Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: gėlių salonas IĮ "Gėlių rojus"

Verslo planas: gėlių salonas IĮ "Gėlių rojus"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Verslo plano santrauka. Siūlomo projekto esmė. Rinkodaros planas. Organizacinis planas. Finansinis planas.

Ištrauka

IĮ "Gėlių rojus" – tai gėlių salonas. Kurti gėlių saloną paskatino didelė gėlių paklausa ir prastas klientų norų tenkinimas Šilainių mikrorajone.
Įkūrus gėlių saloną atsiras galimybė visus šiltus jausmus išlieti ne žodžiais, o tam tikrais komponavimo elementais, skleidžiančias grožį ir šilumą, ko ypatingai trūksta aplinkinėse gėlių parduotuvėse.
IĮ"Gėlių rojus" tikslai:
• Įsitvirtinti gėlių rinkoje;
• Tapti didžiausia gėlėmis ir jų priedais prekiaujančia įmone Šilainių mikrorajone;
• Po metų veiklos pirkti patalpas, kurios veiklos pradžioje bus nuomojamos;
• Per dvejus veiklos metus užimti ne mažesnę nei 18% gėlių rinkos dalį Kaune;
• Užmegsti ilgalaikius ir patikimus ryšius su tiekėjais;
• Iki 2012m. Rugpjūčio mėnesio gražinti visą banko paskolą su palūkanomis;
• Sėkmingai įvykdžius visus planus plėsti įmonės veiklą.

IĮ"Gėlių rojus" pradės savo veiklą vykdyti 2008m. Liepos 1d. Salonas atsidarys prekybos ir pramogų centre MEGA, Šilainių mikrorajone. Patalpos pasirinktos gana patrauklioje ir gerai matomoje vietoje ir yra išplanuotos taip, kad parduotuvė tarsi atskiriama į dvi atskiras dalis, kas itin pasitarnauja vykdant prekybą. Įmonės patalpų plotas bus 92,15 m². Patalpos bus nuomojamos.
Šiame gėlių salone bus prekiaujama ne tik daugybe rūšių skintų ir vazoninių gelių iš viso pasaulio,gedulingomis puokštėmis ir vainikais bet ir įvairiomis priemonėmis, skirtomis gėlių priežiūrai: kompostais, trąšomis, įvairiais vazonais, lėkštutėmis ir t.t. Be to čia bus galima įsigyti įvairių suvenyrų, žvakučių ir įvairių kitų smulkmenų.
Taip pat šiame salone bus teikiamos patalpų, vitrinų, automobilių puošimo, dovanų pakavimo, puokščių sudarymo pagal specialų užsakymą paslaugos, gėlių nuoma, gėlių pristatymas su sveikinimu bei kitos paslaugos.
Konkurentų gėlių skyriuose puokštės ir kompozicijos komponuojamos gan atsainiai ir neoriginaliai. Taigi klientams, ieškantiems kažko originalaus, tenka gaišti laiką važiuojant kažkur toliau, vietoj to, kad įsigytų artimiausiose gėlių skyriuose. Gėlių salonas sudarys sąlygas kiekvienam lankytojui išsirinkti originalią puokštę ar kompoziciją. Tuo pačiu tai bus šansas ištaisyti konkurentų klaidas, kurie nereaguoja į pirkėjų pageidavimus ir nesistengia patenkinti jų poreikių.

Kadangi aplinkiniuose gėlių skyriuose nėra sąlygų patenkinti visų klientų poreikių dėl vietos stokos, todėl įkūrus didelį gėlių saloną tai bus galima padaryti. Būtent šioje srityje pradėti savo veiklą paskatino dar ir kvalifikacinės žinios, įgyta patirtis, noras maksimaliai tenkinti klientų pageidavimus. Aš įsitikinusi, kad būtent šioje vietovėje trūksta didelio gėlių salono.
Jis išsiskirs ne tik dydžiu, bet ir teikiamų paslaugų įvairove bei jų kokybe. Čia bus surinktas profesionalus, savo darbą išmanančių darbuotojų kolektyvas, kuris periodiškai gilins savo žinias seminaruose, bus skatinamas dirbti kruopščiai ir atsakingai.
Įmonė bus orientuota į lojalų klientą, gaunantį vidutines ir dideles pajamas.
Įmonei vadovaus jos įkūrėja ir savininkė, kuri turi verslo vadybos, bei ekonomikos bakalaurų išsilavinimą ir ketverių metų prekybos patirtį. Kiti administracijos darbuotojai bus turintys tam tikrą išsilavinimą, atitinkantį jų einamas pareigas.
Kadangi pradinių lėšų nėra, bus imama paskola iš banko. Paskolą sudarys 75000 litų. Ją įmonė įsipareigos grąžinti per 4 metus, dalimis kiekvieną metų ketvirtį, kartu mokėdama 11% palūkanas. Kaip garantas bankui bus įkeistas savininkės turtas.
Lėšos bus naudojamos patalpų įrengimui, patalpų nuomai bei visoms kitoms išlaidoms apmokėti, kad įmonė galėtų vykdyti savo veiklą kol ims veikti pelningai.
Finansuotojo, kuris šiuo atveju yra bankas, nauda – palūkanos, gautos už kredito suteikimą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-02-17
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis62.53 KB
Autoriuslaura
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
FakultetasKauno skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas geliu salonas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 22 puslapiai 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 4 Klasė/kursas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą