Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: drabužių siuvimas UAB "Apranga"

Verslo planas: drabužių siuvimas UAB "Apranga"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839
Aprašymas

Įvadas. Ateinančiais metais numatomų parduoti gaminių apimtys. Atskirų gaminių gamybos mastas per metus. Reikalingų įrengimų ir darbo vietų skaičius. Darbininkų, administracijos ir pagalbinių darbininkų skaičius. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų atlyginimas, tenkantis atitinkamai vienam gaminiui ir visiems gaminiams. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų socialinis draudimas. Pagalbinių darbininkų ir administracijos darbo užmokestis bei įmokos socialiniam draudimui. Tiesioginės išlaidos medžiagoms atitinkamai vienam gaminiui. Medžiagos poreikis ir išlaidos metinei gamybos programai vykdyti. Tiesioginės gamybos išlaidos vienam gaminiui ir visai programai. Einamosios maksimalios medžiagų atsargos m ir Lt. Draustinės medžiagų atsargos m ir Lt. Numatomų pirkti medžiagų kiekis ir vertė litais per metus. Reikalingas pastatų plotas kvadratiniais metrais gamybinėms, buitinėms bei administracinėms reikmėms, sandėliui ir šių pastatų vertė. Reikalingas elektros energijos kiekis varikliams ir jos vertė. Apšvietimas per metus. Apšildymas. Gamybinės paskirties įrengimų ir pastatų metinės nusidėvėjimo sąnaudos. Netiesioginės gamybos išlaidos. Vienam gaminiui priskiriama netiesioginių gamybos išlaidų suma ir vieno gaminio pagaminimo savikaina. Telefonas. Veiklos sąnaudos. Gaminio pilnoji savikaina. Vieno gaminio kaina, jei parduodamų gaminių kainoje savikaina sudarys: švarko ir kostiumėlio – 75 %, palaidinės kaina – 65 Lt. Pagamintos ir parduotos produkcijos per metus vertė litais. Įmonės bendrasis ir grynasis pelnas per metus litais. Pelno mokestis litais ir pardavimų pelningumas %. Ilgalaikio materialiojo turto vertė litais. Ilgalaikio materialiojo turto efektyvaus panaudojimo rodiklis. Išvados.

Ištrauka

Lietuvai atgavus nepriklausomybę, atsiranda vis daugiau žmonių suvokiančių savo vaidmenį ekonomikos sistemoje ir norinčių veiksmingiau ir geriau dirbti toje sistemoje. Jie užsiima verslu. Verslas – tai prekių ir paslaugų šaltinis. Jo rūšių įvairovė leidžia tenkinti visuomenės poreikius. Verslas atlieka įvairias funkcijas. Visų pirmiausia – gamina prekes, teikia paslaugas, be kurių neišsiverstų šiuolaikinis žmogus. Prieš pradedant gaminti, verslininkas turi apsispręsti: ką gaminti? Kaip gaminti? Kiek gaminti? Kada gaminti? Kur gaminti? Kokiomis kainomis vėliau parduoti, kad gautume pelną? Visa tai sužinoti padeda planuojamų rodiklių analizė.
Kaip visi žinome šalyje vyrauja didelis nedarbas, todėl verslas šiuo atveju labai padeda, nes suteikia naujų darbo vietų. Ir tuo po truputėlį mažina nedarbingumą. Turbūt kiekvienas suprantame, kad verslas vis dėl to nėra labdaringa veikla. Kiekvienas verslininkas siekia pelno. Tam jis turi efektyviai panaudoti prekinius mainus, gerai organizuoti veiklą, turi būti iniciatyvus, komunikabilus, ryžtingas, darbingas, imlus informacijai…
Lietuvoje paplitęs smulkus verslas. Smulkiojo verslo įmonės steigimas, jų veiklos skatinimas – tai šalies ekonomikos stiprinimo bei stabilumo pagrindas. Tai ir vienas iš svarbiausių veiksnių stiprinant verslininkų sluoksnį. Be to, smulkiojo verslo įmonės yra vienos iš svarbiausių darbo vietų steigėjų.
Dirbančio ekonomikos sistemoje žmogaus veikla gali būti dvejopa. Jis gali dirbti kaip savarankiškas verslininkas ir antru atveju, jis gali būti samdomas darbuotojas verslo įmonėje.
Kiekviena įmonė stengiasi teikti vartotojams prekes ir paslaugas, kad jos būtų prieinamos kuo platesniam vartotojų ratui. Įmonės pagrindinis tikslas- nustatyti tokias kainas, kad jos būtų prieinamos kuo didesniam vartotojų ratui, ir, kad kartu atneštų įmonei pelno. Todėl prieš kuriant įmonę reikia paskaičiuoti daug rodiklių, norint sužinoti ar įmonė veiks pelningai.
Uždaroji akcinė bendrovė "Apranga" planuoja siūti lengvus drabužius moterims iš natūralių audinių, kuriuos išaudžia Lietuvos įmonėse. Bendrovėje dirba aukštos kvalifikacijos siuvėjos, sukirpėjos ir siuvinėtojos. Atsižvelgiant į paklausą, ateinančiais metais numatomų parduoti gaminių apimtys bus tokios. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-01-17
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai2
Dydis86.9 KB
AutoriusSaule
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2003 m
Klasė/kursas1
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas drabuziu siuvimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą