Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kompiuterinių detalių ir kompiuterių parduotuvė UAB "Megabaitas"

Verslo planas: kompiuterinių detalių ir kompiuterių parduotuvė UAB "Megabaitas"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Verslo apibūdinimas. Įmonės duomenys ir veiklos sritis. Įmonės tikslai, uždaviniai. Personalas. Verslo idėja. Rinkos analizė. Rinkos dydis ir vieta. Prekės/ paslaugos. Tiekėjai. Pirkėjas – jo pajamos. Konkurencija. Įmonės pranašumas, silpnosios vietos. Finansų reguliavimas ir planavimas. Turtas. Patalpos ir įrenginiai. Projekto finansavimo poreikis ir finansavimo šaltiniai. Kredito grąžinimas ir palūkanų mokėjimas. Paslaugos teikimo savikaina. Kapitaliniai įdėjimai ir jų panaudojimas. Lūžio taško įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Verslo planas - tai dokumentas, kuriame aiškiai išdėstoma verslo sumanymo esmė, apibūdinama esama įmonės padėtis (jei ji jau veikia), numatoma būsima strategija ir ateities perspektyvos, pateikiama finansinė informacija.
Šiuo metu paslaugų sfera išsivysčiusių pasaulio šalių ekonomikoje yra vyraujanti ir kiekvienas esamas ar būsimas verslininkas, turintis sumanymų ir norintis juos įgyvendinti, susiduria su daugybe problemų. Kad galėtų sėkmingai spręsti, jam reikia mokėti planuoti ir valdyti savo veiklą. Tam tikslui yra kuriamas verslo planas.
Prieš kelerius metus į Lietuvą atėjusi verslo plano sąvoka turėjo daugiau teorinę reikšmę, tačiau vėliau partneriai ir bankai ėmė plano reikalauti. Šiuo metu verslo planas yra svarbus daugeliui įmonių, nepriklausomai nuo jų veiklos pobūdžio, rūšies ar dydžio, įgyvendinant vieną ar kitą sumanymą. (Bagdonas E., Kazlauskienė E. "Biznio įvadas": p.22)
Verslo planas reikalingas tiek pačiam verslininkui, tiek bankininkams, potencialiems investuotojams, partneriams, tiek būsimiems firmos darbuotojams, kadangi jis:
• padeda nustatyti būsimos įmonės "gyvybingumą" konkurencijos sąlygomis;
• yra orientyras, pagal kurį verslininkas ir jo darbuotojai žingsnis po žingsnio sieks tikslo;
• yra svarbus dokumentas, padedantis gauti finansinę paramą iš investuotojų.
Verslo plano sudarymo procesas verčia verslininką kritiškai įvertinti savo jėgas, galimybes, kadangi jam tenka atsakyti į daugybę klausimų: kuo ištiktųjų gera idėja, kam skirtas naujas produktas ( paslauga ), ar atsiras jo pirkėjų, kas bus konkurentai, ar užteks jėgų organizuoti firmos veiklą ir t.t. Atsakydamas į šiuos ir panašius klausimus, verslininkas bus priverstas mintyse permastyti įvairius atsakymų variantus, įsivaizduoti, kaip jis pasielgs vienu ar kitu atveju. Taip priverčia jį geriau pasirengti sunkumams ir iš anksto numatyti, kaip bus galima juos nugalėti.
Rašydamas šį darbą rėmiausi kai kurių autorių išleistomis knygomis apie verslo plano struktūrą, įmonių marketingą, valdymą, finansų analizę. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-07-30
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis19 puslapių 
Literatūros šaltiniai4 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis38.17 KB
AutoriusRomas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2004 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kompiuteriniu detaliu ir kompiuteriu parduotuve [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą