Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: mažmeninė prekyba sporto prekėmis IĮ "Startas"

Verslo planas: mažmeninė prekyba sporto prekėmis IĮ "Startas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Turinys. Santrauka. Verslo planas ir jo nauda. Verslo plano rūšys. Trumpa įmonės veiklos charakteristika. Įmonės veiklos kryptys ir tikslai. Produkcijos (paslaugos) aprašymas. Darbuotojų kvalifikacija. Siūlomo projekto esmė. Idėja. Vietovės, kur įsikūrusi firma aprašymas. Marketingo planas. Rinkos analizė. Bendra rinkos apžvalga ir tendencija. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo rinkinys. Realizavimo metodai. Rėmimas ir reklama. Pardavimų prognozės. Gamybos planas. Organizacinis planas. Juridinė įmonės forma. Valdymo personalas ir darbuotojai. Darbo užmokestis. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Ilgalaikio turto poreikio apskaičiavimas. Darbo užmokesčio lentelė. Amortizacijos lentelė. Kitos netiesioginės sąnaudos. Pelno ataskaita. Paskolos, palūkanų mokėjimo planas. Pinigų srautų prognozė. Sąnaudų prognozė. Projekto atsipirkimo laikas. Rizikos įvertinimas. Išvados. Priedas (1).

Ištrauka

Įmonės pavadinimas : Individuali įmonė "STARTAS".
Adresas: Žemaitijos gatvė 22 – 2, Mažeikiai.
Įmonės veiklos kryptis: mažmeninė prekyba sporto prekėmis.
Įmonės kodas: 88888888
Įmonės registravimo data: 2008 01 05
Įmonės vizija. Išskirtinumas, mada ir kokybė kiekvieną dieną!
Šios įmonės steigėjas – fizinis asmuo, įstatymo nustatyta tvarka pasirašęs įmonės steigimo sutartį. Įmonės įstatiminis kapitalas yra nepadalintas, nes firma yra individuali įmonė. Nuosavas kapitalas sudaro 62000 lt. Įmonėje išviso dirbs 6 darbuotojai.
Įmonės bus įsteigta Mažeikių miesto centre. Tai labai palanki vieta, nes neseniai šiame rajone duris atvėrė naujas prekybos centras " MAXIMA", todėl dauguma žmonių , atvykę į šį prekybos centrą apsipirkti, manome užsuks ir į mūsų parduotuvę. Taip pat šalia mūsų parduotuvės yra grožio salonas. Manome, jog žmonės, besilankantys šiame salone, apsilankys ir mūsų parduotuvėje.
Mažeikių miesto centras - tankiai apgyvendintas, jame pastovus judėjimas. Dar vienas privalumas yra tas, jog šalia nėra konkurentų parduotuvių.
Įmonės patalpoms pasirinkome nuosavą 3 kambarių butą.
Projekto finansavimas sudaro 120000 lt, kurio didžioji dalis bus skirta patalpoms, baldams ir parduodamai produkcijai įsigyti.
Mūsų tiekėjai: užsienio kompanijos, su kuriomis pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.
2 Verslo planas ir jo nauda
Verslo plano rengimas - tai ilgas ir kruopštus procesas reikalaujantis ekonominių, finansinių, marketingo ir personalo valdymo žinių. Verslo plano parengimas gali trukti nuo poros savaičių iki keleto mėnesių, priklausomo nuo projekto kompleksiškumo, verslo šakos specifikos, paskirties.
Verslo planas (VP) - dokumentas, kuriame detaliai aprašomas verslo sumanymas. Tai darbo priemonė, padedanti valdyti įmonės veiklą ir siekti pageidaujamų rezultatų. Be esamos padėties pristatymo, numatomų įmonės poreikių ir laukiamų rezultatų, verslo plane detaliai pateikiami ir visi sumanymo įgyvendinimo etapai: projektavimas, tyrimai bei produkto/paslaugos sukūrimas, marketingas, gamyba/paslaugų teikimas, valdymas, finansavimas, didžiausios rizikos. Taip atskleidžiama verslo idėja, priemonės, jai realizuoti ir įvertinama laukiama nauda. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-16
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai7
Dydis62.13 KB
AutoriusMonika
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas mazmenine prekyba sporto prekemis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą