Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: reklamos gamyba UAB "Budsava"

Verslo planas: reklamos gamyba UAB "Budsava"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758
Aprašymas

Įžanga. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Bendrovės organizacinė struktūra. Verslo išorinė aplinka. Įmonės vidinė aplinka. Pagrindinės veiklos kryptys. Planavimas. Organizavimas. Kontrolė. Koordinavimas. Vadovavimas. Darbo ir darbo užmokesčio organizavimas. Piliečių pajamos. Organizacijos kultūra. Tikimybiniai veiklos rezultatai. Užduoties pagrindimas. Parengtų dokumentų sąrašas. Steigimo sutartis Steigiamojo akcininkų susirinkimo protokolas. VAS dalyvių sąrašai. VAS susirinkimo darbotvarkė. Steigimo ataskaita. Revizoriaus išvada dėl ataskaitos. Prašymas Marijampolės savivaldybės valdybai dėl įregistravimo. UAB "Budsava" įstatai. Revizoriaus darbo reglamentas. Administracijos vadovo (direktoriaus) darbo reglamentas. Darbuotojų darbo užmokesčio mokėjimo suteikimo nuostatai.

Ištrauka

Keičiasi valdymo turinys ir funkcijos, jo organizacinis mechanizmas, nuosavybės formos ir struktūros, ryšiai tarp gamintojų, tarp vartotojų ir gamintojų. Atsiranda galimybė patiems kurti savo verslą, personalines įmones, įvairias ūkines bendrija.
Analizuojama įmonė yra uždaroji akcinė bendrovė "Budsava". Pagal Marijampolės savivaldybės duomenis išsamiai ištyrus rinką, buvo nustatyta ko labiausiai šiuo metu reikia vartotojams. Svarbiausia bendrovei buvo pasirinkti tokią rinką, kurioje būtų pakankamai finansiškai pajėgių klientų, kuriems yra reikalingi UAB "Budsava" gaminiai bei paslaugos. UAB "Budsava" veiklos sritys yra šios: reklamos gamyba bei prekyba, santechninių darbų paslaugos, lombardo atliekamos operacijos. Kadangi rinkos sąvoka suprantama labai plačiai, buvo ištirta visa aplinka, kurioje verslas gyvuos ir prie kurios jis turės derintis: vartotojus, tiekėjus, varžovus; politinius, techninius, teisinius, administracinius ir kitus suvaržymus. Buvo surinkta informacija apie paslaugų ir produkcijos paklausą, kaip klientai reaguoja į kainas, ką naujo galėtų pasiūlyti konkurentai.
Pagal paplitimą antrąją vietą tarp įmonių rūšių Lietuvoje užima uždarosios akcinės bendrovės. UAB "Budsava" įsteigta 2000 m. lapkričio 12 dieną uždaru būdu, kai visas akcijas įsigijo 6 steigėjai. Ši uždaroji akcinė bendrovė yra ribotos turtinės atsakomybės įmonė. Jos akcininkai už bendrovės "Budsava" prievoles atsako tik investuotu kapitalu t.y. ta suma, kurią sumokėjo už akcijas. Įmonės kapitalas, kuris padalytas į akcijas, nuosavybės teise priklauso bendrovei kaip juridiniam asmeniui. Šiai bendrovei draudžiama organizuoti viešą akcijų pasirašymą. Šios akcijos yra iš esmės vardinės, nes bendrovei yra draudžiama viešai jomis prekiauti bei jas platinti. Bendrovės "Budsava" steigimo teisinis pagrindas - steigimo sutartis, kurią notarine forma sudarė juridiniai asmenys.
Bendrovė "Budsava" yra įsikūrus Marijampolės mieste, Statybininkų g. Nr.8.
Įmonės registravimo numeris: 150;
Įmonės kodas: 5136372;
Pagrindinės UAB "Budsava" veiklos kryptys: reklamos gamyba bei prekyba, santechninių darbų paslaugos, lombardo atliekamos operacijos.
Įmonės vidutinis sąrašinis darbuotojų skaičius: 60. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-21
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis58 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis85.91 KB
Autoriusmante
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas reklamos gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą