Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: sporto klubas "Jėga"

Verslo planas: sporto klubas "Jėga"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Namų darbo užduotis. Įvadas. Techninių ekonominių rodiklių suvestinė. Įmonės veiklos aplinkos veiksnių įvertinimas. Siūlomo projekto esmė. Marketingo planas. Rinkos analizė. Marketingo rinkinys (kompleksas). Paslaugos aprašymas. Pardavimų prognozė. Gamybos planas. Gamybinio pajėgumo ir gamybinės programos apskaičiavimas. Naujos įmonės paslaugų planas. Organizacinis planas. Finansinis planas. Investicijos pastatams ir įrangai. Išlaidos pastatų nuomai. Išlaidos įrangai. Amortizaciniai atskaitymai. Išlaidų žaliavoms ir medžiagoms apskaičiavimas. Energetinės išlaidos. Išlaidų darbo užmokesčiui apskaičiavimas. Treniruočių paslaugos kaštų (savikainos) apskaičiavimas. Paslaugų pelningumo nustatymas. Projekto finansavimo poreikis ir šaltiniai. Projekto efektyvumo įvertinimas. Grynųjų pinigų srautas. Investicinio kapitalo atsipirkimo laiko (pagal tikėtiną variantą) nustatymas. Projekto grynoji esamoji vertė. Naudos ir kaštų santykis (pelningumo indeksas). Lūžio taško analizė. Verslo plano realizavimo kalendorinis grafikas. Išvados.

Ištrauka

Šis darbas skirtas kuriamos UAB "Jėga" verslo planui. Įmonė veiklos pobūdis: karate treniruotės (pradedantiesiems ir ne tik). Taip pat klientams bus teikiamos nemokamos konsultacijos mitybos klausimais.
Atlikta analizė parodė, kad Kaune (kur steigiame šią įmonę) yra tik keli sporto klubai, kuriuose vyksta karate užsiėmimai. Tačiau taip pat yra mokyklos, kur teikiamos šios paslaugos. Konkurentų paslaugos nėra aukšto lygio, lankytojai jaučia diskomfortą dėl perpildytų salių. Dėl šių priežasčių nusprendžiau įkurti sporto klubą, kuriame vyktų aukštos kokybės karate treniruotės bei kitos papildomos paslaugos.. Įmonėje dirbs penki darbuotojai. Bendrovės direktorius yra išsipirkęs šimtą procentų UAB "Jėga" akcijų. Bus taikoma linijinė valdymo struktūra. Treneriai ir buhalteris bus pavaldūs savininkui.
Marketingo plane pateiktas marketingo kompleksas: rinkos įvertinimas, paslaugos aprašymas, kainodara ir rėmimas. Prognozuojami optimistinis, tikėtinas ir pesimistinis pardavimų variantai. Įvertinami konkurentai. Artimiausi konkurentai yra sporto klubas "Samurajus" bei kiti sporto klubai, kurie orientuoti būtent į rytų kovos menus. Tačiau čia praktiškai neteikiamas dėmesys paslaugų kokybės gerinimui. Vis dar labai maža paslaugų įvairovė. Be to, jų gamybinis pajėgumas per menkas, kad būtų patenkinta paklausa.
Įgyvendindami šį projektą mes neišvengiamai susidursime su finansine, valdymo ir išorinių veiksnių rizika. Esminė rizikos grėsmė yra susijusi su finansais ir norimu klientų skaičiumi. Investicijas planuojame imti iš banko ilgalaikę paskolą ir tikimės iš mūsų teikiamų paslaugų gauti pelną, kurį galėtume panaudoti paskolos grąžinimui.
Gamybos plane aprašomas technologinis procesas. Numatyta įsigyti 10 pilvo, 10 galvos ir keletą komplektų rankų ir kojų apsaugų (20 vnt.), 15 šokdynių, 5 lapsutes, 5 gumas.
Finansiniame plane numatytas investicijų poreikis bendrovei – 103 tūkst. Lt. Apskaičiuota paslaugų savikaina ir kaina bei paslaugų pelningumas. Pagal tikėtiną variantą įvertintas projekto efektyvumas. Lūžio taškas apskaičiuotas karate paslaugai pagal optimistinį, tikėtiną ir pesimistinį variantus. Investicijos atsipirks per 4,2 metų. Pelningumo indeksas 5-aisiais veiklos metais - 1,12 (t.y. didesnis už vienetą), tad projektas ekonomiškai efektyvus.
Darbo apimtis – 32 puslapiai. Jame yra 5 paveikslų ir 31 lentelė. Cituojama 8 informacijos šaltiniai. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-18
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis30 puslapių 
Literatūros šaltiniai8
Dydis88.77 KB
AutoriusErika
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasRima Andriškevičiūtė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasVerslo fakulteto Kretingos skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas sporto klubas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 30 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 3 Klasė/kursas
  • Rima Andriškevičiūtė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-4
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą