Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: poligrafijos įmonė "Olimpija"

Verslo planas: poligrafijos įmonė "Olimpija"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829
Aprašymas

Santrauka. Siūlomas verslo planas. Verslo idėjos aprašymas. Verslo tikslai, uždaviniai ir galimybės. Paslaugų aprašymas. Firmos charakteristika. Rinka. Bendra rinkos apžvalga. Konkurentai. Marketingo planas. Pardavimo strategija. Kainų politika. Reklama ir rėmimas. Gamybos planas. Trumpas gamybos proceso aprašymas. Patalpos. Įrengimai. Transportas. Partneriai. Valdymo personalas ir darbuotojai. Informacija apie vadovus. Personalui (darbuotojams) keliami reikalavimai ir parinkimas. Organizacinė valdymo struktūra. Darbo užmokestis. Rizikos įvertinimas. Rizika. Rizikos mažinimas. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai ir kapitalo panaudojimas. Pelno (nuostolio) ataskaita.

Ištrauka

Mano kuriama įmonė "Olimpija" ofsetiniu spaudos būdu ruošiasi spausdinti įvairią poligrafinę produkciją - pradedant blankine produkcija baigiant knygomis ir atliekti įvairias paslaugas (presavimo, perforacijos, bigavimo, lankstymo, įrišimo ir popieriaus pjaustymo). Spaudinti poligrafinę produkciją nuspręsta ištyrus rinką, įvertinus galimus rizikos faktorius ir kt.
Kadangi įmonė yra individuali, tai ji savo veiklą pradės naudodama savininkės kapitalą, kuris yra 50000 Lt ir banko suteiktos paskolos 300000 Lt.
Įmonė bus įregistruota 2004 metais Vilkaviškio miesto savivaldybės registro tarnyboje.
Įmonė įsikurs pastate, kuris bus nupirktos iš savivaldybės, parduodant varžytinėse. Patalpų bendras plotas sudaro apie 800 kv.m2. Į kvadratūrą įtraukti ir rūsiai, garažai, taip pat pagalbinės patalpos. Spaustuvė susideda iš: direktorės kabineto, buchalterijos, maketavimo skyriaus, plokščių gamybos skyriaus, spaudos bei brošiūravimo cechų. Ateityje numatyta plėsti savo veiklą ir atidaryti savo padalinius kituose miestuose.
Tikimasi, kad dauguma spaustuvės klientų bus – ne atsitiktiniai, užsisakantys vienkartinį leidinį,- reklaminį lapelį ar keliasdešimt vizitinių kortelių, - tai užsakovai su kuriais spaustuvė bendradarbiaus ne vienerius metus ar net dešimtmečius. Tai ir rajoninių laikraščių leidėjai, ir švietimo, medicinos, įvairios valstybinės institucijos, įstaigos, organizacijos bei privačios įmonės, kurios gali užsisakyti bet kokią reklaminę, blankinę, kanceliarinę produkciją. Klientams bus galima pasiūlyti tarptautinių pervežimų važtaraščius, kelionės apskaitos lapus, įvairius bilietus – transporto kompanijoms, vežančios krovinius ar keleivius Lietuvoje ar užsienyje.
Įmonėje dirbs dvylika kvalifikuotų savo srities specialistų, gerai išmanančių savo darbą. Keturi darbuotojai dirbs administracinio tipo darbą. Visiems darbuotojams mokamas atlyginimas yra fiksuoto dydžio, kuris kol kas nekins.
Išanalizavę aplinką priėjome išvadą kad poligrafinės produkcijos, bei kitų spaudos paslaugų tiekėjai Vilkaviškyje būs tik mano kuriama įmonė. Todėl realiausi mūsų konkurentai "Gintrėja" esantys Marijampolėje. Esant tokiai situacijai tarp mūsų įsivyrauja konkurencija, ir ateityje jie bus patys didžiausi mūsų konkurentai.
IĮ "Olimpija" savo veiklą ketina pradėti 2005 metų gegužės mėnesį, nes įmonę reikia sutvarkyti patalpas, įsigyti įrengimus ir išsireklamuoti. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-01-17
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis60.18 KB
Autoriusvaiduokle2
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2003 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas poligrafijos imone [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Komentarai

  • 2008-11-03 IP: 78.61.56.41
    Mokslas sako

    Truputį "netašytas" darbas, parašytias nemoksline kalba. Bet struktūra teisinga,skaičiavimai biški nerealūs, ypač atlyginimai:) bet kek pakeitus gautųsi puikus verslo planas.

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+3
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą