Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Įmonės sukūrimas: TŪB "Gintaro tranzitas"

Įmonės sukūrimas: TŪB "Gintaro tranzitas"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122
Aprašymas

Anotacija. Įmonės steigimas. Kuriamo verslo aprašymas. Pasirinkto verslo pagrindimas ir jo charakteristika. Verslo vizija, misija, tikslai ir uždaviniai. Kuriamos įmonės steigimas. Bendrijos įstatai. Bendrijos personalas. Automobilių parkas. Įmonės valdymas. Įmonės organizacinė struktūra. TŪB "Gintaro tranzitas" reorganizavimas, pertvarkymas, likvidavimas. Darbuotojų motyvacija (inspiracija). Dokumentacijos paruošimas. TŪB "Gintaro tranzitas" klientai. Efektyvumo rodiklių skaičiavimas. TŪB "Gintaro tranzitas" veiklos finansinė analizė. Rodiklių skaičiavimas. Išvados.

Ištrauka

Šio kursinio darbo pagrindinė užduotis yra įmonės steigimas ir valdymas, jos finansinių rodiklių paskaičiavimas. Taigi šis kursinis darbas padės įtvirtinti žinias apie bendrijos steigimą ir jos organizavimą bei valdymą, t.y. visa eile darbų, kuriuos reikia atlikti siekiant įkurti ir organizuoti verslą.
Steigiama bendrija vadinasi "TŪB Gintaro tranzitas". Tai tikroji ūkinė bendrija, kurios pagrindinė veikla - krovinių pervežimas. Tačiau šia veikla nėra apsiribojama. Taip pat teikiamos automobilių priežiūros, aptarnavimo, remonto bei kitos paslaugos.
Šiame darbe išnagrinėti pagrindiniai klausimai, susiję su įmonės (TŪB ,,Gintaro tranzitas") steigimu bei valdymu. Visu pirma pagrindžiamas šio verslo pasirinkimas, aprašomi pagrindiniai bendrijos tikslai bei teikiamos paslaugos, nurodomi tam tikri uždaviniai tiems tikslams įgyvendinti, pateikiama sudaryta jungtinės veiklos sutartis bei įstatai. Taip pat, remiantis schemomis, lentelėmis, apibūdinama TŪB ,,Gintaro tranzitas" darbuotojų struktūra, organizacinė struktūra, pagrindinis bendrijos turtas – automobilių parkas. Trumpai pateikiama informacija apie įmonės pertvarkymą, reorganizavimą bei likvidavimą, apie įmonės partnerius, apie darbuotojų motyvaciją, apie tai, kokie yra pagrindiniai dokumentai, reikalingi kroviniams vežti. Finansinėje kursinio dalyje paskaičiuoti rodikliai, kurie parodo bendrijos finansinės veiklos rezultatus: ilgalaikio turto panaudojimo efektyvumo rodiklis = 5,4; ilgalaikio turto pelningumo rodiklis = 26%; pardavimai tenkantys vienam darbuotojui = 176 923 Lt; pelnas, tenkantis vienam darbuotojui = 12 923 Lt; našumo rodiklis = 145 490 Lt. Kursinio darbo išvadose pateikti ir įvertinti finansiniai rodikliai.
Galu gale pateikiamos išvados, apibendrinančios visą TŪB "Gintaro tranzitas" veiklą ir suformuluojami ateities tikslai, kurie turės pagerinti firmos rezultatus, pagrindinius finansinius rodiklius, (kurie pateikti ir įvertinti išvadose) ir dar labiau įsitvirtinti ir įsilieti į pasaulinę rinką.

Norint užsiimti verslu, iš pradžių savaime aišku reikia apsispręsti dėl verslo srities, kurioje ketinama veikti. Taigi reikalinga verslo idėja. Kiekvienas verslininkas, norintis dirbti sėkmingai, išanalizuos situaciją rinkoje ir imsis to verslo, kurio ateitis atrodys perspektyvi ir kuris galės konkuruoti rinkoje. Taigi, svarstydami galimus variantus, mes pasirinkome būtent transportavimo paslaugas, krovinių pervežimą kelių transportu. Tokį mūsų apsisprendimą lėmė keli faktoriai. Pirmiausia - tai transporto paslaugų reikalingumas ir aktualumas, ypatingai dabar, kai tapome lygiaverčiais ES nariais bei akivaizdaus ir staigaus ekonomikos augimo liudininkais. Kelių transporto reikalingumą ypatingai lemia jo manevringumas, palyginus nemažas greitis reguliarumas [4]. Ekspertų yra nustatyta, kad patikimų, palyginus nebrangių transportavimo paslaugų rinkai trūksta. Spartus transporto įmonių plėtimasis Lietuvoje yra gana ryškus. Iš kitos pusės, aišku iškyla aršios konkurencijos pavojus. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis22 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8
Dydis43.78 KB
Autoriusmorda
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Imones sukurimas TUB Gintaro tranzitas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą