Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: aplinkos apželdinimo paslaugos UAB "Saulėta oazė"

Verslo planas: aplinkos apželdinimo paslaugos UAB "Saulėta oazė"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Verslo įmonės pristatymas. Santrauka. Makro aplinka. Socialinė- kultūrinė aplinka. Technologinė aplinka. Ekonominė aplinka. Politinė- teisinė aplinka. Ekologinė aplinka. Demografinė aplinka. Makro aplinkos įvertinimas ir aplinkos stabilumas. Mikro aplinka. Konkurentai. Pirkėjai- paslaugų vartotojai. Tiekėjai. Nauji varžovai. Konkurencinio pranašumo ir stabilumo įvertinimas. Rinkodaros planas. Potencialūs vartotojai. Segmentavimas. Potencialūs konkurentai. Produktas (paslauga). Asortimentas. Kainos ir jų nustatymas. Rėmimas. Reklama. Populiarumas. Organizacinis planas. Įmonės organizacinė struktūra. Finansai. Pradinės išlaidos. Reikalingos patalpos. "Saulėta oazė" darbo metų finansinis ir ekonominis įvertinimas pajamų ir sąnaudų struktūra. Rizikos įvertinimas.

Ištrauka

Kiekvienas verslas prasideda nuo gero sumanymo. Pirmiausia kyla idėja, ji apsvarstoma, nusprendžiama, ar ji atneš tiek pelno, kad padengtų savo įgyvendinimo kaštus, ir galiausiai ji imama vykdyti. Vienas sunkiausių dalykų, norint imtis verslo, yra naujų sumanymų suformulavimas: čia jau nepadeda vien tik išsimokslinimas, o reikia turėti ir fantazijos. Kilę sumanymai įvertinami, remiantis išdėstytu verslo planu, kuriame kaip įmanoma tiksliau numatoma visa planuojama veikla, pareikalautinos sąnaudos ir galimos pajamos. Tada, išanalizavus tokio plano pateikiamą veiklos modelį, galutinai nusprendžiama, ar apsimoka imtis idėjos įgyvendinimo. Taigi verslo planas yra svarbi priemonė, rengiantis pradėti ekonominę veiklą.
Darbo tikslas: sudaryti įmonės "Saulėta oazė" verslo planą ir jį įvertinti.
Darbo uždaviniai: 1. išanalizuoti verslo plano sudarymo metodiką,
2. surinkti, susisteminti ir įvertinti reikalingą informaciją,
3. įvertinti pasirinkto verslo plano specifiką,
4. įvertinti projektinius rodiklius.
Verslo idėja: kurti įmonę užsiimančią aplinkos apželdinimo paslaugomis kilo išanalizavus šių metų paklausą šiomis paslaugomis. Kartas nuo karto prireikia atlikti želdinių priežiūros darbus vien dėl to, kad norime, kad mūsų sodyba būtų graži, šiuolaikiška ir tvarkinga. Tai yra gana sudėtinga, jei jos anksčiau nebuvo prižiūrimos. Taip pat būna situacijų, kai reikia greitai sutvarkyti želdinius, tačiau atlikti tai savo jėgomis yra sunku, ypač tada kai apie tai neturime jokių žinių ar net įrankių. Be to, gali būti žmonių, kurie nepajėgia ar nenori atlikti tam tikrų želdinimo ar želdinių priežiūros darbų. Tai yra todėl, kad neranda tam laiko ar nori gauti gerą rezultatą per trumpą laiką, todėl sutinka kartą per du mėnesius samdyti darbuotojus, kad atliktų šį darbą. Taip pat ir biurai ar didesnės įmonės nori turėti moderniai apželdintas ar sutvarkytas teritorijas, o tam darbui neturi tinkamų darbuotojų kurie galėtų tai padaryti. Įvertinus visus šiuos atvejus, kilo idėja įkurti įmonę, kuria įkurtumėme Kėdainių mieste. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-10-16
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis78.8 KB
AutoriusAusra
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojaslekt. Dalia Butkienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasKraštotvarkos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas aplinkos apzeldinimo paslaugos [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • lekt. Dalia Butkienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą