Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: sodybų statyba Vilniaus apskrityje UAB "Iglus"

Verslo planas: sodybų statyba Vilniaus apskrityje UAB "Iglus"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849
Aprašymas

Reziumė. Įmonės šakos charakteristika. Laiptų tipo analizė. Verslo pristatymas. Rinkos įvertinimas. Bendra apžvalga ir tendencijos. Bendra statybos rinkos kitimo tendencija. Realizavimo prognozės. Klientai ir vartotojai. Konkurentai. UAB "Ermika" SWOT analizė. UAB "Skydmedis" SWOT analizė. UAB "Konvesta" SWOT analizė. Marketingo planas. Rinkos segmentavimas. Kainodara. Rėmimas. Gamybos planas. Organizacinis planas. Verslo rizikos įvertinimas ir jos mažinimo būdai. Finansinis planas. Prognozinė pelno (nuostolių) ataskaita. Prognozinis balansas. Prognozinė pinigų srautų ataskaita. Priedas (1).

Ištrauka

AB "Iglus" žinoma kaip sparčiai besivystanti firma atliekanti statybos darbus, pritaikant šiuolaikines statybos technologijas ir medžiagas. Bendrovė gyvuoja jau daugiau nei dešimtmetį, įkurta 1992 m. Panevėžyje. Pagrindiniai finansiniai rodikliai yra įstatinis kapitalas 221 460 Lt, padalintas į 20 478 Lt paprastąsias vardines akcijas 10 Lt nominaliosios vertės kiekviena.
AB "Iglus" nestovi vietoje ir nuolat tobulina bei plečia savo veiklą, ieško naujovių. Bendrovė gavo pripažinimą esanti viena saugiausių rangovų šalyje. Šiuo metu ji viena sparčiausiai besivystančių statybos kompanijų ir pagal pajamas patenkanti į didžiausių Lietuvoje statybos bendrovių dvidešimtuką, "Iglus" buvo įvertinta už pastangas užtikrinant darbuotojų saugą ir sveikatą statybose, greta Kauno AB "YIT Kausta" ir Vilniaus UAB "Andovos statyba". Tačiau tai nereiškia, jog dirbama dėl įvertinimo, AB "Iglus" darbuotojai kartu kuria naujojo miesto vaizdą urbanistinio planavimo sferoje, taip pat tobulina technologijas, kuria naujus projektus.
AB "Iglus" neapsiriboja esama veikla, o plečiasi toliau, dalyvauja naujuose projektuose, diegia įvairias inovacijas. Iš esmės bendrovės veiklos prasmę sunku vienareikšmiškai apibrėžti, nes atliekami darbai apima labai plačią statybos šakos dalį, todėl plano kūrimo eigoje atliksime detalias rinkos, įmonės veiklos, finansinę analizes, taip pat sudarysime detalų marketingo planą.
Šiuo verslo projektu įmonė siekia perkelti savo gamybinį potencialą į gyvenamųjų sklypų pirkimą bei apstatymą ir pardavimą Vilniaus rajone, kadangi iki šiol daugiausiai užsiimdavo visuomeninio pobūdžio statiniais. Ši paslauga būtų ypatinga pirmiausiai tuo, jog bendrovė siekia sukoncentruoti paslaugas į viena, t.y. vartotojui sumažėja laiko bei finansinių sąnaudų ir tokiu būdu lieka lojalus tiekėjui, o pastarasis įgauna pranašumą prieš konkurentus. Kita vertus viena iš priežasčių gali būti įvardinti pasikeitę vartotojų poreikiai smarkiai pakitus gyvenimo tempams. Renkantis būstą vis daugiau dėmesio skiriama kokybiniams rodikliams, ne tik kiekybiniams veiksniams, t.y. vis daugiau dėmesio skiriama kraštovaizdžio turtingumui, kaiminystės pobūdžiui, individualumo išlaikymo perspektyvoms.

AB "Iglus" tikslai:
Trumpalaikiai - Įgyvendinti naują projektą;
Gauti pelną;
Išnaudoti turimą gamybinį potencialą gyvenamųjų sklypų pirkimo bei apstatymo ir pardavimo rinkoje, o ne tik viešųjų pastatų statyboje;
Ilgalaikiai - Plėsti rinką bei gamybos apimtis;
Užpildyti mažųjų sklypų rinkos dalį;
Spręsti mažųjų sklypų problemas;
Sukoncentruoti keletą susijusių paslaugų vienoje bendrovėje;
Plėsti namukų iš ekologiškai švarios medžiagos – skydo plokščių, statybą.

Esminis dalykas šio projekto įgyvendinimo proceso metu yra tai, jog vartotojai turės galimybę rinkis sklypo vietą pagal asmeninius poreikius iš turimo bendrovės rezervo, taip pat bus suteikiama galimybė rinktis paties namuko išplanavimą.
Prieš imdamasi aktyvios veiklos daug dėmesio AB "Iglus" skyrė rinkos analizei, konkurentų nagrinėjimui, marketingo plano rengimui, kadangi nauja veikla siekiama plėsti įmonės veiklos apimtis bei sritį ir be abejonės norima kuo labiau sumažinti naujos verslo šakos riziką.
Įgyvendinant projektą bus naudojamasi banko suteikta paskola (3000000 Lt), kurią įsipareigojama grąžinti per 2 metus. Šio projekto įgyvendinimui pasitelkiami kvalifikuoti AB "Iglus" specialistai, visiškai išnaudojami žmoniškieji ištekliai bei gamybiniai pajėgumai.
Numatomos vienkartinio projekto sąnaudos ─ 502950 Lt, pajamos ─ 578393Lt, pelnas ─ 75443 Lt. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis46 puslapiai 
Literatūros šaltiniai12
Dydis643.49 KB
AutoriusDovile
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasG. Ambrasas
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasStatybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas sodybu statyba Vilniaus apskrityje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 46 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • G. Ambrasas
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą