Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: restoranas IĮ "Jūrlita"

Verslo planas: restoranas IĮ "Jūrlita"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Santrauka. Siūlomo projekto esmė. Verslo idėja. Pagrindiniai tikslai ir uždaviniai. Įmonės teikiamos paslaugos. Firmos charakteristika. Nuosavybės forma. Trumpa firmos veiklos apžvalga. Vietovės aprašymas. Rinka. Rinkos apžvalga. Verslo šakos plėtros tendencijos. Gamybos planas. Valdymas. Marketingo planas. Marketingo tikslai ir uždaviniai. Kainos. Rėmimas. Rizika. Finansinis planas. Restorano atidarymo kaštai. Įranga ir inventorius. Įrengimų sąrašas. Restorano remonto sąnaudos. Darbo užmokesčio sąnaudos. Projekto kaina ir finansavimo šaltiniai. Prognozuojama pelno nuostolio ataskaita. Prognozuojama pinigų srauto ataskaita. Sąskaitų balanso lentelė. Išvados.

Ištrauka

Mano planuojama individuali įmonė tai yra restoranas būtų įkurtas Klaipėdoje, kuriame būtų gaminamas ir patiekiamas maistas tik iš žuvies ir jūros gėrybių, tokio, kuriame nėra mėsos patiekalų. Mano planuojamame restorane būtų gaminami patiekalai tik iš žuvies ir jūros gėrybių. Aišku neatsiejamas dalykas restorane yra puikus aptarnavimas, gera maisto kokybė ir visiems prieinamos kainos. Taip pat restoranas priims užsakymus įvairiems banketiniams pokyliams ir vakarėliams iki 60 žmonių.
Pagrindiniai įmonės tikslai būtų, kad visi lankytojai, klientai, bei tarnautojai patenkintų savo asmeninius poreikius. Žvelgiant iš savininko pozicijos, pagrindinis tikslas būtų gauti pelną nuo įplaukų iš investicijų. Ilgalaikis tikslas – plėtoti verslą ir kuo giliau skverbtis į kitų vietovių rinkas.
Verslo įkūrimui būtų panaudotas nuosavas kapitalas 87155 Lt., juos gausiu pardavęs vieno kambario butą, kurį padovanojo man mano močiutė. Likusią dalį pinigų t.y. 200000.00 Lt žadu imti iš banko paskolą su 6 % metinių palūkanų. Kasmet restorano grynasis pelnas didės ir jau per dvejus metus bus galima gražinti banko paskolą.
Veiklos pradžioje įmonėje dirbs buhalterė(-is);administratorė; maisto technologas; 4 virėjos; 2 pagalbinės virtuvės darbuotojos; 2 barmenai; 5 padavėjos; valytoja; tiekėjas; firma "Argus" tieks apsaugos paslaugas. Visi darbuotojai bus atrenkami pagal konkursą, turintys darbo patirties, komunikabilūs, išmanantys savo darbą. Darbo užmokestis priklausys nuo užimamų pareigų. Jis svyruoja nuo 600 iki 2500 Lt. Per mėnesį, atsižvelgiant į darbuotojų pastangas bei entuziazmą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-03-08
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis48.31 KB
Autoriustadas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2007 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/Dėstytojaslekt. Birutė Zaliapūgienė
Švietimo institucijaKlaipėdos valstybinė kolegija
FakultetasVerslo fakulteto Kretingos skyrius
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas restoranas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Klaipėdos valstybinė kolegija / 2 Klasė/kursas
  • lekt. Birutė Zaliapūgienė
  • 2007 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą