Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: baras "Studentas"

Verslo planas: baras "Studentas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021
Aprašymas

Įvadas. Projekto tikslų pristatymas ir pagrindimas. Mūsų tikslų medis. Situacijos analizė ir idėjos tranka. Projekto pristatymas. Personalas. Aptarnaujantis personalas. Personalo darbo grafikas. Įmonės administracija. Planuojamos išlaidos. Planuojamos reklamos priemonių išlaidos. Marketingo biudžetas. Patalpos. Ilgalaikis turtas (kapitalas, pagrindinės priemonės). Pradinės išlaidos. Finansavimo poreikiai ir šaltiniai. Banko kreditas ir jo grąžinimo sąlygos. Kredito grąžinimo sąlygos. Ūkinės veiklos išlaidos. Pirmųjų veiklos metų sąmata (pinigų srautai). Projekto pelningumo svyravimų (rizikos) įvertinimas. Balansas. Pelningumo lūžio taškas. Išvados.

Ištrauka

Paslaugų verslui įgyjant vis didesnę pasiūlą Lietuvoje projekto planą sudarėme, norėdami įkurti barą "STUDENTAS".
Svarbiausias tikslas - sukurti savo stilių, kad žmogus atsipalaiduotų ir jį pamėgtų. Norint maksimaliai tenkinti klientų norus, pateiksim paprastą, kokybišką aptarnavimą, gerai apmokytą personalą. Todėl darbuotojus atrinksime pagal tam tikrą planą. Vadovai išrinkti atsižvelgiant ir į žmogaus charakterio savybes, ir į jų turimas žinias bei sugebėjimus. Įmonės buveinė strateginiu požiūriu turi daug privalumų, nes ji yra studentų miestelyje, viename iš studentų bendrabučių rūsyje. Pradžioje bus atliktas remontas, sukurtas interjeras, kur mūsų idėjas perteiks geri specialistai. Orientuodamiesi ties studentų pomėgiais sukursime tokią aplinka, kurioje patogiai jaustųsi įvairių požiūrių ir pomėgių studentai, taip pat pasijaustų jaukiai ir kitokie lankytojai.

Problema. Šiuo metu Lietuvoje vis didesnę pasiūlą ir paklausą įgyja pramogų verslas. Kurti barą paskatino menka šio pobūdžio paslaugų pasiūla bei prastas ir nemaksimalus kliento norų tenkinimas. Įvertinę dabartinę situaciją, remdamiesi panašių barų patirtimi ir klaidomis stengsimės optimaliai patenkinti kliento norus. Tai įvykdyti mums yra aktualu ir nesunku, nes mes esame potencialūs klientai. Todėl dabartinę šios šakos analizę vertiname realiai turėdami daug pasiūlymų jai pagerinti.
Baro "STUDENTAS" pagrindinis objektas - klientas, jo norų tenkinimas. Paprastas, bet kokybiškas aptarnavimas, pramogų įvairovė, yra tai, ko būtent dabar trūksta mūsų dabartiniams konkurentams ir būsimiems klientams. "Jūsų norai- mūsų tikslas!"- toks mūsų moto. Ir iš tikrųjų klientas ir jo poilsis yra užduotis, skirta mums, kurią mes galim bešališkai įvertinti ir įvykdyti.
Įmonės misija –įmonės veikla orientuota į jaunus žmones, studentus. Čia visi suras sau tinkamą laisvalaikio praleidimo būdą. " Jūsų norai- mūsų tikslas!".

Įmonės vizija-būti augančia ir tobulėjančia paslaugų įmone. Sukurti jaukią aplinką, kuri pritrauktų vis daugiau naujų klientų, kartu išlaikydama ir pastovius.
Specifiniai verslo tikslai. Bare labiausiai akcentuotinas objektas - savas stilius, kurį mes sukursime dizainerių ir pagalba. Būtent jis turi sukurti dvasią, kuri jaustųsi kiekvienoje sienoje, stale ir kėdėje. Tik pas mus kiekvienas aptarnaujantis žmogus perteiks savo pakilią nuotaiką ir optimizmą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-15
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis51.62 KB
Autoriusjolita
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasI. Kojelytė
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas baras [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Vilniaus kolegija / 3 Klasė/kursas
  • I. Kojelytė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą