Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: sportinių marškinėlių, šortų gamyba ir pardavimas UAB "Sportex"

Verslo planas: sportinių marškinėlių, šortų gamyba ir pardavimas UAB "Sportex"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Gamyba. Rinkodara. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Savikainos prognozė. Pelno (nuostolio) prognozė. PVM prognozė. Mokesčių prognozė. Pinigų srautų prognozė. Prognozuojamas balansas. Finansiniai rodikliai.

Ištrauka

Naujos įmonės steigimas, reikšmingų bei svarbių projektų įgyvendinimas neįsivaizduojamas be verslo plano.
Verslo planas – tai dokumentas, kuriame aiškiai išdėstoma verslo sumanymo esmė, numatoma būsima strategija bei ateities perspektyvos, pateikiama būsimos (esamos) įmonės finansinė informacija.
Verslo planas reikalingas tiek pačiam verslininkui, bankui (jei norima gauti paskolą), partneriams, investuotojams, nes tai parodo įmonės gebėjimą išlikti konkurencijos sąlygomis bei gauti finansinę paramą.
Kadangi Lietuvoje vis daugiau atsiranda naujų siuvimu užsiimančių įmonių, tai rodo, kad šalies siuvimo rinka yra neužpildyta ir čia dar galima rasti vietos.
Nauja įmonė AB "Sportex" yra įsikūrusi Vilniuje, Aukštuosiuose paneriuose, Žarijų g. 5, tel/faks. 8(5) 12455317. Bendrovė įkurta 2002m. spalio 15 d. AB "Sportex" pagrindinis tikslas yra įsitvirtinti Lietuvos rinkoje, bei ateinančiais veiklos metais ieškoti ryšių Rytų ir Vakarų Europos valstybėse. AB "Sportex" misija – gaminti aukštos kokybės produkciją konkurencingomis kainomis. Šūkis – nuolat tobulėti!
Įmonė rinkai pasiūlys sportinius marškinėlius bei šortus. Pirmaisiais metais AB "Sportex" sudarė sutartį su vienu pagrindiniu užsakovu – UAB "VP Market", kuriam ir bus parduodama visa pagaminta produkcija. Užsakovai patys pasiims pagamintą produkciją iš įmonės sandelio.
Bendrovės stipriosios pusės yra: patalpos patogioje geografinėje padėtyje, tinkamai suremontuotos; įrengimai, įranga yra modernūs ir šiuolaikiški, atitinkantys ES standartus; įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai; palanki sutartis su pirkėju.
Įmonei vadovauja direktorius – Justinas Aleksandravičius, kuris ir yra pagrindinis bendrovės akcininkas. Jis baigęs ekonomikos mokslus VU ir turi 10 metų vadovaujančio darbo patirtį, nuolat stebi lengvosios pramonės rinką. Jis dirba organizacinį darbą, yra sumanus, atkaklus, energingas, puikiai supranta savo darbo specifiką, kupinas idėjų. Dar du akcininkai dirba įmonės administracijoje. AB "Sportex" iš viso dirba dešimt darbuotojų (be administracijos).
Sportiniai marškinėliai ir šortai – praktiškas drabužis, skirtas visiems žmonėms, neatsižvelgiant į jų amžių, lytį, aktyvumą. Jie tinka ne tik sportui, bet ir laisvalaikiui. Didžiausi konkurentai yra "Nike", "Adidas", "Audimas" ir kt. Bet šių gamintojų produkcija , nors ir turėdama žinomą vardą siūlo brangią ir neprieinamą Lietuvos vartotojui produkciją. Taigi, AB"Sportex" bandys užkariauti rinką siūlydama panašią produkciją žemesnėmis kainomis, bei pasitelkdama reklaminę kampaniją.
Per pirmuosius metus įmonė planuoja pasiūti 23040 vnt. sportinių marškinėlių ir 15360 vnt. šortų. Bendrovės įstatinis akcinis kapitalas 500 000 Lt, tačiau per pirmuosius metus jis sumažėjo, nes įmonė patyrė 41417,45 Lt nuostolį. Tačiau tai pradedančiai veiklą įmonei yra natūralu ir tikimasi, kad po kelių veiklos metų tai peraugs į nemažą pelną. Pradėdama savo veiklą įmonė turės 93879,59 Lt grynųjų pinigų, o tai sudaro sąlygas ieškoti perspektyvesnių sprendimų.
AB "Sportex" yra pripažįstamos šios vertybės:
Mokymasis;
Pozityvus mąstymas;
Bendradarbiavimas;
Racionalumas, tikslumas, tvarka;
Atsakingumas, sąžiningumas;
Verslo etikos laikymasis, bei darbuotojų etikos kodekso laikymasis.
Puoselėdama šias vertybes įmonė į ateitį žvelgia didelių galimybių ir perspektyvų akimis. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-27
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis67.83 KB
AutoriusSkaiva
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaŽemaitijos kolegija
FakultetasRietavo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas sportiniu marskineliu sortu gamyba ir pardavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą