Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Įmonės darbo administravimas-organizavimas (steigimas ir veikla): turizmo įmonė UAB "Kelionių rojus"

Įmonės darbo administravimas-organizavimas (steigimas ir veikla): turizmo įmonė UAB "Kelionių rojus"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334
Aprašymas

Turizmo įmonės "Kelionių rojus" darbo administravimas-organizavimas (steigimas ir veikla). Įvadas. Santrauka. Turizmo įmonės įkūrimas. Verslo idėja ir misija. Aplinkos analizė. Turizmo rinka. Įmonės dislokacija. Kelionių organizatoriaus "Kelionių rojus" potencialus vartotojai. Rinkodara ir verslo tikslai. UAB "Kelionių rojus" kapitalo formavimas. Turizmo įmonės steigimas. UAB "Kelionių rojus" registravimas. Kelionių organizatoriaus "Kelionių rojus" pavadinimas ir logotipas. Firminiai blankai, vizitinės kortelės. Įmonės organizacinė struktūra. Darbuotojų pareigos. Darbuotojų darbo užmokestis. Turizmo produktas. Turizmo paslaugų paketo sudarymas, kelionės kainos skaičiavimas. Turizmo produkto reklama ir rėmimas. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (4).

Ištrauka

Žmonės mėgo keliauti visais laikais: vieni keliavo iš reikalo, kiti – siekdami patirti naujų įspūdžių, pataisyti sveikatos ir panašiai. Mūsų laikais, kai susisiekimas pasidarė labai lengvas, o vietovių reklama traukia apsilankyti įvairiausiuose kraštuose, žmonės keliauja tiek, kad turizmo
verslas tapo viena svarbiausių pasaulio ekonomikos šakų.
Turizmas – labai įvairiapusė žmonių veikla, susijusi ne tik su turizmo verslu, bet ir su daugybe kitų paslaugų, kultūra, gamtos pažinimu, pramogomis. Nors turizmą organizuoja verslininkai – kelionių organizatoriai, tačiau į turistų aptarnavimą įtraukiami įvairiausi paslaugų teikėjai.
Tam, kad turistai sužinotų apie vietovę ir apsispręstų ją aplankyti, dirba rinkodaros organizacijos, kurios gali būti valstybinės (Lietuvos turizmo fondas), savivaldybių (pvz., Vilniaus savivaldybės Turizmo skyrius) ar privačios (tiesa, Lietuvoje tokių dar nėra. Artimiausia – Latvijoje – "Inspiration Riga"). Turistų kelionę į pasirinktą šalį ar regioną organizuoja kelionių operatoriai, vietos operatoriai organizuoja priėmimą. Be abejo, tam būtinas ir transportas, todėl turizmo versle dalyvauja aviakompanijos, jūrų, sausumos transporto įmonės, tarp jų ir vietos transportas (miesto transportas, taksi).
Žinoma, nuvykę turistai turi kažkur apsistoti, maitintis – šios paslaugos yra neatskiriama turizmo dalis. Ekskursijomis rūpinasi gidai, turistai perka suvenyrų. Vadinasi, su turizmu glaudžiai
susijusi ir prekyba.
Mano darbo tikslas- yra sukurti savo įmonę, tai yra kelionių organizatorių ir susipažinti su darbo administravimų ir organizavimų turizmo įmonėjė.
Darbo uždaviniai:
įsteigti savo turizmo įmonę.
išanalizuoti turizmo rinką;
sukurti savo produktą;
Pasirinkta tokia kursinio darbo strukūra:
• Įmonės kūrimas,
• Turizmo įmonės steigimas,
• Turizmo produktas.
Rengdama šį kursinį darbą, rėmiausi savo sukauptomis žiniomis, turizmo dėstoma medžiaga, kitų specialistų ir pačios atliktų rinkos tyrimų rezultatais. Taip pat, rengiant šią medžiagą, buvo panaudotos Vakarų šalių autorių knygos apie turizmą, Lietuvos autoriu knygos, kuriose aptariama bendrojo marketingo bei paslaugų marketingo teorija, taip pat buvo pasitelkti statistiniai leidiniai. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai19
Dydis98.74 KB
Autoriusmargaret
Viso autoriaus darbų7 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJ. Česnulevičienė
Švietimo institucijaTarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
FakultetasVadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones darbo administravimas organizavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 31 puslapis 
  • Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla / 3 Klasė/kursas
  • J. Česnulevičienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą