Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: prekyba autodalimis, automobilių remonto paslaugos IĮ "Startas"

Verslo planas: prekyba autodalimis, automobilių remonto paslaugos IĮ "Startas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Įmonės charakteristika, jos veiklos srities apžvalga. Įmonės tikslai. Paslaugų aprašymas. Marketingas. Rinkos analizė. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Marketingo biudžetas. Kainodaros strategija. Reklama. Paslaugų teikimas. Teikiamos paslaugos. Teikiamų paslaugų prognozė. Įmonės turima įranga. Teikiamų paslaugų savikaina. Įmonės personalas. Vadyba. Įmonės valdymas. Įmonės organizacinė struktūra. Rizikos veiksniai. Finansų planavimas ir kontrolė. Realizacijos, pelno ir nuostolių ataskaita. Grynųjų pinigų srautai finansavimo planavimui. Planuojamas veiklos balansas. Investicinio projekto padėties rodikliai. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

IĮ "Startas " tikslas – Vilniaus miesto ir rajono gyventojams sudaryti palankias sąlygas įsigyti reikalingų detalių, priedų, aksesuarų automobiliams ir, teikti auto remonto paslaugas. Ši veikla yra perspektyvi, kadangi kasmet vis daugėja automobilių, jie palaipsniui dėvisi, jiems reikia atnaujinti susidėvėjusias detales.
Imtis šios veiklos nutarta ištyrus rinką, išanalizavus vartotojo savybes, nustačius potencialią rinką, paskaičiavus prognozuojamą savikainą ir prognozuojamą pelną. Įvertinus galimus rizikos faktorius.
Įmonei įkurti bus panaudota prašoma paskola 150 000 litų. Paskola imama 9 metams. Palūkanos sudarys 7,7 proc. Paskola bus imama iš karto ir atiduodama dalimis kiekvienų metų pabaigoje kartu mokant ir palūkanas.
Lėšas yra planuojama panaudoti įrangai pirkti, patalpų nuomai, reklamai, parduotuvės, bei serviso įrengimui bei reikiamoms atsargoms užpirkti.
Jau yra numatytos patalpos serviso ir parduotuvės įrengimui. Tai gana patogi vieta – Ukmergės g. 289, Vilnius. Bus išnuomota apie 100 m2 patalpa, skirta serviso paslaugoms, o parduotuvę sudarys trys patalpos: pardavimų salė, sandėlis ir administracinės patalpos, kurių bendras plotas bus apie 80 m2. Renkant vietą buvo atsižvelgta į tai, kad šis rajonas nėra labai atitolęs nuo Vilniaus miesto centro, čia yra gausūs žmonių srautai, galima efektyvi reklama, atkreipianti didesnį dėmesį. Būtent dėl šios priežasties, nuomos kaina yra labai priimtina naujai besikuriančiai įmonei.
Pirmaisiais metais įmonė planuoja gauti 14900 Lt grynojo pelno. Kitais metais planuojamas 10-15 proc. pelno didėjimas didėjant prekybos apimtims. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-09-17
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis77.74 KB
AutoriusMarina
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasA. Griškevičius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas prekyba autodalimis [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą