Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kepykla UAB "Būk sveikas"

Verslo planas: kepykla UAB "Būk sveikas"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445
Aprašymas

Santrauka. Verslo aprašymas. Gamybinė veikla. Vietovė. Verslo priežiūrų institucijų analizė. Patalpos. Įrengimai. Įmonės administracijos ir pagalbinių darbuotojų darbo užmokestis. Pagrindinių darbininkų darbo užmokestis. Vieno gaminio tiesioginės išlaidos. Marketingas. Makro aplinkos analizė. Taktiniai ir strateginiai tikslai. Marketingo strategija. Personalo parinkimas. Darbo santykiai. Reikalavimai. Pareigos. Organizacinė įmonės struktūra. Duomenys apie darbuotojus. Darbo vietos. Darbo organizavimas. Vadyba. Rizikos įvertinimas. Veiksniai galintys turėti įtakos veiklai. Alternatyvi veikla. Finansinė dalis. Ilgalaikis turtas (pagrindinės priemonės). Pradinės išlaidos. Finansavimo poreikiai ir šaltiniai. Tiesioginių gamybos išlaidų prognozė. Netiesioginių gamybos išlaidų prognozė. Netiesioginės išlaidos 1 gaminiui. Savikainos prognozė. Pardavimų prognozė. Veiklos sąnaudos. Mokesčių prognozė. Pelno (nuostolio prognozė). PVM prognozė. Pinigų srautų prognozė. Prognozuojamas balansas. Santykiniai verslo plano rodikliai. Santykiniai rodikliai. Priedai (6).

Ištrauka

UAB "Būk sveikas" yra kepykla. Kepykla savo veiklą pradėjo 2004 m. sausio 1 d., jau su įrengtom patalpom ir turėdama reikiamus įrengimus.
Kepyklos veiklos pobūdis yra gamybinis. Kepykla užsiima maisto prekių paslaugų tiekimu. Kiekvieną dieną kepamos bandelės, duona, pyragai, sausainiai.
Galima įdėti daug pastangų tiriant rinką, modeliuojant ekonominę bei finansinę veiklą, prognozuojant pelną ir pardavimus, tačiau jei nebus tiksliai suformuluoti įmonės artimesni bei tolimesni tikslai bei kepyklos pagrindinis tikslas, o taip pat sistema kaip ją įgyvendinti, tai galima sakyti, kad visos pastangos bus įdėtos veltui, jei nežinoma, kokiu būdu, ir per kiek laiko. Svarbiausia numatytų tikslų siekti remiantis sudarytais planais ir atitinkamai juos koreguojant kintant rinkos sąlygoms. Svarbu, kad įmonėje nuolatos ir nenutrūkstamai būtų tiksli ir savalaikė informacija, kuri padėtų kontroliuoti ir gerinti veiklą.
Įmonės pagrindinis tikslas yra įsitvirtinti rinkoje, gauti pelną, kaupti kapitalą verslo plėtotei.
Įmonė turi nusistačiusi tokius artimesnius tikslus: įsitvirtinti rinkoje, kurti naują produkciją, per pirmuosius metus pasiekti kuo didesnę apyvartą, užtikrinti pastovias darbo vietas darbuotojams ir pastovų pragyvenimo lygį, užmegzti ilgalaikius patikimus ryšius su didmeninkais, sudominti kuo didesnį klientų skaičių.
Tolimesni įmonės tikslai: nukonkuruoti konkurentus geresnės kokybės ir žemesnės kainos pagalba, mažinti kiek įmanoma sąnaudas, kelti produkcijos kokybę, domėtis technologijos tobulinimu ir alternatyvia veikla, pasiekti maksimalų pelną, iš kurio galima būtų kaupti kapitalą verslo plėtotei.
Kepykla "Būk sveikas" turi didelį prekių asortimentą. Kiekvieną dieną kepamos bandelės, duona, pyragai sausainiai. Visa produkcija gardinama iš kokybiškų ir natūralių produktų. Kepyklos produkcija kas rytą visada švieži, maistinga ir sveika.
Kadangi pastaruoju metu vis daugėja žmonių, vertinančių fizinį pasirengimą ir sveikatą, įmonė darys tyrimus ir informuos pirkėjus apie gaminių kokybę ir išskirtines savybes.
Įmonėje bus siekiama sukurti tiksliai funkcionuojančią struktūrą, jos veiklą organizuoti su minimaliu įmonės vadovų skaičiumi.
Kepyklos produkcija turi ženklą, įpakavimas įvairus, nuo konkurentų skiriasi asortimentu, kainos neaukštos, kokybiška produkcija, produkcija visada šviežia.
Artimiausiu metu kepykla planuoja tobulinti prekių asortimentą, kepykloje įrengti parduotuvę – kavinę, įrengti naujas krosnys kepti tortams, numatoma gaminti koldūnus ir picas, papildomai įsigijus koldūnų ir picų gamybos įrangą. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-01-08
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis43 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis123.17 KB
AutoriusRenata
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas4
Švietimo institucijaVilniaus kolegija
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kepykla [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą