Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: prekybos avalyne UAB "Auksinis batelis"

Verslo planas: prekybos avalyne UAB "Auksinis batelis"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindas. Įmonės misija. Įmonės tikslai. Veiklos tikslai. Ekonominiai tikslai. Socialiniai tikslai. Rinkodara. Rinkos vertinimas. Įmonės makroaplinka. Ekonominė aplinka. Teisinė–politinė aplinka. Teisės aktai svarbūs rinkodaros veiklai. Įmonės mikroaplinka. Tiekėjų analizė. Vartotojų analizė. Konkurentų analizė. Įmonės vietos pagrindimas. Rinkodaros planas. Prekė. Kaina. Pasiskirstymas. Rėmimas. Reklamos priemonių išlaidos. Marketingo biudžeto projektas. Pardavimų prognozė. Veiklos planas. Patalpos ir įranga. Tiekėjai ir atsargos. Įmonės organizacinė struktūra ir personalo valdymas. Finansinis planas. Kredito grąžinimo grafikas. Ilgalaikis turtas (pagrindinės priemonės). Veiklos sąnaudos. Išvados.

Ištrauka

Steigiama specializuoto tipo UAB ,,Auksinis batelis", kurios veikla bus susijusi su itališka avalyne . Parduotuvėje bus parduodama garsių Italijos dizainerių avalynė, rankinės ir jų priežiūros prekės .Taip pat parduotuvėje bus galima užsisakyti avalynės iš katalogų ,taip pat bus galima įsigyti ir jaunavedžių avalynės ,kuri bus atvežama iš Italijos tik pagal užsakymus. Įmonė teiks ir avalynės remonto paslaugas naujai avalynei ,be papildomo mokesčio. Parduotuvė bus įsikūrusi Vilniuje, Aušros vartų g.7.Jos darbo laikas bus nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10 iki 19val.,šeštadienį nuo9 iki15 val., sekmadienį nedirbs .Šioje įmonėje dirbs penki žmonės : Parduotuvės vadovas ,du pardavėjai – konsultantai , buhalteris ir valytoja.
Mūsų įmonė naudosis UAB "Vilbana ,, paslaugomis jų dėka prekės iš Italijos yra importuojamos į Lietuvą. Mes pasirinkome pačią seniausią ir patikimiausią firmą Lietuvoje , krovinių gabenimui .Ši firma suteikia geras sąlygas krovinio atgabenimui , už pakankamai ne aukštą užmokestį .
Mano kuriamos įmonės tiekėjai bus keli Italijos madų namai tai: G.Ferre ,Gucci ,Valentino ,kurie teiks įmonei prekes ,katalogus bei užtikrins prekių kokybę. Mano pasirinkti tiekėjai yra gerai žinomi pasaulinėje rinkoje .Šių firmų avalynė garsėja savo kokybiškumu , patogumu ir neįprastomis formomis. Parduotuvėje prekiaujama tik vyriška ir moteriška avalyne. Pagrindinis akcentas yra skirtas moteriškai avalynei , nes moterys daugiau skiria tam lėšų. Kiekvieną sezoną yra keičiamos batų ir rankinių kolekcijos , vyksta jų pristatymai .Senai kolekcijai yra daromas išpardavimas .Kainos yra sumažinamos iki savikainos .Žmones vilioja ne mažos nuolaidos ,todėl per išpardavimą jų sulaukiama dvigubai, nuo to parduotuvės pelnas tik padidėja , nes dauguma perka ne tik išparduodamas prekes ,bet ir iš naujos kolekcijos .
Parduotuvės nuomojamų patalpų plotas bus 50 kvadratinių metrų , nuomos mokestis sudarys 1200Lt.,per mėnesį.
Bendras įmonė kapitalas sudaro 60‘000 Lt. , 10 000 Lt. tai yra nuosavi pinigai .Dar 50‘000Lt. planuojama gauti paskolą iš SEB Vilniaus banko su 8,2 % metinių palūkanų.
Numatomos pradinės išlaidos 39‘590 Lt .
Numatomos per pirmus metus veiklos išlaidos 13710,2 Lt.
Pirmais metais planuojamos prekių pirkimo išlaidos 1‘782720 Lt.
Realizacinių įplaukų suma pirmais metais 2‘488320 Lt.
Per pirmus metus planuojamas pelnas 483046,33 Lt. Pagrindinis firmos tikslas patenkinti pirkėjų poreikius ir pasiekti norimą pelną .

Nuo 2006 m. Lietuvoje sparčiai išaugo konkurencija tarp firmų užsiimančių prekyba avalyne .Labai daug naujų parduotuvių atsidarė Lietuvoje, o ypač Vilniuje .Didelis parduotuvių kiekis didina konkurenciją ir skatina kainų kitimą .Tokia konkurencija yra labai palanki vartotojui , bet labai ne naudinga pardavėjui . ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-23
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis20 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis49.34 KB
AutoriusEgle
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJaskelevičius
Švietimo institucijaVilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas prekyba avalyne [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 20 puslapių 
  • Vilniaus kooperacijos kolegija, VšĮ / 3 Klasė/kursas
  • Jaskelevičius
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą