjai, atlikta išsami finansinė analizė.
Žinoma joks verslas be pelno siekimo nebus verslas, taigi uždaroji akcinė bendrovė "Sportė" taip pat sieks pelno, tai dar vienas iš įmonės pagrindinių tikslų, kuris pagal finansines prognozes bus pasiektas. UAB "Sportė" ir toliau planuoja plėsti savo veiklą, nenuvilti savo pirkėjų, jiems pateikti patogius, kokybiškus ir madingus sportinius šortus ir sportines maikutes. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis48 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11
Dydis233.6 KB
AutoriusRita
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas siuvimo imone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą