Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: medienos gaminiai UAB "Hesora"

Verslo planas: medienos gaminiai UAB "Hesora"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindimas. Įmonės istorija. Įmonės misija ir tikslai. Rinkos perspektyvų analizė. Aplinkos ir vartotojų analizė. Įmonės konkurentabilumo analizė. Konkurentų palyginimas. Marketingo tikslai ir strategija. Prekės ir kainų politika. Paskirstymo ir rėmimo politika. Gamybinis procesas. Vadyba ir organizavimas. Rizikos įvertinimas. Finansinė analizė. Finansinių įsipareigojimų grafikas. Sąnaudos. Finansinės veiklos sąnaudos. Pelno (nuostolio) ataskaita. Pinigų srautų ataskaitos. Balansas. Finansiniai rodikliai.

Ištrauka

Kuriant naują įmonę, labai svarbus sugebėjimas aiškiai apibrėžti savo įmonės perspektyvą. Mes nutarėme gaminti medienos gaminius, skirtus namų ir butų apdailai.
Mūsų firmoje bus naudojama vokiečių technologija DIN 68800 ir vokiečių gamybos impregnantas Volmani CX – 10. Tai ekologiškai švari technologija, leidžianti naujai pažvelgti į medienos gaminius kaip į ilgaamžius ir ekonomiškus. Garantuosime šiais prekių savybes: kokybę, patvarumą, ilgaamžiškumą, estetinį vaizdą, garantinį laikotarpį.
Mūsų pagrindinai klientai – Vakarų Europos šalys. Taip pat tikime sulaukti ir pasiūlymų iš Lietuvos pirkėjų, kurie taip pat susidomės mūsų produkcija, nes įsigyti analogiškų Vakarų gamintojų gaminių ne visi gali, o mes siūlysime kokybiškus gaminius už prieinamą kainą.
Išnagrinėję rinką, mes nusprendėme skverbtis į Aukštaitijos bei Suvalkijos regionus Lietuvoje bei užimti dalį Vakarų Europos rinkos. Rinką savo prekėms prognozuojame ilgam laikui, nes ateityje mes planuojame plėstis ir didinti savo gaminamos produkcijos apimtį.
Mūsų vartotojų pagrindą sudarys jauni ir vidutinio amžiaus, pastovų pajamų šaltinį turintys žmonės. Taip pat mūsų firmos gaminių pirkėjai – didelių apimčių Vakarų Europos šalių firmos, užsiimančios urmine prekyba.
Skirsime didelį dėmesį reklamai ir rėmimui. Akcentuosime kokybišką darbą klientui patogiu laiku ir už jam priimtiną kainą, taip pat pabrėšime, kad taikomos įvairios nuolaidos, prekyba išsimokėtinai. Mūsų reklamą galėsite išvysti įvairiuose Lietuvoje bei rajonuose leidžiamuose kataloguose: "Lietuvos įmonės 2005", taip pat naudosime reklamą ant firmos transporto priemonių. Reklamai skirsime tam tikrą dalį nuo planuojamo pelno, apie 5%.
Prekių pateikimas vyks įvairiomis kryptimis. Planuojame bendradarbiauti su įvairiomis transportavimo firmomis, taip pat ieškosime pirkėjų arčiau mažmeninio tinklo arba tiesioginių vartotojų. Tai planuojame daryti Lietuvos rinkoje. Mūsų paskaičiavimais, kiekviena prekybinio tinklo pakopa pasiima 30 – 35% kainos. Manome, kad būtina turėti keletą smulkių pirkėjų, kurie, mokėdami brangiau už gaminius, pakeltų bendrą rentabilumą.
Konkurentus turėsime keturis: UAB "Akstinas", bendra Lietuvos – Olandijos – Rusijos įmonė LNR", "AB "Akadas", AB "Enermega". Bet mes tikime, kad sugebėsime aplenkti savo konkurentus, nes mes naudosime vokiškos gamybos medienos apdirbimo įrenginius, ir tai užtikrins mums geresnę kokybę, kurios pageidauja klientai, taip pat taikysime lankstesnę rėmimo sistemą.
Planuodami turime užduoti klausimą: "Kokį veiklos būdą mes turime pasirinkti, kad pasiektume geriausių rezultatų? Reikia kaip nors sugebėti atspėti, kas gi iš tikro sukurs papildomas galimybes ir suteiks tvirtumo mūsų verslui. Mūsų veiklą veiks ekonominė padėtis šalyje. Sakysime išaugtų žaliavos kainos, mes taip pat turėtume pabranginti savo prekes tiek, kad padengtų kaštus ir duotų pelną. Žinoma, šiek tiek sumažėtų klientų, svarbu įvertinti ir demografinį kriterijų. Taip pat gali kilti grėsmė gamybai, sutrikus žaliavos tiekimui. Bet mes stengsimės nuo to apsisaugoti.
Šio investicinio projekto tikslas: įrengti karnizų surinkimo cechą, taip pat pradėti teikti medienos impregnavimo paslaugas. Tai pareikalaus nemažų investicijų, apie 2,8 mln. Lt. Tam tikslui bus naudojamos nuosavos bei skolintos lėšos iš banko. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-01-23
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis31 puslapis 
Literatūros šaltiniai0
Dydis163.75 KB
AutoriusEgidijus
Viso autoriaus darbų16 darbų
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas medienos gaminiai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą