Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kirpykla IĮ "Nerin‘Gėlė"

Verslo planas: kirpykla IĮ "Nerin‘Gėlė"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324
Aprašymas

Įvadas. Santrauka. Verslo aprašymas. Firmos aprašas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Reklama ir rėmimas. Paslauga. Paslaugos proceso aprašymas. Plaukų kirpimas ir šukavimas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Gamybos savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikiamas kapitalas ir jo panaudojimas. Balansas. Išvados.

Ištrauka

Individuali įmonė " Nerin‘Gėlė " teiks kirpimo, plaukų dažymo ir sušukavimo paslaugas. Ji bus įkurta Valančiaus g.45 Tel. 25564. Ateityje, jei seksis neblogai, tai esu numačiusi praplėsti kirpyklą. Praplėtus kirpyklą įdarbinsiu dar šešis žmones. Teiksime papildomas paslaugas – tai manikiūrą, pedikiūrą, masažas, gydytojos - kosmetologės paslaugas. Manau, kad tai turėtų būti pelningas verslas, nes tai labai reikalinga paslauga. Mūsų klientai bus įvairūs žmonės.
Individualios įmonės " Nerin‘Gėlė " savininkė esu aš, Neringa Gudynaitė. Turiu visą reikalingą informaciją apie tiekėjus, apie geriausias kosmetines priemones.
Kirpykla " Nerin‘Gėlė " bus įkurta mano nuosavu kapitalu. Kapitalo suma 15000 Lt. Už tuos pinigus bus sumokėta nuoma, padarytas kirpyklos remontas, supirkti kirpyklai reikalingi baldai ir priemonės.
Kirpykloje iš pat pradžių dirbs penki žmonės. Aš – savininkė ir keturios kirpėjos. Bendras mėnesinis atlyginimas 2300 Lt. Nuo klientų skaičiaus ateityje kils darbo užmokestis kirpėjoms.
Antraisiais metais praplėtus kirpyklą tikimės daug didesnio pelno, nei per pirmuosius metus, kai dirbo tik keturios kirpėjos.
Per metus mes planuojame atlikti 4180 paslaugų.
Per metus gausime 72 730 Lt. pajamų.
Per metus gausime 9866.21 Lt. gryno pelno.
Paslaugos vnt. kaina 17.4 Lt.
Mano kirpyklos "Nerin‘Gėlė" ženklas: ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-24
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis23 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis40.19 KB
AutoriusNeringa
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kirpykla [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą