Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Suvenyrinės reklamos agentūros steigimas

Suvenyrinės reklamos agentūros steigimas

  
 
 
123456789101112131415161718
Aprašymas

Reziume. Verslo idėja. Paslaugos aprašymas. Gamybos planas. Marketingo planas. Organizacinis planas. Rizikos įvertinimas. Finansinis planas.

Ištrauka

Mūsų firmos vizija – paslaugų firma, kuri padėtų kitoms įmonėms, organizacijoms išlaikyti savo klientus, skatinti juos palaikyti ryšius su įmone-kliente ir pastūmėtų daryti juos pakartotinus pirkimus. O kas kitas jei ne reklamos agentūra gali padėti išspręsti šias užduotis.
Tarptautinės reklamos asociacijos (International Advertising Association) duomenimis ilgaamžiškiausia reklama, kuri suteikia didelį priminimo efektą yra įvairūs reklaminiai suvenyrai. Taigi mūsų vizija būtent ir apima suvenyrinės reklamos gamybą.
Savo tikslą galima būtų suformuluoti taip: firmos "Astos dovanos" tikslas yra būti viena geriausių rinkoje kompanijų, teikiančių efektyvias, originalias, įdomias ir kūrybiškas suvenyrinės reklamos paslaugas.
Reklamos agentūrai nėra svarbu, kad jos biuras būtų didžiausioje žmonių susibūrimo vietoje. Juo labiau, kad reklamos agentūrų klientai paprastai yra verslo įmonės.
Reklamos agentūra patalpas nuomosis Kaune Raudondvario plente. Ši vieta yra pakankamai arti miesto centro ir turi gana gerą susisiekimą.
Mūsų paslauga tenkins pripažinimo poreikius. Įmonei-klientei, siekiančiai būti populiaria, norinčiai išlaikyti senus savo klientus ir prisivilioti naujus, mūsų siūloma reklamos forma yra viena efektyviausių ir, galima sakyti, viena pigiausių.
Mes teiksime paslaugas neįprastai. Todėl trumpai pateikiame paslaugos teikimo procesą:
Agentūra turi savo internetinį puslapį, kur pateikti visi duomenys apie firmą, o taip pat pateikti produkcijos pavyzdžiai. Klientas paskambina firmos sekretorei ar parašo firmai jos elektroniniu paštu ir išsikviečia agentą. Maždaug per valandą atvažiuoja agentas ir padeda išsirinkti klientui norimą užrašą. Jei tarp pateiktų produkcijos pavyzdžių norimos reklamos ar užrašo nėra, tai agentas čia pat vietoje papiešia eskizą norimos reklamos. Jeigu klientas tuo patenkintas susitariama dėl užsakymo atlikimo datos.
Kaip matote, paslaugos teikimo procedūra – tai esminis mūsų agentūros skirtumas nuo konkurentų. Šitoje vietoje būtent ir pasireiškia mūsų teikiamos paslaugos unikalumas. Mes stengiamės, kad klientai kuo mažiau gaištų savo laiko.
Suvenyrinių gaminių (puodukų, pieštukų, tušinukų, pakabukų) patys negaminsime. Juos užsisakysime iš savo tiekėjų UAB "Fibiura", UAB "Office 1", UAB " Kauno keramika". Spausdinimui ant gaminių naudosime tamponinę spaudą. Reklamos agentūra turės dvi spaudos mašinas – vienspalvę ir keturspalvę.
Mūsų pagrindiniai klientai – įvairios įmonės ir organizacijos, tiek teikiančios paslaugas, tiek gaminančios gaminius.
Mūsų užimama rinka verslo pradžioje bus Kaunas ir jo rajonas. Vėliau numatoma plėstis į kitus miestus.
Pagrindiniai konkurentai šiuo metu yra UAB "Arolita", IĮ "Efezas", UAB "Picoline", UAB "Pramuštgalvis", UAB "Renesa", UAB "Rodiklis". Tačiau didžiausias iš jų – UAB "Rodiklis", teikiantis be suvenyrinės reklamos ir kitas reklamos paslaugas, dirbantis jau daug metų ir turintis lojalių klientų ratą.
Kadangi mūsų teikiama paslauga niekuo nenusileidžia didžiausio konkurento UAB "Rodiklis" analogiškoms paslaugoms, tai laikysimės į konkurentus orientuoto kainų nustatymo metodo. Taikysime panašias kainas kaip UAB "Rodiklis".
Mūsų paslaugos teikimas bus specifinis ir unikalus nei konkurentų. Mes turėsime savo internetinį puslapį, kur bus nurodytos visos siūlomos paslaugos ir pateiktas kainoraštis. Paslaugų pateikimas internetu, yra pats geriausias būdas mums pateikti savo paslaugas. Klientas patikusią paslaugą galės užsisakyti elektroniniu paštu arba susisieks su mūsų sekretore ir išsikvies agentą, su kuriuo toliau suderins visus kitus veiksmus. Tai padės mums konkuruoti.
Reklamos agentūroje dirbs viso 18 darbuotojų. Pagrindiniai mūsų reikalavimai jiems: aukštasis išsilavinimas, geros žinios savo darbo srityje. Sieksime turėti kvalifikuotus darbuotojus.
Pagrindinės mūsų verslo rizikos: galimas per mažas klientų kiekis dėl siauros specializacijos, galima broko gamyba, tiekėjų įsipareigojimų nevykdymas.
Norint tokios rizikos išvengti pirmiausia reikia gerai atsirinkti tiekėjus. Sudaryti su jais sutartis, kuriose visa atsakomybė perkeliama jiems.
Norint išvengti gamybos broko reikia standartizuoti gamybą, kelti darbuotojų kvalifikaciją, nuolatos derinti įrenginius.
O pakankamą klientų kiekį mes prisiviliosime savo specifiniu paslaugos teikimu.
Kaip matome visą riziką galima valdyti, o mūsų stipriosios pusės, bei ateities perspektyvos ir galimybės leidžia reklamos agentūrai pakankamai stipriai jaustis savo rinkos segmente.
Visam projektui įgyvendinti reikės 252295 Lt. Akcininkų įnešto kapitalo – 100000 Lt., užteks tik trumpalaikiams, montavimo darbų kaštams ir kaštams skirtiems biuro įrangai ir transportui įsigyti padengti. Gamybos priemonėms įsigyti turime paimti ilgalaikę paskolą. Jos dydis – 145035 Lt. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-26
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai9
Dydis38.69 KB
Autoriustomaz
Viso autoriaus darbų9 darbai
Metai2003 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/Dėstytojasdoc. R. Čiarnienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Suvenyrines reklamos agenturos steigimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • doc. R. Čiarnienė
  • 2003 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą