Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: automobilių remontas UAB "Stop"

Verslo planas: automobilių remontas UAB "Stop"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Verslo aprašymas. Verslo srities ir verslo idėjos aprašymas. Įmonės verslo tikslai. Produkto aprašymas. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Kainų politika, strategijos. Pardavimo strategijos. Reklama ir rėmimas. Paslaugų teikimas. Vietos aprašymas. Patalpos. Įrengimai. Transportas. Tiekėjai. Vadyba. Įmonės savininkai ir darbuotojai. Organizacinė valdymo struktūra. Rinkos įvertinimas. Galimos problemos ir kliūtys. Alternatyvi veikla. Finansai. Kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinių prognozių prielaidos. Pardavimų prognozė. Savikainos prognozė. Prognozuojamo pelno ataskaita. Prognozuojamų pinigų srautų ataskaita. Prognozuojamas balansas. Santrauka.

Ištrauka

Ši uždaroji akcinė bendrovė žada siūlyti platų automobilų dalių bei remonto paslaugų asortimentą.
Šiuo metu dauguma žmonių neįsivaizduoja savo gyvenimo be transporto priemonių. Tačiau, atsižvelgus į Lietuvos gyventojų pragyvenimo lygį bei atlyginimus, galima pastebėti, jog gatvėmis važinėja nebenauji automobiliai. Tai visiškai suprantama. Kadangi didesniąją Lietuvos gyventojų sudaro vidurinioji klasė, pajamų neužtenka įsigyti ir išlaikyti naujesnėm transporto priemonėm. Būten dėl šios priežasties, automobilų dalių bei remonto paslagų sferoje galima pasiekti neblogų rezultatų. Todėl ir steigiama ši uždaroji akcinė bendrovė.
Uždaroji akcinė bendrovė "Stop" — nauja, moderni automobilių dalių parduotuvė bei automobilių remonto paslaugas teikianti įmonė. Nors tokio pobūdžio bendrovių skaičius Lietuvoje gana nemažas, rinkos paklausa taip pat gana didelė (netgi labai didelė), todėl klientūros apimtys naturėtų nuvilti. Be to, šią įmonę ketinama steigti tokioje vietoje (Vilkaviškio mieste), kur tokio pobūdžio paslaugų nedaug. Taigi uždarąją akcinę bendrovę "Stop" turėtų rinktis ne tik viduriniosios klasės atstovai, kurių kaip jau minėjau Lietuvoje yra dauguma, bet ir prabangius automobilius turintys žmonės. Šioje bendrovėje (konkrečiau, automobilių dalių parduotuvėje) ketinama steigti ir konsultavimo paslaugas — taip pirkėjai nesijaus įpareigoti užėję į firmą būtinai ką nors nusipirkti, nesijaus nepatogiai norėdami tik sužinoti informacijos. Trumpiau sakant, klientams bus visada malonu sugrįžti. Taip jų poreikiai bus geriau patenkinti ir tai sąlygos jų norą bendradarbiauti būtent su šia įmone, kuris, be abejo, bus naudinga. Uždaroji akcinė bendrovė " Stop" planuoja pradėti savo veiklą kuo greičiau — tai priklausys nuo to, ar bankas sutiks duoti paskolą ir ar atsiras pakankamai investuotojų.
Uždarąją akcinę bendrovę "Stop" ateityje numatoma plėsti. Numatomas automobilių skaičiaus augimas užtikrins jai rinką. Tačiau susiklosčius nepalankioms ar nenumatytoms aplinkybėms, šios įmonės veiklą galima transformuoti į automobilių remonto paslaugas teikiančią bendrovę, tai yra išplėsti automobilių remonto dirbtuves, bei atvirkščiai — susiklosčius nepalankiai situacijai automobilių remonto dirbtuvėms, galima plėsti automobilių dalių parduotuvės apimtis. Taigi ateities perspektyvų sistema gana lanksti.

1.2 Įmonės verslo tikslai

Pagrindiniai uždarosios akcinės bendrovės "Stop" tikslai yra :
1 Įsitvirtinti rinkoje.
2 Žmonėms, dirbantiems šioje srityje, suteikti stabilų pragyvenimo šaltinį.
3 Patenkinti visus klientų norus bei poreikius.
4 Pelningai dirbti.
Tarpiniai bendrovės tikslai ir uždaviniai:
2 Įsitvirtinti rinkoje, orientuojantis ne tik į viduriniosios klasės atstovus, bet ir į pasiturinčius žmones. Bus stengiamasi kelti bendrovės prestižą bei kvalifikacijos lygį. Sritis, kurioje uždaroji akcinė bendrovė dirbs — automobilių dalių pardavimas bei automobilio remonto ir kitų paslaugų suteikimas; o sritis, kurioje įmonė tikrai nadirbs — automobilių pardavimas.
3 Galimų pavojų įvertinimas ir išankstinis rengimasis, ruošimasis juos įveikti (turima omenyje galimų konkurentų daromos įtakos bendrovės veiklai išaugimas ir būdai, kaip tai galima būtų įveikti.
4 Visų klientų keliamų kokybės reikalavimų patenkinimas.
5 Ypatingo dėmesio personalo mokymui ir kvalifikacijos kėlimui bei jų gerovei užtikrinti skyrimas.
6 Per ketverius metus tapti finansiškai nepriklausomiems.
7 Nuolatinis veiklos plėtimas — pardavimo apimčių didinimas, automobilių dalių parduotuvės atidarymas Kybartuose po penkerių metų
.
1.3. Paslaugų aprašymas

Uždaroji akcinė bendrovė "Stop" teiks šias paslaugas:
1 Įvairių aotomobilių dalių bei priežiūros priemonių , apdailos detalių pardavimas.
2 Galimybė užsisakyti pageidaujamą prekę, jei jos nėra parduotuvės prekių sąraše.
3 Informacijos suteikimas, konsultacijos įvairiais klausimais, susijusiais su šia sritimi.
4 Automobilių remontas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-02-07
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis22.54 KB
AutoriusKristina
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas automobiliu remontas UAB Stop [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą