Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: konditerijos gamyba UAB "BėKrĖk"

Verslo planas: konditerijos gamyba UAB "BėKrĖk"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Verslo idėja. Įžanga. Įmonės charakteristika. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Darbo pasidalijimas ir kooperavimas. Organizacijos išorinė ir vidinė aplinka. Vidinė aplinka. Tiesioginio ir netiesioginio poveikio išorinės aplinkos veiksniai. Planavimas ir strateginis valdymas. Įmonės misija ir vizija. Organizavimas. Kontrolė. Vadovavimas. Organizacijos kultūra.

Ištrauka

Steigiant įmonę reikia daug žinoti - kur rasti vietą įmonei, kokia veikla ji užsiims, ar bus ta veikla efektyvi. Steigimo žinios gali praversti ne tik steigiant įmonę, bet ir plečiant jos veiklą - filialo ar atstovybės steigimas, įmonės reorganizavimas, kelių įmonių susivienijimas ar įmonės likvidavimas.
Įmonė yra savo firmos vardą turintis ūkinis vienetas, kuris įsteigtas pagal LR įstatymų numatytą tvarką tam tikrai ūkinei veiklai. Įmonę sudaro visų jos aktyvų pareigų ir teisių kompleksas.
Firmos kūrimas yra labai sudėtingas ir procesas, apimantis daugelį sričių ir jas visas reikia gerai išmanyti, norint, kad įmonė veiktų pelningai ir sudarytų geras sąlygas tiek klientams, tiek darbdaviams. Tai pasiekti sugeba ne kiekvienas, todėl toli gražu ne kiekviena naujai susikūrusi firma sugeba išsilaikyti rinkoje ir sėkmingai konkuruoti su konkurentais.
Šio darbo tikslas – įsigilinti kiek galima daugiau į įmonės kūrimo svarbiausius etapus ir principus teoriniame lygmenyje bei pamėginti jį pritaikyti praktikoje.
Darbui pasirinkau neegzistuojančią įmonę. Taip nusprendžiau todėl, kad labai sunku spręsti kas geriausia firmai, kuri jau egzistuoja. Taip pat ne kiekviena organizacija mielai dalinasi savo strateginiais planais arba valdymo ypatumais. Neegzistuojančios firmos modelis padėjo į visą situaciją žiūrėti objektyviau ir galbūt leido labiau pritaikyti įgytas teorines žinias.
Pasirinkau konditerijos kepimo paslaugas teikiančią firmą pirmiausia dėl didėjančios paklausos šioms paslaugoms ir dėl to, kad tai maisto pramonė, kuri visada egzistuos ir visada turės paklausą, ją nera sunku perorganizuoti į kita maisto pramonės sritį. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-05-11
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai12
Dydis32.17 KB
AutoriusKarolis
Viso autoriaus darbų20 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasA.Ivaškienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas konditerijos gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • A.Ivaškienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą