Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: suskystintų dujų kolonėlės Kaune

Verslo planas: suskystintų dujų kolonėlės Kaune

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Teorinės žinios. Verslo plano paskirtis. Suskystintos naftos dujos. Suskystintų dujų degalinės idėjos pagrindimas. Verslo organizavimo sistema. Rinka ir marketingas. Makroaplinka. Mikroaplinka. Marketingo kompleksas "4P". Finansinė informacija. Pasiūlymas ir išvados.

Ištrauka

Kursinio darbo esmė – parašyti verslo planą savo iškeltai idėjai.

Darbo tikslas – išanalizuoti suskystintų dujų degalinės idėją ir pagrįsti ją marketingo ir finansiniu atžvilgiu.
Darbo uždaviniai:
1 Išsiaiškinti verslo plano sampratą ir suskystintų dujų naudojimą
2 Aprašyti įmonės struktūrą, teikiamas paslaugas, vartotojų segmentą, konkurentų analizę
3 Atlikti pagrindimą marketingo atžvilgiu
4 Atlikti pardavimų prognozę, sąnaudų prognozę ir pelno nuostolio ataskaitą.

Didžioji dalis naftos produktų yra sudeginama – naudojama kaip kuras šilumai gauti ir vidaus degimo varikliams varyti. Vidaus degimo varikliai, kuriais varomi automobiliai, traktoriai bei kitos žemės ūkio ir statybos darbų mašinos, vartoja automobilių degalus. Varikliuose, atsižvelgiant į jų konstrukciją, deginamas benzinas arba dyzeliniai degalai bei suskystintos (naftos) arba suslėgtos (gamtinės) dujos. Dujiniai degalai gali būti naudojami tiek bendzininiuose, tiek ir dyzeliniuose varikliuose.
Dabar automobiliniams degalams keliami labai griežti kokybės reikalavimai, susiję tiek su darbo kokybe, tiek ir su ekologine situacija. [4]
Pagrindinės priežastys kodėl pradėjome galvoti apie suskystintų dujų degalinę buvo tai, kad Lietuvoje automobilių kiekis dar nepasiekė ES vidurkio ir manome, kad jis artimiausius keletą metų tikrai augs. Europos Sąjungoje yra galvojama kaip sumažinti miestų užterštumą išmetamomis dujomis, (kurios yra vienos iš pagrindinių miestų teršėjų) tam yra imamasi įvairių priemonių. Viena iš jų skatinti automobilių su suskystintų dujų įranga naudojimą – vienas iš būdų vyriausybės skiria dotacijas gyventojams įsirengti suskystintų dujų įrangą automobiliuose, kitos stengiasi, kad kuo didesnis skaičius viešojo transporto automobilių naudotų suskystintas dujas. Lietuvoje taip pat yra skatinamas suskystintų dujų vartojimas. Tai yra daroma išlaikant optimalų kainų skirtumą tarp suskystintų dujų kainos ir benzino.
Šiame darbe mes pateikiame literatūros analizę verslo plano ir jo sudedamųjų dalių bei suskystintų dujų tema. Toliau darbe pateikta išanalizuota idėja remiantis verslo plano reikalavimais (pagal nurodymus neliečiant rizikos bei kai kurių finansinių dalių). Teoriškai įkurta UAB "X", kuri turėdama sklypą Šilainių mikrorajoneKaune, šalia Šilainių turgaus bei "Maximos" prekybos centro, atidarys suskystintų dujų degalinę. Šioje degalinėje bus prekiaujama ne tik suskystintomis dujomis automobiliams bet ir bus teikiamos papildomos dujinės įrangos reguliavimo, padangų remonto ir greito maisto paslaugos. Šias paslaugas teiks kitos įmonės, kurioms bus pastatyti ir išnuomoti pastatai be įrangos, atitinkantys jų verslų pobūdį. Taip sumanyta turint idėją, kad ateityje pastebėjus šių verslų populiarumą ar pelningumą, ateityje galėtumėm šias paslaugas teikti patys. Tokios degalinės pastatymui prireiks apie 187 100 Lt, kuriuos žadame gauti paskolos būdu iš banko. Įmonėje "X" dirbs 5 asmenys (direktorius, buhalterė ir 3 darbuotojai dirbantys pamainomis). Šio verslo atsipirkimą prognozuojame per 1 metus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-08-01
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis27.75 KB
AutoriusDaiva
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasVytautas Kvieska
Švietimo institucijaLietuvos Edukologijos universitetas
FakultetasPedagogikos ir psichologijos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas suskystintu duju koloneles Kaune [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 25 puslapiai 
  • Lietuvos Edukologijos universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Vytautas Kvieska
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą