Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: grožio salonas IĮ "Prestižas"

Verslo planas: grožio salonas IĮ "Prestižas"

  
 
 
12345678910111213141516
Aprašymas

Grožio salono verslo planas. Įvadas. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Produktai, salono paslaugos. Firmos charakteristika. Vietos kur įsikūrusi firma aprašymas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir technologijos. Vartotojai. Rinkodaros planas. Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Rėmimas ir reklama. Gamybos planas. Įrenginiai ir patalpos. Medžiagos ir jų tiekėjai. Valdymo personalas ir jų darbuotojai. Informacija apie vadovą. Salono darbuotojai. Organizacinė struktūra. Darbo apmokėjimas. Rinkos įvertinimas. Rizika susijusi su išoriniais veiksniais. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas. Pinigų srautų prognozės. Projekto atsipirkimo laikas.

Ištrauka

Kiekvienas verslas yra pradedamas nuo ilgo pasiruošimo. Pasiruošimo laikotarpis yra labai ilgas, kadangi būtina kruopščiai išsiaiškinti verslo aplinką, aplinkybes, galimybes, daugelį išorinių faktorių galinčių turėti įtakos veiklos procesui.
Tuo tikslu ir yra ruošiamas verslo planas. Kurio paskirtis ir yra išsiaiškinti, numatyti verslo galimybes, teigiamų rezultatų ir rodiklių pasiekimų galimybes. Todėl verslo planas yra detalus ir turi atitikti visus jam keliamus reikalavimus.
Verslo plano užduotis nėra vien tik aptarti veiklos detales, ji kartu privalo vesti į svarbiausią tikslą –pelną.
Verslo plano sudarymo procesas verčia verslininką kritiškai vertinti savo jėgas, galimybes, kadangi jam tenka atsakyti į daugybę klausimų: kuo ištiktųjų gera idėja, kam skirtas naujas produktas (paslauga), ar atsiras jo pirkėjų, kas bus konkurentai, ar užteks jėgų organizuoti firmos veiklą ir t.t. Atsakydamas į šiuos ir panašius klausimus, verslininkas bus priverstas mintyse permąstyti įvairius atsakymų variantus, įsivaizduoti, kaip jis pasielgs vienu ar kitu atveju.
Taigi, kam reikalingas planavimas? Ogi tam, kad juo remdamasi įmonė galėtų parengti savo sėkmės projektą ir tikslingai veikti. Savininkai privalo spręsti, ką ir kaip daryti. Antra, planavimas nustato prioritetus ir kanalus "vadyba- serijinė gamyba" firmos tikslams pasiekti. Trečia, planavimas – tai saugus žvilgsnis į ateitį. O ateitis visąlaik kupina pavojų, juos reikia kiek įmanoma sumažinti.
Tai kas gi yra verslo planas?
Verslo planas –tai dokumentas, kuriame pateikiama verslo sumanymo esmė, naujo verslo esamoji padėtis, numatomi įvairūs poreikiai, bei laukiami rezultatai.
2. Verslo aprašymas

Įmonės pristatymas
Individuali įmonė " Prestižas"- tai grožio salonas.
Įmonės adresas: Šojaus g. 2a, Šilutė.
Įmonės savininkė Virginija Lebedeva.
Įmonė kuriasi panaudojus savas lėšas ir banko paskolą.

2.1 Verslo idėja

Steigiamas grožio salonas. Įmonės tikslas – tapti autoritetingiausia įmone, teikiančia kokybiškas paslaugas savo klientams. Mūsų grožio salone bus atliekamas plaukų kirpimasis sušukavimas vaikams , vyrams ir moterims, atliekamas plaukų priauginimas, cheminis sušukavimas, plaukų dažymas. Taip pat atliekamas nagų manikiūras, lakavimas bei jų priauginimas. Veiks soliariumas.
Tam, kad verslo idėja būtų reali paruošėme verslo planą, išanalizavome visas galimybes, bei riziką. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-06-24
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis15 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis29.38 KB
AutoriusDonatas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas grozio salonas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 15 puslapių 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą