Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: vandens slidžių nuoma

Verslo planas: vandens slidžių nuoma

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Užduotis. Įvadas. Įmonės aprašymas. Įmonės veiklos aplinkos veiksnių įvertinimas. Marketingo planas. Rinkos analizė. Marketingo rinkinys (kompleksas). Paslaugos aprašymas. Pardavimų prognozė (optimistinis, pesimistinis ir tikėtinas variantas). Gamybos planas. Gamybinio pajėgumo ir gamybinės programos apskaičiavimas. Naujos įmonės paslaugų planas. Verslo organizavimas. Finansinis planas. Investicijos pastatams ir įrangai. Išlaidos pastatų nuomai. Išlaidos įrangai. Energetinės išlaidos. Vandens slidžių nuomos paslaugos kaštų (savikainos) apskaičiavimas. Paslaugų pelningumo nustatymas. Projekto finansavimo poreikis ir šaltiniai. Rizikos galimybių įvertinimas. Grynųjų pinigų srautas. Investicinio kapitalo atsipirkimo laiko (pagal tikėtiną variantą) nustatymas. Projekto grynoji esamoji vertė. Naudos ir kaštų santykis (pelningumo indeksas). Lūžio taško analizė. Išvados.

Ištrauka

Šis darbas skirtas kuriamos įmonės verslo planui. Įmonės veiklos pobūdis: vandens slidžių nuoma. Įmonė savo klientams galės pasiūlyti ne tik slidinėjimą vandens slidėmis, bet ir čiuožima ant pripučiamo rato ar "banano".
Atlikta analizė parodė, Šilutėje (kur steigiame šią įmonę) legaliai vandens slides nuomojančių įmonių yra tik kelios. Tačiau yra nemažai šia veikla nelegaliai uzsiimančių asmenų. Kadangi yra mažai legaliai uzsiimančių vandens slidžių nuoma, lengviau prisitraukti klientus, reklamuojant savo paslaugas vietineje spaudoje. Dėl šių priežaščių nusprendžiau įkurti įmonę kuri savo veikla uzsiimtu legaliai ir leistu kiekvienam norinčiajam ekstremaliai praleisti laisvalaikį. Įmonė dirbs pagal verslo liudijimą, joje dirbs tik vienas darbuotojas (pats įmonės sąvininkas).
Įgyvendindami šį projektą mes neišvengiamai susidursime su finansine, valdymo ir išorinių veiksnių rizika. Esminė rizikos grėsmė yra susijusi su finansais ir norimu klientų skaičiumi. Investicijas planuojame imti iš banko ilgalaikę paskolą ir tikimės iš mūsų teikiamų paslaugų gauti pelną, kurį galėtume panaudoti paskolos grąžinimui.
Gamybos plane aprašomas technologinis procesas. Numatyta įsigyti valtį, variklį, vandens slides, vandens atrakcionus, virves, gelbėjimosi liemenes.
Finansiniame plane numatytas investicijų poreikis bendrovei –65067 Lt. Apskaičiuota paslaugų savikaina ir kaina bei paslaugų pelningumas. Pagal tikėtiną variantą įvertintas projekto efektyvumas. Lūžio taškas apskaičiuotas vandens slidžių nuomos paslaugai pagal tikėtiną variantą. Investicijos atsipirks per 3 metus.
Darbo apimtis 23 lapai, jame yra 1 paveikslėlis ir 25 lentelės, verslo plano rašymui naudojau 9 literatūros šaltinius. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-02-10
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis67.5 KB
Autoriustureklai
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2008 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasAndriškevičiūtė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas vandens slidziu nuoma [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 23 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Andriškevičiūtė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą