Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: mažmeninė kompiuterinės technikos ir programinės įrangos prekybos įmonė "Kompas"

Verslo planas: mažmeninė kompiuterinės technikos ir programinės įrangos prekybos įmonė "Kompas"

  
 
 
12345678910111213141516171819
Aprašymas

Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Bendras sumanymo aprašymas. Verslo sferos apibūdinimas. Įmonė. Sumanymo uždaviniai. Sumanymo unikalumas. Marketingas. Verslo aplinkos veiksniai. Rinkos būklė, jos dydis ir tendencijos. Konkurencija rinkoje. Marketingo tikslai ir strategijos. Rinkos segmentavimas ir tikslinių rinkų parinkimas. Gamyba. Gamybos vykdymo vieta. Gamybos poreikiai. Tiekimo ir transportavimo veiksniai. Darbuotojų samdymo galimybės. Paslaugų kaštų prognozė. Valdymas. Valdymo grupės sudėtis. Organizacinė įmonės struktūra. Juridinė sandara ir sutartys. Kritinė rizika. Numatomos problemos ir kliūtys. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Pardavimo ir išlaidų prognozė. Prognozuojama metinė pelno ataskaita. Gamybos nenuostolingumo lūžio taško analizė.

Ištrauka

Šiame darbe parengėme įmonės " KOMPAS" verslo planą. Čia pasirinkome tam tikrą rinką ir išnagrinėjome ją. Pagal išanalizuotus duomenis parengėme įmonės kūrimo ir valdymo strategiją, vidinę ir išorinę aplinką bei kitus veiksnius, kurie gali lemti įmonės sėkmę ar nesėkmę rinkoje.
Įmonės veiklos sritis – mažmeninė kompiuterinės technikos ir programinės įrangos kompiuteriams prekyba. Pasirinkome prekių tekėjus, kurie pristatys mums prekes pardavimui.
Šiais laikais kompiuteriai tampa vis populiaresni ir prieinamesni. Jie daro žmogaus darbą patogesniu ir našesniu, o laisvalaikį linksmesniu. Tai ir daro juos tokiais populiariais. Tai rodo tą, kad ši rinkos sritis gali būti labai pelninga.
Įmonė bus įsteigta naujai. Tai sudėtingiausia įmonės vystymosi stadija, nes reikia įsitvirtinti rinkoje ir nepasiduoti po konkurentų spaudimų. Dėl to labai svarbu pasirinkti tinkama strategiją.
Sudarėme įmonės struktūrą, kuri lemia tinkamą veikimą ir plėtimą. Tai labai svarbu, nes reikia tinkamai valdytį įmonę, kad ji neštų pelną. Personalas turi veikti korektiškai, o vadovai elgtis protingai. Visi įmonės darbuotojai ir vadovai turi turėti savo pareigas ir įgaliojimus.
Pagal mūsų planą, įmonė bus įsteigta Šiauliuose. Tas miestas patinka mums savo ekonominiu potencialu. Protingiau išdėstyti ją arčiau centro, ar centre. Nusprendėme išdėstyti įmonę nuomojamose patalpose.
Verslo plėtimui naudosime kitų įmonių paslaugomis. Pavyzdžiui reklamai, ar prekių transportavimui.
Apskaičiavome įmonės steigimui reikiamas lėšas, padarėme prognozę išlaidoms ir pajamoms. Sudarėme prognozuojamą metinę pelno ataskaitą. Nustatėme gamybos lūžio taško padėti. Tai yra labai svarbus rodiklis, nes jis parodo kada apytiksliai verslas apsimokės ir ims nešti grynąjį pelną. Visa tai akivaizdžiai parodo mūsų verslo potencialumą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-21
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis17 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis39.79 KB
AutoriusViacheslav
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kompiuterines technikos prekybos imone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą