Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kaimo turizmo sodyba "Rojus"

Verslo planas: kaimo turizmo sodyba "Rojus"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Kaimo turizmo sodybos "Rojus" rekvizitai. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Verslo tikslai. SSGG analizė. Marketingas. Rinkos apžvalga. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Konkurencinė analizė. Paslaugų analizė. Marketingo strategija. Kainų politika. Rėmimas. Gamyba. Patalpos ir įrengimai. Vietos analizė. Vadyba. Rizikos veiksniai. Alternatyvi veikla. Anketinio tyrimo rezultatai. Santrauka. Reziumė. Priedai (5).

Ištrauka

Pasaulyje kaimo turizmas yra populiarus. Europoje jis suklestėjo maždaug šio amžiaus 6-ame dešimtmetyje. Įvairiose Europos šalyse ilsėtis į kaimą važiuoja ne tik vietos gyventojai, bet ir užsienio turistai.
Šiuo metu Lietuvoje dar tik formuojasi kaimo turizmo samprata, nors kaime turistai lankosi jau seniai. Tai įdomu kas tas yra kaimo turizmas Lietuvoje.
Kaimo turizmas – kelionė į kaimo vietovę, norint ištrūkti iš miesto triukšmo, skubos, užteršto oro, per mažo judėjimo ir pailsėti kaimiškoje aplinkoje, užsiimant tai aplinkai būdinga veikla (Vainienė Ingrida "Kaimo turizmo organizavimas").
Turizmas kaime arba kaimo turizmas mane žavėjo jau nuo pat vaikystės, mat aš kaimą suvokdavau, kaip ramią vietovę, kurioje nėra triukšmo, vyrauja ramybė, grynas oras. Mano pažystami gyvenantys mieste visada sakydavo, kad jiems poilsis yra pajuntamas tik kaime, gal būt todėl ir iš to kilo verslo idėja. Pagrindinis verslo idėjos skatintojas buvo tas, kad mano kaime tėra tik viena kaimo turizmo sodyba, kuri vasaros sezonu nespėja aptarnauti didelio srauto klientų. Matyt tai buvo viena iš didesnių priežasčių kodėl aš nusprendžiau kurti kaimo turizmo sodybą savo kaime. Iš mažesnių priežasčių galėčiau įvardinti tai, kad ir pačiai yra malonu pailsėti savo sukurtoje aplinkoje, bei mėgautis mėgstama veikla.
Mano manymu pati verslo idėja jau yra užuomazga vienam ar keliem tikslam. Esminis tikslas yra apgyvendinti turistus atvykstančius į mano kaimą. Taip pat tikslais galima laikyti ir pelno siekimą, kaip pragyvenimo šaltinį, taip pat siekimą įsitvirtinti ir konkuruoti su esama konkurente, tai yra kita kaimo turizmo sodyba. Juk neveltui verslas kuriamas tam, kad jis gyvuotų ir neštų pelną. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-08
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis263.75 KB
AutoriusRimas
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasV. Kaušylienė
Švietimo institucijaUtenos kolegija
FakultetasVerslo ir technologijų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Kaimo turizmo sodybos verslo planas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Utenos kolegija / 2 Klasė/kursas
  • V. Kaušylienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą