Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: elektros montažo įmonė UAB "Transformatorius"

Verslo planas: elektros montažo įmonė UAB "Transformatorius"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Įmonės vadybinės veiklos analizė. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Paslaugos aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir jos apibūdinimas. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Gamyba (paslaugos). Trumpas gamybos ir paslaugos aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Įranga. Transportas. Tiekėjai. Darbo jėga. Teisinė apsauga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos vertinimas. Galimi sunkumai ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Įmonės veiklos plėtros projektas. Reikiamos lėšos. Lėšų panaudojimas. Įmonės veiklos plėtros projekto įvertinimas. Pardavimų prognozė. Prognozuojamo pelno ataskaita. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita. Gamybos nenuostolingumas. Prognozuojami ekonominiai rodikliai. Išvados. Darbas iliustruotas schemomis.

Ištrauka

Daugelis įmonių užsiimanti kokia nors veikla galvoja plėsti savo įmonę tikėdamiesi iš naujos veiklos gauti papildoma pelną, o tuo pačiu įsitvirtinti rinkoje.Norint tai padaryti reikia gerai apsvarstyti visas plėtros galimybes,nes tai nepadarius planuojama veikla gali patirti nuostolių.
Norint išsiaiškinti ar nagrinėjamos įmonės plėtra atneš laukiamų rezultatų būtina turėti nemažai informacijos, kad būtu galima įvertinti įmonės ateities veiklos perspektyvas, ar ta veikla bus naudinga ir atneš norimo pelno.
Šios temos reikšmė yra didelė, nuo jos priklausys ar UAB,,Transformatorius", šiuolaikiška įmonė, atneš norimų rezultatų įmonės plėtra, tai yra ar uždirbs pakankamai pelno.
Norint pasiekti didesnį įmonės pelną būtina savo veikla plėsti.Tai daro daugelis įmonių, kurios investuodama lėšas į pažangias technologijas, rekonstruodama įmonei priklausančius įrenginius.
Pažangioms technologijoms kompanijos kasmet skiria ypatingą dėmesį, vykdomos ilgalaikės investicijos, skiriamos milžiniškos lėšos įrenginiams restruktūrizuoti bei modernizuoti.
Darbo objektas: Šiame darbe aprašoma UAB ,,Transformatorius", kuri užsiima elektros linijų tiesimu veikla, plėtros perspektyvos, jo finansinė dalis, ją supanti rinka.Tai analizuojama pagal pateiktus klausimus:
1. Numatomos teikti paslaugos paklausa rinkoje.
2.Įmonės turimų lėšų panaudojimas.
3.. Įmonės plėtros finansavimo šaltiniai
Darbo tikslas- išnagrinėti ar bus naudinga kuriama nauja bendrovės veika ar atsipirks investicinis projektas.
Darbo uždaviniai:
1. Pateikti įmonės veiklos plėtros projektą
2.. Išanalizuoti įmonės veiklą.
3.Įvertinti įmonės veiklos plėtros projektą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-16
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis61.14 KB
Autoriusgintas
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas elektros montazo imone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą