Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: prekyba plaukų ir nagų priežiūros priemonėmis IĮ "Auksinė sruoga"

Verslo planas: prekyba plaukų ir nagų priežiūros priemonėmis IĮ "Auksinė sruoga"

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Santrauka. Įmonės veiklos analizė. Veiklos aprašymas. Įmonės tikslai. Produkcijos aprašymas. Siūlomo projekto esmė. Verslo idėja. Marketingo planas. Rinkos analizė. Rinkos dydis. Konkurencijos analizė. Reklama. Kainų analizė. Kainų analizė. Pardavimo prognozė. Gamybos planas. Vietos analizė. Patalpos ir įrengimai. Atsargos. Tiekėjai. Organizacinis planas. Juridinė įmonės forma. Finansinis planas. Išvados.

Ištrauka

Kursiniame darbe nagrinėjama Individualios įmonės "Auksinė sruoga" verslo planavimą, prognozavimą, finansinę analizę. IĮ "Auksinė sruoga" yra mažmeninė prekyba plaukų ir nagų priežiūros priemonės. Įmonės veiklos sritis – prekybos sfera.
Pagrindinis projekto tikslas – įkurti pelningą įmonę, kuri patenkintų klientų poreikius, suteikti geriausią aptarnavimą, kokybiškiausius gaminius, kad jie jaustųsi sveiki ir gražus, būtų patenkinti savo išvaizda. Šį tikslą tikimės įgyvendinti teikdami aukštos kokybės prekes, atitinkančius klientų poreikius ir galimybes.
Šiuo metu yra labai daug įmonių prekiaujančių bei siūlančių grožio priemonių. Nepaisant to, grožio technologijos kinta, tobulėja, o jų kokybė bei panaudojimo galimybės nuolat auga.
Mano idėja yra perspektyvi, nes Lietuvos gyventojų pajamos didėja ir grožio prekėms jie skirs daugiau nei minimaliai. IĮ "Auksinė sruoga" steigiama Kuršėnuose. Ši vieta buvo pasirinkta todėl, kad Kuršėnuose nėra tokios specializuotos parduotuvės, nėra realių konkurentų. Nutarėme atsižvelgti į gyventojų pragyvenimo lygį ir suderinti kainas, kokios yra visuose specializuotose parduotuvėse. Tikimės į savo įmonę pritraukti aplinkui gyvenančius žmones bei kvalifikuotus kirpyklos darbuotojus. Kuršėnuose yra apie 20 kirpyklų, o įsigyti reikiamos specializuotos produkcijos reikia važiuoti į Šiaulius. Šis privalumas leis greitai bei efektyviai pradėti veiklą.
Bene svarbiausią funkciją įmonės valdyme atlieka jos direktorius. Jo pagrindinis uždavinys būtų pasirinkti tinkamą strategiją bei ją sėkmingai vykdyti. IĮ direktoriaus pareigas įeitų ir ryšiai su konkurentais ir žiniasklaida. Taip pat spręsti klausimus susijusius su reklama bei įvaizdžiu sprendimas.
Direktorius ir buhalteris turi būti patyrę, savo darbo sritį ir specifiką gerai išmanantys, turintys atitinkamą aukštąjį išsilavinimą. Įmonei reikalingi dar 3 pardavėjai – konsultantai. Ne abejonės, priimant naujus darbuotojus bus atsižvelgiama į įvairiais jų asmenines savybes, komunikabilumą, išsilavinimą ir kitus reikalingus kriterijus. Ateityje plečiant verslą ir parduotuvių tinklą, numatoma priimti daugiau darbuotojų arba, esant būtinybei turimus darbuotojus kitais.
Norint pradėti vystyti veiklą reikalinga 100 000 lt paskola iš Šiaulių banko. Jei bus gauta paskola, įmonė pradės savo veiklą Basanavičiaus gatvėje. Šioje vietoje galime aktyvinti reklamą, atkreipti didesnį degėsį klientų skaičiui, nes ši gatvė yra viena iš pagrindinių gatvių. Joje gausu reklaminių iškabų ir įvairių firmų.
Paskola bus imama iš karto ir atiduodama dalimis kiekvieną mėnesį mokant palūkanas. Kaip garantas, bankui bus užstatytas savininkės turtas, atitinkantis paskolos dydį. Pinigai reikalingi prekėms ir atsargoms įsigyti bei visoms patalpoms įrengti ir apstatyti.,
Kiekvienas verslas yra susijęs su didesne ar mažesne rizika. Šiuo metu galime paminėti tik vieną rizikos faktorių, jei netikėtai atsirastų dar vienas žmogus, kuris nutartų įkurti tokį pat ar net geresnį specializuotą parduotuvę. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-19
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis16 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis263.85 KB
Autoriuselena
Viso autoriaus darbų3 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Mokytojas/DėstytojasJuozaitienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas prekyba plauku ir nagu prieziuros priemone [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 16 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 4 Klasė/kursas
  • Juozaitienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą