Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kartono gaminių gamyba ir prekyba IĮ "Ramdoma"

Verslo planas: kartono gaminių gamyba ir prekyba IĮ "Ramdoma"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Produkto aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Gamyba. Gamybos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Gamybos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Ekonominiai rodikliai. Priedas (1).

Ištrauka

Individuali įmonė "Ramdoma" gamins dviejų dydžių gofruoto kartono dėžes. Tai būtų kartoninės dėžės saldainiams, kurių matmenys (38x30x24) ir dėžes degtukų dėžutėms pakuoti, kurių matmenys (40x30x15).
Atlikus apklausą, sužinojome, jog mūsų siūlomos prekės yra reikalingos vartotojams, kadangi gofruoto kartono dėžės yra paklausios prekės, o jas gaminančių įmonių stinga. Užsiimti tokiu verslu nuspręsta ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų poreikius, nustačius potencialią rinką ir paskaičiavus prognozuojamą pelną ir savikainą.
Įmonė įregistruota 2006m. lapkričio 20 dieną, Panevėžio miesto rejestro skyriuje.
Veiklai bus naudojamos išnuomotos patalpos, esančios Bijūnų gatvėje 42a.
Išanalizavus rizikos veiksnius, galime numatyti tokius rizikos veiksnius:
• naujų konkurentų atsiradimas, bei jų veiksmų neapibrėžtumas;
• prekių paklausos sumažėjimas;
• stichinės nelaimės;
• išorinių veiksnių įtaka.
Konkurencija mūsų įmonei yra pakankama, tačiau klientai nėra patenkinti gaminamų dėžių kainos ir kokybės santykiu. Manome, jog šiuo aspektu mes galime konkuruoti.
Mūsų įmonės klientai bus konditerijos gaminių (saldainių, sausainių) gamintojai, degtukų, bei konservų gamintojai, kurie savo produkciją pakuoja į kartonines dėžes.
Prognozuojamas metinis grynasis pelnas pirmais metais pagal atliktus skaičiavimus turėtų būti 29387,90 Lt, pajamos 131400 Lt. Grynasis pelningumas turėtų būti 22,37 %, o rentabilumas 58,78%. Įmonės finansiniai ir ekonominiai rodikliai yra geri, ji efektyviai panaudoja turimą turtą. Aukšti grynojo pelningumo ir rentabilumo rodikliai parodo, kad pasirinkta teisinga kainų ir konkurencijos orientacija, aiški strategija, todėl įmonės veikla nebus nuostolinga, o priešingai bus pelninga.
Įmonėje kartu su savininku dirbs dar 3 darbuotojai. Įmonės savininkė esu aš, Vardas Pavardė. Šioje įmonėje būsiu ne tik savininkė, bet atliksiu vadovės ir buhalterės pareigas. Turiu patirties šioje srityje, esu komunikabili, nebijanti rizikos, naujovių. Verslui pradėti bus naudojamos tik nuosavos lėšos- 50000 Lt. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-10-15
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai3
Dydis157.42 KB
AutoriusRaminta
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasPuronienė
Švietimo institucijaPanevėžio kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kartono gaminiu gamyba ir prekyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Panevėžio kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Puronienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą