Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: apželdinimas IĮ "Vitželta"

Verslo planas: apželdinimas IĮ "Vitželta"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Informacijos šaltinių apžvalga. Reziumė. Įmonės rekvizitai. Įmonės veiklos charakteristika. Įmonės vadovai. Verslo idėja. Lėšos, panaudojimas, atsipirkimo laikas. Pagrindiniai rizikos veiksniai. Projekto esmė. Idėja. Pagrindiniai parametrai, reikalingi tyrimai. Marketingo planas. Rinkos analizė. Marketingo kompleksas. Paslaugos aprašymas. Kainodara. Rėmimas (reklama). Pardavimų prognozė. Gamybos planas. Paslaugos procesas. Technologinė įranga. Žaliavos ir medžiagos. Organizacinis planas. Juridinė įmonės forma. Nuosavybės struktūra. Organizacinė struktūra. Personalas. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltinis. Pelno ataskaita. Balansas. Pinigų srautų ataskaita. Lūžio taškas. Sąnaudų prognozė. Ekonominiai finansiniai rodikliai. Rizikos įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Verslo planas - skaičiais, faktais, prognozėmis pagrįstas darbas. Jis yra rengiamas tam, kad būtų suformuluotos aiškios verslo prognozės. Verslo planas naudingas ne tik būsimiems partneriams, bet ir pačiam verslininkui. Taip pat, kad asmuo kurdamas įmonę viską gerai apsvarstytų, apskaičiuotų ir nuspręstų ar pasirinktas verslas bus naudingas, ar savininkas nepatirs finansinių nuostolių. Rengiamas dar ir tuo tikslu, kad būtų gauta iš valstybės finansinė parama.
Šiuo metu Lietuvoje visi puikiai mato ir supranta, kad verslas išlaiko valstybę, kad žmonių gyvenimo lygio augimas įmanomas tik sparčiai plėtojant nacionalinį verslą, kuriant naujas darbo vietas.
Šiandien įkurti individualią įmonę ir įregistruoti ją registro skyriuje užtenka vienos dienos. Viena diena ir Jūs jau įmonės savininkas. Bet apie atsakomybę, apie įmonių tvarkymą, verslo galimybes ir grėsmes informuotas tikrai ne kiekvienas verslininkas. Kai kuriems verslininkams pavyksta prasimušti, bet yra ir aukų. Todėl verslo vystymo procesuose būtinai turi dalyvauti Valstybė. Valstybė turi padėti pradedančiam verslininkui įsikurti. Valstybės gerovė priklauso, nuo visuomenės veiklos rezultatų. Įvairių tyrimų skaičiai rodo, kad verslas tapo vyraujančiu šalies sektoriumi.
Darbo objektas: Apželdinimo įmonė "Vitželta"
Tikslas: Parengti individualios įmonės "Vitželta" detalų verslo planą, kuri teikia aplinkos apželdinimo projektavimo, apželdinimo, želdinių priežiūros darbus, apimantį įmonės charakteristiką, rinkos analizę, marketingo strategiją, gamybinės veiklos organizavimą, firmos valdymo charakteristiką bei finansinę informaciją.
Uždaviniai:
1. Charakterizuoti įmonę, nurodant jos projekto esmę, tikslus ir uždavinius, sudarant verslo planą;
2. Pateikti marketingo planą;
3. Išanalizuoti finansinius rodiklius;
4. Iš gautų rezultatų, pateikti išvadas ir pasiūlymus.
Darbo metodai:
1. Literatūros atranka ir analizė:
2. Pirminių ir antrinių duomenų kaupimas, analizė ir susisteminimas; ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-31
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis48.71 KB
Autoriusextaziiii
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasSimoneit
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas apzeldinimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Simoneit
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą