Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: renginių organizavimo įmonė UAB "Įamžinta akimirka"

Verslo planas: renginių organizavimo įmonė UAB "Įamžinta akimirka"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Verslo aprašymas. Verslo srities aprašymas. Firmos istorija. Įmonės tikslai. Paslaugos aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga ir tyrimai. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Paslaugų teikimas. Trumpas paslaugų teikimo aprašymas. Vietos analizė. Patalpos. Įranga ir inventorius. Transportas. Žaliavos. Darbo jėga. Teisinė apsauga. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos įvertinimas. Galimi sunkumai ir kliūtys. SSGG analizė. Alternatyvi veikla. Finansai. Reikiamos lėšos ir jų panaudojimas. Finansinių rodiklių skaičiavimo prielaidos. Pardavimo prognozė. Savikainos prognozė. Prognozuojama pelno ataskaita. Pinigų srautų ataskaita. Gamybos nenuostolingumo taško analizė. Prognozuojami ekonominiai rodikliai. Išvados ir rekomendacijos. Priedas (1).

Ištrauka

UAB " Įamžinta akimirka" bus įregistruota 2006 m. lapkričio 1 d. Tauragės rajono savivaldybėje. Veiklą pradėti žadu 2007 m. sausio 1 d.
Pagrindinis UAB "Įamžinta akimirka" tikslas – įsitvirtinti rinkoje, gauti pelną, kaupti kapitalą verslo plėtrai taip pat profesionaliai organizuoti bei kokybiškai suteikti paslaugas, pateikti kuo įvairesnį šventinių programų savo būsimiems, bei būsimiems nuolatiniams klientams taip keliant gerą įmonės reputaciją. Didelį dėmesį skirsiu personalo mokymui bei gerovei.
Per penkerius metus planuoju gauti 391 716 gryno pelno. Dalį tų pinigų panaudosiu veikos plėtrai. Per metus reklamai skirsiu apie 500 Lt. Taip nuolat priminsiu visiems apie savo įmonės teikiamas paslaugas, nuolaidas, bei naujoves.
UAB "Įamžinta akimirka" teiks tokias paslaugas:
• kūryba – kūrybinės ir meninės idėjos, įvaizdžio kūrimas, palaikymas, informacinių/reklaminių tekstų bei scenarijų rašymas;
• renginio planavimas – programos sudarymas, gamybos darbų nustatymas;
• dizainas ir apipavidalinimas – grafinis dizainas, aplinkos apipavidalinimas, apšvietimas ir įgarsinimas;
• renginio organizavimas – veiksmų planavimas, derybos su klientais dėl renginio dalyvio apgyvendinimo, maitinimo, atlikėjų ir aptarnaujančio personalo suradimas;
• auditorijos pritraukimas – renginio viešinimas, kvietimų siuntimas;
• renginio įamžinimas – filmavimas profesionaliomis kameromis, filmų montavimas, fotografavimas, nuotraukų gamyba.
Įmonės veiklos pradžioje dirbs 6 kvalifikuoti žmonės. Juos nuolat siūsiu į seminarus, kad sužinotų daug naujovių. Pagrindiniai mano konkurentai "Jaunimo rengimo centras" nesiūlo teik daug paslaugų kiek mano įmonė, todėl manu, kad UAB "Įamžinat akimirka" tuo yra daug perspektyvesnė.
Visą gyvenimą žmonės šventė įvairiausias šventes. Dabartinėmis rinkos sąlygomis vis daugėja žmonių, kurie nebenori patys organizuoti šventę (kurti scenarijų, rūpintis patalpomis, vaišėmis ir t.t), nes tai vargina ir atima daug laiko, todėl samdosi specialistus (renginių organizatorius), kad jie suorganizuotų šventę.
Temos aktualumas. Renginių organizavimo paslauga viena iš perspektyviausių verslo sričių, kadangi dabartinėmis rinkos sąlygomis daugelis žmonių nebenori patys organizuotis šventes ir samdosi specialistus (renginių organizatorius).

Darbo objektas. UAB "Įamžinta akimirka" kūrimas ir jos veiklos vadyba.
Darbo tikslas. UAB "Įamžinta akimirka" kūrimui ir jos veiklos vadybai parengti verslo planą.
Šiam darbo tikslui iškelti tokie uždaviniai:
1. atlikti įmonės vadybinės veiklos analizę;
2. sukurti įmonės investicinį projektą;
3. įvertinti įmonės investicinį projektą.
Darbo metodai. Medžiagos rinkimas ir analizė, konkurentų stebėjimas.
Patalpoms įsigyti imsiu paskola, nes manau daug geriau mokėti bankui ir po kielių metų turėti nuosavas patalpas, negu kiekvieną mėnesį ta pačią sumą mokėti už nuomą. Todėl iš banko pasiskolinsiu 60 000 Lt su 12 % palūkanomis per metus.
Alternatyvią veiklą mano įmonės bus - kvietimų darymas, scenarijų rašymas, reklamos kūrimas, vizitinių kortelių darymas, lankstinukų darymas. Todėl manu bet kokiu atveju mano įmonė turės klientų ir uždarbio. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-10-16
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis66.5 KB
AutoriusRamunė
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas renginiu organizavimo imone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2016-10-28 IP: 195.14.187.93
    Gintarė sako

    Sveiki, parsisiunčiau darbą, bet jo neatidro, nes jis tuččias.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą