Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: grožio salonas UAB "Stileiva"

Verslo planas: grožio salonas UAB "Stileiva"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Aprašymas

Anotacija. Įvadas. Verslo srities aprašymas. Verslo idėja ir jos pagrindimas. Situacijos analizė. Mikro ir makroaplinkos. Makro aplinkos analizė. Vidinių sąlygų analizė. Įmonės technologijos ir meistrai. Mikro aplinkos analizė. Konkurentų analizė. Konkurencinės aplinkos analizė. Kainodaros strategija. Paslaugų aprašymas. Pardavimų strategija. Reklamos ir rėmimo strategija. Teisinė ir politinė aplinka. Darbo organizavimas. Savikaina ir veiklos sąnaudos. Vadyba. Organizacinė įmonės struktūra. Rizikos veiksniai. Finansų planas. Investicijų poreikis. Kreditas. Pajamų, išlaidų ir pelno prognostinis planas. Grynieji pinigų srautai ir investicijų padengimo balansai. Prognostinis balansas ir jo analizė. Išvada. Priedas (1).

Ištrauka

Verslo planas – tai dokumentas , apžvelgiantis būsimos įmonės veiklą. Kuriant verslo planą turime įvertinti rinką, apmąstyti savo galimybes dabartinėje šalies ekonominėje padėtyje, konkurenciją , galimybę pritraukti investitorius , partnerius.Taip pat, verslo plane turi būti numatytos sąlygos būsimiems įmonės darbuotojams, apskaičiuojamos išlaidos, pajamos, atsipirkimo galimybės , grynųjų pinigų panaudojimas ir t.t. Šiuos veiksmus būtina išanalizuoti sėkmingam įmonės egzistavimui.
Verslo planas – tai planas, kurio dėka bus siekiama įmonės klestėjimo, sėkmingos kovos su konkurentais, gerus rezultatų rinkoje nepažeidžiant Lietuvos Respublikos konstitucijos , įstatymų bei vyriausybės nutarimų.
Dinamiškoje aplinkoje , veikiant įvairiems veiksniams, svarbu žinoti savo galimybes bei prognozes, įvertinti savo konkurentus ir pasirinkti tinkamą vietą ir aplinką pradėti savo verslą.
Šiuo metu Lietuvoje vis didesnę pasiūlą ir paklausą įgyja grožio salonų paslaugų verslas.Tačiau Kauno mieste ypač daug įsikūrusių grožio salonų, todėl svarbu pasiūlyti klientams naujoviškesnias ir kokybiškesnias paslaugas bei aplinką.Visi vartotojai yra labai skirtingi , todėl skiriasi jų poreikiai, požiūriai ir lūkesčiai.Grožio salono pagrindinis objektas – klientas, jo norų tenkinimas.

Verslo plano tikslas:
Verslo planas sudarytas , kad padėtų išryškinti verslo aspektus , praverstų vadovaujant, bet svarbiausia užduotis – gauti ilgalaikę paskolą iš banko.

Darbo uždaviniai :
1.Įvertinti rinką ir savo galimybes joje įsitvirtinti;
2.Išanalizuoti aplinkas, turinčias įtakos kuriamam verlui;
3. Įvertinti riziką bei konkurentus;
4. Atlikti finansinius skaičiavimus ir juos įvertinti. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-16
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis35 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis82.77 KB
Autoriusimantefeja
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaKauno kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas grozio salonas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą