Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kompiuterių klasės įrengimas UAB "Kompiuterių klasė"

Verslo planas: kompiuterių klasės įrengimas UAB "Kompiuterių klasė"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Apibendrinimas. Verslo aprašymas. Firmos atsiradimas. Sumanymo, misija, tikslai. Paslaugos. Paslaugų išskirtinumas. Sezoniškumo įtaka verslui. Paslaugų apibūdinimas. Paslaugų teikimo procesas. Pagrindinės paslaugos. Papildomos paslaugos. Bendrovės savininkai, darbuotojai ir jų atliekamos funkcijos. Rinka. Marketingas. Makroveiksnių analizė. Politiniai veiksniai. Ekonominiai veiksniai. Socialiniai-demografiniai veiksniai. Techniniai - technologiniai veiksniai. Rinkos analizė. Rinkos dydis ir kryptis. Konkurentai. Kainos. Reklama ir paslaugų pardavimo rėmimas. SWOT’o analizė. Rinkos perspektyvos ir sėkmės garantai. Finansinis planas. Finansinio plano sudarymo prielaidos.

Ištrauka

Prielaidas šio projekto atsiradimui sudarė pastoviai auganti kompiuterinių paslaugų paklausa. Būtina akcentuoti, kad dabar Vilniuje veikiančių kompiuterių klasių bei klubų pagrindinės problemos – paslaugų koncentracijos nebuvimas, nepalankios kainos, bei nepatogus konkurentų išsidėstymas vartotojų , į kuriuos mes orientuojamės, atžvilgiu.
UAB "Kompiuterių klasė" atlikti rinkos tyrimai akivaizdžiai rodo, kad klientai nėra patenkinti kompiuterių klasių Vilniaus universitete teikiamomis paslaugomis bei tų paslaugų kainomis kitose firmose. Studentų, turinčių mažas ir vidutines pajamas lūkesčiai dažnai yra neadekvatūs kompiuterių paslaugų pasiūlai. Vilniuje nėra nė vienos kompiuterių klasės, kurioje būtų teikiamos plataus asortimento kompiuterių bei papildomos paslaugos prieinama kaina.
UAB "Kompiuterių klasė" (įsteigta 1998 gruodžio mėn.), įvertinusi Vilniaus kompiuterių klasių teikiamų paslaugų lygį ir atsižvelgdama į paklausos mastus, siekia įkurti šiuolaikinį, universiteto lygio kompiuterių klasę, kurioje būtų užtikrintas aukštas paslaugų lygis už prieinamą kainą. Kaip parodė rinkos tyrimas (VU studentų apklausa), Vilniaus universitete įrengtos kompiuterių klasės paslaugomis noriai naudotųsi tiek VU studentai bei dėstytojai, tiek aplink išsidėsčiusių bendrabučių kitų mokymosi įstaigų studentai.
Klasėje dirbs 2 darbuotojai, kurie yra bendrovės akcininkai.
Siekiant objektyviai įvertinti projekto galimybes, klientų skaičius ir paslaugų apimtys prognozuojamos atsargiai, tačiau ir šiuo atveju gaunami pakankamai aukšti pelningumo rodikliai.
Kompiuterių klasėje bus siūlomas platus paslaugų asortimentas:
1. Darbas kompiuteriu
2. "Interneto" paslaugos
3. Spausdinimo paslaugos
4. Kopijavimo paslaugos
5. Fakso siuntimo ir gavimo paslaugos
6. Skanavimo paslaugos
Tiriant rinką buvo atsižvelgta į makro veiksnius, kurie be abejo, įtakos verslą, bei konkurencinę aplinką. Atlikta SWOT’o analizė leido išanalizuoti įmonės stipriąsias bei silpnąsias puses, įvertinti situaciją rinkoje bei galimybes įsitvirtinti joje.
Norint pritraukti ir išlaikyti klientus bus tikslingai naudojamos įvairios rinkos rėmimo priemonės: palyginti neaukštų kainų politika, intensyvi reklaminė kampanija orientuota į potencialius vartotojus ir pan. Taip pat bus siekiama ir panaudoti visus kaštų privalumų šaltinius, kas leistų išlaikyti neaukštas paslaugų kainas. Šių priemonių dėka įmonė sieks įgauti konkurencinį pranašumą ir įgyvendinti savo esminius tikslus – įsitvirtinti rinkoje ir kasmet užkariaut vis didesnę jos dalį.
Iš viso projekto įgyvendinimui įmonė siekia gauti 65 000,-Lt investiciją, kuri būtų panaudota įrangos pirkimui. Investicija turėtų atsipirkti per metus (žr. Investicijos atsipirkimo grafiką),.
Finansinės prognozės sudarytos visam projekto investicijos atsipirkimo laikui ( 5 metams), remiantis tam tikromis prielaidomis (žr. Finansinio plano sudarymo prielaidos). Iš prognozių matyti, kad grynasis pelnas išaugs nuo 40026,-Lt 1999 metais iki 41847,-Lt 2001 metais.
Piniginių srautų prognozės rodo, kad pinigų srautai bus teigiami jau 1-aisiais veiklos metais. Tai sudarys sąlygas įmonei plėstis investicijų ir pelno dėka.
Projekto grynoji dabartinė vertė yra teigiama, t.y. per 3 gyvavimo metus šis projektas uždirbs tiek pelno, kad bus ne tik padengtos pradinės investicijos, bet ir bus gaunamas ilgalaikis pelnas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-01-01
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis59 KB
Autoriusmerada
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai1998 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kompiuteriu klases irengimas [speros.lt].doc
 

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą