Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: prekyba naudota buitine technika UAB "Šaltukas"

Verslo planas: prekyba naudota buitine technika UAB "Šaltukas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Anotacija. Siūlomo projekto esmė. Įmonės charakteristika. Vietos parinkimas. Rinka. Segmentavimas. Rinkos galimybių analizė. Potencialūs vartotojai. Konkurentai. Rinkos tyrimai. Marketingas. Prekės. Paslaugos. Prekių asortimentas ir kokybė. Paslaugų asortimentas ir kokybė. Aptarnavimas ir garantijos. Kainų politika ir kainos. Pristatymas. Pardavimų skatinimo metodai. Reklama. Pardavimų prognozė per metus. Gamybos planas. Technologiniai ištekliai. Reikalingi įrenginiai, įrankiai, priemonės, dalys. Amortizacija. Pardavimų prognozė mėnesiais. Tiesioginės sąnaudos. Netiesioginės sąnaudos. Veiklos sąnaudos. Projekto finansavimo poreikis ir šaltiniai. Personalas. Darbo laikas. Organizacinės valdymo struktūros schema. Darbuotojų darbo užmokestis. Rizikos veiksniai ir įvertinimas. Finansinė dalis. Projekto kaina ir finansavimo šaltiniai. Prognozuojama pelno (nuostolio) ataskaita (labiausiai tikėtinas variantas. Prognozuojama pelno (nuostolio) ataskaita (optimistinis variantas). Prognozuojama pelno (nuostolio) ataskaita (pesimistinis variantas). Prognozuojama balanso lentelė. Projekto atsipirkimo laikas. Projekto pelningumas. Pardavimų pelningumas. Pardavimų pelningumo kreivė.

Ištrauka

UAB "Šaltukas" prekiaus nenauja buitine technika iš Vokietijos, Šveicarijos ir Danijos, bei ją remontuos.
UAB įkursime labai geroje vietoje – Kauno rajone, Aleksote, Veiverių gatvėje. Patalpų nuomotis ar pirkti nereikės, nes jos yra vieno akcininko. Remonto atlikti nereikės, nes patalpos yra gana tvarkingos. Remontą planuojame daryti po vienerių ar dviejų metų. Įrengiant parduotuvę reikės kasos aparato, prekystalio. Įrengiant ofiso kabinetą reikės kompiuterio, lentynos dokumentams, 2 stalų, 4 kėdžių, kelių šviestuvų.
UAB "Šaltukas" savo parduotuvėje prekiaus dėvėta buitine technika, o dirbtuvėse bus taisoma nupirkta buitinė technika ir tik po to duodama į parduotuvę. Taip pat taisomos prekės pagal žmonių iškvietimus, t.y. žmonės meistrą galės išsikviesti į namus ir jei gedimas bus nedidelis, bus pataisomi prietaisai iš karto. Jei ne, savo transportu nusigabens į dirbtuves.
Buitinei technikai ir jos remontui bus teikiamos įvairios pirkimą skatinančios nuolaidos, akcijos, reklama.
Manome, kad ši buitinė technika bus paklausi ir pritrauks nemažai klientų. Kadangi tikrai ne kiekvienas, gali įpirkti naują, nes pragyvenimo lygis daugumos nedidelis ir paprasčiausiai nebelieka pajamų kažką tai naujo įsigyti. Tai yra būtinos prekės kiekvieno namuose, todėl manome, kad bus paklausi ši mūsų dėvėta buitinė technika.
Mes pasirinkome uždarosios akcinės bendrovės įmonės įkūrimo formą todėl, kad šią firmą įkurs trys akcininkai, kurių kiekvienas įneš į verslą tam tikrą savo kapitalo dalį, kuris tikrai viršys daugiau kaip 10000 litų.
Mes pasirinkome UAB dėl šių privalumų:
1. UAB ilgaamžiškumas. Akcijas gali pirkti ir parduoti. Tačiau jų negalima platinti ir jomis prekiauti viešai. Akcijų pirkimas ir pardavimas rodys tik savininkų pasikeitimą, o ne UAB pokyčius.
2. Veiklą palyginus nesunku pradėti, nes galime sujungti kelių žmonių, tai yra akcininkų turimą kapitalą į vieną stambų.
3. Ribota atsakomybė. Jei UAB bankrutuoja, investuotojai atsako tik ta savo turto dalimi, kurią investavo į verslą. Niekas neturi teisės kėsintis į jų asmeninį turtą.
4. teisės į nuosavybę perleidimo kitam paprastumas. Uždarosios akcinės bendrovės nuosavybė perduodama kitiems, perduodant akcijas.

UAB steigiama tokia tvarka:
1. Parašomi bendrovės įstatai.
2. Pasirašomas įstatinis kapitalas (akcijos).
3. Sušaukiamas steigiamasis akcininkų susirinkimas.
4. Bendrovė ir jos įstatai registruojami LR įmonių rejestre.

UAB įsteigs trys akcininkai – 225800 Lt įstatinį kapitalą sudaro paprastųjų akcijų, kurių nominali vertė 200 Lt.
Stambiausias akcininkas Justinas Tamulis turi pastatą (200000 Lt), kuriame bus įkurta ši firma. Kito akcininko Igno Macionio kapitalą sudaro 13800 Lt ir Danguolės Grinienės įnešta pinigų suma yra 12000 Lt., kuriuos ji gavo palikimo ir norėtų sėkmingai investuoti. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-09-19
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis63.5 KB
Autoriusrasa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2003 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasV. Piligrimienė
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas prekyba naudota buitine technika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • V. Piligrimienė
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą