Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: geodeziniai matavimai IĮ "Geolinija"

Verslo planas: geodeziniai matavimai IĮ "Geolinija"

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Įvadas. Įmonės vadybinės veiklos analizė. Verslo srities aprašymas. Verslo srities aprašymas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Prekės ar paslaugos aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Aprėpiamos rinkos dalies išskyrimas ir jos apibūdinimas. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainodaros strategija. Rėmimas. Gamyba (paslaugos teikimas). Trumpas gamybos ar paslaugos aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Įranga. Transportas. Žaliavos ir tiekėjai. Darbo jėga. Teisinė apsauga. 4vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinės įmonės struktūra. Rizikos vertinimas. Galimi sunkumai ir kliūtys. Įmonės investicinis projektas. Išvados.

Ištrauka

Temos aktualumas. Norint įsteigti sėkmingai veikiančią įmonę yra būtina parašyti verslo planą. Jis yra svarbus daugeliui įmonių, nepriklausomai nuo jų veiklos pobūdžio, rūšies ar dydžio.
Temos naujumas. Tema yra nauja ir įdomi. Parašyti verslo planą reikia išmanyti verslo ekonomiką, tai užima daug laiko. Verslo planai buvo rašomi ir seniau, bet juose nebūdavo tiek daug informacijos, kiek dabartiniuose. Šiuolaikiniai planai yra dau vertingesni.
Temos reikšmingumas. Tema yra reikšminga tuo, kad parašius verslo planą galima numatyti ar įmonės veikla bus pelninga. Taip pat ar siūlomos įmonės prekės ir paslaugos bus paklausios rinkoje. Verslo planas padeda sužinoti kokios pradinės investicijos reikės norint pradėti įmonės veiklą.
Darbo objektas. Verslo plane bus aprašomas IĮ "Geolinija" perspektyvos, jo finansinė dalis, rinkos apžvalga.
Darbo tikslas. Pagrindiniai darbo tikslai yra išsiaiškinti ar naudinga šiuo metu įkurti tokias paslaugas teikiančią firmą ir ar ją įsteigus ji neš bent minimalų pelną.
Darbo uždaviniai. Šito verslo plano pagrindiniai tikslai yra tokie:
1. Išanalizuoti įmonės vadybinę veiklą.
2. Atlikti rinkos tyrimą,
3. Išanalizuoti konkurentus,
4. Parengti ir įvertinti įmonės investicinį projektą
Darbo svarba. Šitas darbas įmonės veiklai yra svarbus, nes pagal jį yra išsiaiškinama kokio kapitalo reikės verslui pradėti, ir kur, ir kiek reikės išleisti.
Darbo struktūra. Darbas yra padarytas pagal tipinę verslo plano struktūrą. Titulinis, turinys, įvadas, dėstymas, išvados ir literatūros sąrašas. Darbo apimtis yra 19 puslapių su turiniu. Dėstymo eiliškumas eina taip:
1. Verslo aprašymas- tai kur, kada, už kokias lėšas ir kaip buis įsteigta individuali įmonė, kokias paslaugas teiks, kokie yra įmonės tikslai.
2. Rinkodara - tai kokios galimybės įsitvirtinti jau esamoje rinkoje, kokia dalį joje išeis užimti, kokie konkurentai ir kaip planuojama su jais konkuruoti, kokias kainas ir kaip nustatysime.
3. Gamybos apžvalga - tai kur bus įsteigta įmonė, kokios bus jos patalpos, kokią nusipirks įrangą, kiek ir kokių reikės žaliavų, numatomas darbuotojų skaičius ir kvalifikacija. Kas rūpinsis iškilusiais teisiniais reikalais.
4. Vadyba - kas vadovaus IĮ ,, Geolinija " ir kokia bus jos organizacinė struktūra.
5. Rizikos vertinimas- tai kokios kliūtys gali atsirasti naujai įsteigtai įmonei ir kas bus tų kliučių kaltininkai, bei kaip jas reikės pašalinti.
6. Investicinis projektas – nustatyti ar pakanka nuosavų ir skolintų pinigų įsteigti įmonę, supirkti visą reikalingą įrangą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-12-11
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai7
Dydis34.55 KB
AutoriusLaura
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Mokytojas/DėstytojasJuozaitienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas geodeziniai matavimai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • Juozaitienė
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą