Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: aplinkos tvarkymas ir apželdinimas UAB "Žalioji vizija"

Verslo planas: aplinkos tvarkymas ir apželdinimas UAB "Žalioji vizija"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223
Aprašymas

Reziumė. Siūlomo projekto reikšmė. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Produktas (paslauga). Firmos charakteristika. Nuosavybės forma. Žinios apie pagrindinius akcininkus. Trumpa firmos veiklos apžvalga. Vietovės kur įsikūrusi firma aprašymas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Šakos plėtros tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo planas. Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Rėmimas ir reklama. Produkcijos pardavimų prognozės. Gamybos planas. Gamybinės patalpos. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Įrengimai. Transportas. Medžiagos, žaliavos ir jų tiekėjai. Gamybos išlaidos. Valdymo personalas ir darbuotojai. Informacija apie vadovus. Darbuotojai. Darbo užmokestis. Rizikos įvertinimas. Rizika susijusi su išoriniais veiksniais. Firmos silpnosios vietos. Rizikos mažinimas. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas.

Ištrauka

Verslo planas – dokumentas, kuriame aiškiai išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibūdinama esama verslo padėtis, ir ateities perspektyvos, pateikiama finansinė informacija.
Verslo planas reikalingas pradedant bet kokį verslą. Juo labiau, jei verslas reikalauja nemažai investicijų ir finansinės paramos. Verslo plano sudarymas priverčia jo sudarytoją išnagrinėti įvairius sumanymo aspektus, iš anksto numatyti galimus sunkumus ir jų sprendimo būdus. Gerai paruoštas verslo planas atlieka keletą funkcijų.
Veslo planas reikalingas ne tik verslininkams, finansininkams, bet ir bankininkams, investitoriams, paramos teikėjams. Verslo plano struktūra nėra griežtai apibrėžta. Skirtingų veiklos sričių verslo planai skiriasi.
UAB "Žalioji vizija" steigiama norint įkurti Kauno rajone projektavimo, apželdinimo ir teritorijų priežiūros darbus vykdančią įmonę, įsitvirtinti rinkoje ir vystyti pelningą veiklą. Šis verslo planas rodo, kad projekto tikslai yra realūs.
Naujai įkuriama UAB "Žalioji vizija" teiks projektavimo, apželdinimo ir teritorijų priežiūros paslaugas ne tik sodybų šeimininkams, bet ir mielai priims užsakymus iš visuomeninių ir privačių įmonių ir organizacijų. Pagrindinės paslaugos bus teritorijų projektavimas, apželdinimas ir teritorijų tvarkymas. Taip pat bus teikiamos papildomos paslaugos, užtikrinančios visapusišką gyvenamųjų namų ir sodybų aplinkos priežiūrą. Taip pat įrengsime alpinariumus, baseinus, takus. Veiklos sėkmę turi užtikrinti paslaugų visapusiškumas, kokybiškumas. Įėjimo į rinką metu taikysime žemesnes nei vidutinės rinkos kainos.
Bendrovės steigėjai yra keturi akcininkai, suformavę kapitalą lygiomis dalimis. Abu jie dalyvauja firmos valdyme. UAB direktorius yra vienas iš akcininkų, kurio hobi yra dekoratyviniai augalai, o tai garantuoja aktyvų jo įsitraukimą į bendrovės veiklą.
Paslaugos bus atliekamos naudojant naujai įsigytą techniką, kuri turi užtikrinti aukštą atliekamų darbų kokybę. Tačiau, nors ir naudojant naujausią techniką, rankų darbo neišvengsime. Vejos bus pjaunamos traktoriukais-vejapjovėmis, mažesnės teritorijos benzininėmis žoliapjovėmis, kur reiks, naudosime trimerį, gyvatvores karpysime benzininėmis krūmapjovėmis.
Vartotojams mūsų paslaugos bus naudingos, nes jie sutaupys laiko. Jų gyvenamoji aplinka įgaus patrauklesnę išvaizdą. Be to paslaugos bus reklamuojamos, kokybiškos ir santykinai pigios, todėl ir perkamos mūsų firmoje.
Kauno mieste esantys konkurentai teikia tik pavienes sodybų projektavimo ar apželdinimo paslaugas arba tik užsiima dekoratyvinių auglų auginimu ar prekyba. Mes paslaugas teiksime kompleksiškai ir mažesnėmis kainomis. Šis pranašumas pritrauks įvairių kategorijų klientus:
• Naujai statomų individualių namų savininkus;
• Jau seniau pastatytų chaotiškai apželdintų namų savininkus;
• Namų, esančių sodininkų bendrijose, savininkus;
• Įmonių ir organizacijų savininkus.
Nuo antrų firmos veiklos metų, siekiant išlaikyti konkurentabilumą numatomas dar platesnis paslaugų komplekso išplėtimas, susijęs su visokeriopa teritorijų priežiūra. Tokiu būdu didinsime užimamos rinkos dalį.
Savo reklama sieksime supažindinti vartotojus su mūsų teikiamomis paslaugomis, taip pat populiarinsime firmos vardą ir firminį ženklą.
Ofiso patalpos yra labai erdvios, šalia yra geras sandėlys, kuriame tilps visas inventorius, o ateityje yra galimybė plėstis. Projektui įgyvendinti skirsime 145 000 Lt. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis21 puslapis 
Literatūros šaltiniai0
Dydis950.54 KB
Autoriusvaida
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasKraštotvarkos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas aplinkos tvarkymas ir apzeldinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2014-05-15 IP: 78.57.178.97
    Leibas sako

    O kur priedai?

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą