Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: baldų gamyba UAB "Ąžuoliukas"

Verslo planas: baldų gamyba UAB "Ąžuoliukas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455
Aprašymas

Įmonės pristatymas. Santrauka. Verslo aprašymas. Rinkodara. Gamyba. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Finansinė dalis. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Tiesioginių gamybos išlaidų prognozė. Darbininkų darbo užmokestis už pagamintą produkciją. Įmonės darbuotojų darbo užmokestis ir socialinio draudimo įmokos. Gamybinių įrengimų nusidėvėjimas. Netiesioginių gamybos išlaidų prognozė. Veiklos sąnaudų prognozė. Reklamos išlaidos. Parduodamos produkcijos savikainos prognozė. Gaminių komercinė savikaina. PVM prognozė. Mokesčių prognozė. Pelno (nuostolių) prognozė. Pinigų srautų prognozė. Prognozuojamas balansas. Finansiniai rodikliai. Lūžio taškas. Priedai (5).

Ištrauka

Baldų gamybos pramonė Lietuvoje kaip ir visoje Rytų Europoje yra perspektyvi ir greitai plėtojama. Patogi Lietuvos geografinė padėtis sudaro palankias sąlygas šiam verslui.
2005 m. lapkričio 28 d. UAB "Ąžuoliukas" įregistruota VĮ "Registrų centras". Bendrovė - juridinis asmuo, savarankiška ūkiniu, finansiniu, organizaciniu ir teisiniu požiūriu. Įmonė yra ribotos turtinės atsakomybės. Įmonė planuoja pradėti savo veiklą 2005 - 01 - 02. Nuo pat savo veiklos pradžios ji tapo PVM mokėtoja.
Įmonės ūkinė veikla yra stalų ir kėdžių gamyba iš ąžuolo medienos.
Prieš pradėdama veiklą įmonės nusipirko reikiamų gamybai įrengimų, baldų darbininkams ir įmonės administracijai ir kito reikalingo turto.
Įmonę valdo keturi akcininkai. Bendrovės įstatinis kapitalas – 544 000 Lt, kuriuos akcininkai įnešė į įmonės atsiskaitomąją sąskaitą Vilniaus banke.
UAB "Ąžuoliukas" įsikurs nuomojamose patalpose Vilniuje, Geležinio vilko g. 2. Pagal nuomos sutartį už gamybines patalpas įmonė turės mokėti 3600 Lt, o už bendrąsias ir administracines patalpas – 900 Lt per mėnesį. nuompinigius įskaičiuotos visos išlaidos už komunalines paslaugas.
Šios verslo idėjos tikslas – pelno siekimas, kuo maksimaliau patenkinant vartotojų poreikius. Tik vartotojų pripažinimas ir jų poreikių patenkinimas gali padėti užtikrinti stabilią įmonės veiklą. Stalai ir kėdės iš natūralios ąžuolo medienos atitiks vartotojų lūkesčius. Įmonė veikia verslo kūrimosi stadijoje, tad jai svarbu patekti į rinką ir joje išsilaikyti. Todėl ji numato veiklą būtent ąžuolinių stalų ir kėdžių gamyboje. Tikimasi išsilaikyti konkurencinėje rinkoje, nes ąžuolo medienos gaminiai yra patvarūs, mažiau deformuojasi, atsparesni drėgmei bei kintančioms oro sąlygoms. UAB "Ąžuoliukas" orientuojasi į tarnautojus ir verslininkus, kurių pajamos yra didelės. Tikimasi, kad gaminiai paklausą turės, nes galima išsirinkti norimą stilių ar modelį, labai paprasta pritaikyti prie bet kokio interjero. Įmonėje dirbantys kvalifikuoti darbininkai užtikrina gerą gaminių kokybę.
Įmonės direktorius Karolis Juška turi aukštąjį universitetinį vadybos išsilavinimą bei didesnę nei dešimties metų darbo patirtį vadybos srityje. Gebantis efektyviai bendrauti, priimti teisingą sprendimą, nustatyti tikslus, iškelti pasiekiamas užduotis ir sudaryti veiksmų planą, rinkti ir analizuoti faktus bei iškelti ir tinkamai organizuoti jų sprendimą iki pat jų įvykdymo.
Pateikdama šį projektą, įmonė tikisi gauti banko paskolą, kuri sudarytų 50000,00 Lt. Susitarimo atveju įmonė norėtų užsitikrinti tokias finansavimo sąlygas: paskolą grąžinti per 10 metų, su 9% metinėm palūkanom. Palūkanas įmonė pageidauja mokėti metų pabaigoje ir tai sudarytų 450,00 Lt. Įmonės veiklos nesekmės atveju, garantuojama įkeičiamu turtu, tai yra staklėmis, kurių vertė 75850,00 Lt.
Įmonė, parengusi finansines ataskaitas, gali prognozuoti, kad grynasis kiekvieno mėnesio pelnas svyruos nuo 85300 Lt iki 87413 Lt. Todėl gali teigti, kad įmonės veikla bus pelninga ir įmonė nesusidurs su sunkumais vykdant įsipareigojimus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis53 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis390.52 KB
Autoriusarvydas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas baldu gamyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą