Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: Individuali Jono Jonaičio įmonė automobilių servisas

Verslo planas: Individuali Jono Jonaičio įmonė automobilių servisas

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Jono Jonaičio individuali įmonė: autoservisas, autodetalių parduotuvė, automobilių plovykla, automobilių padangų parduotuvė. Įvadas. Įmonės veiklos aprašymas. Teisinė ir politinė aplinka. Įmonės darbuotojai. Įmonės valdymo struktūra. Patalpos ir įrengimai. Patalpų išplanavimas įmonėje. Įrengimų išdėstymas. Įrengimų eksploatacija. Autoserviso teikiamų paslaugų sąrašas. Asortimentas. Konkurentai. Prekė. Kaina. Reklama. Išvados. Priedai (2).

Ištrauka

Viena iš svarbiausių sėkmingo smulkaus verslo sąlygų - turėti gerą idėją ir ja tikėti. Tačiau kiekvieno verslininko tikslas – teikti kokybiškas prekes ir paslaugas,o kad ir pačią geriausią idėją realia pelninga įmone paverčia tik planavimas.
Kiekvienam būsimam verslininkui pirmiausia reikia išsiaiškinti savo tikslus ir troškimus. Gali atrodyti, kad tai neturi nieko bendra su verslininkyste, tačiau tai esminis dalykas. Jūs turite apmąstyti, ko gi norite iš gyvenimo ir kaip verslas padės (ir ar tikrai padės) tuos norus įgyvendinti. O galbūt daug laiko ir energijos pareikalausiąs verslas yra visiškai nesuderinamas su jūsų interesais.
Nemažai pradedančiųjų verslininkų mano, kad svarbiausia versle yra įmonė, todėl pradeda savo verslą būtent nuo įmonės steigimo. Tačiau įmonė savaime dar nėra verslas. Įmonė yra tik žmonių veiklos ir gyvybingos verslo idėjos bei kapitalo funkcionavimo juridinis pagrindas. Todėl neskubėkite steigti įmonės neįsitikinę, kad sugebėsite sukurti verslą.
Šiuolaikiniame gyvenime automobilis užima labai svarbią vietą. Tai ne tik susisiekimo priemonė, bet ir gyvenimo būdas. Statistikos duomenimis Lietuvoje žmonių pragyvenimo lygis nors ir nesparčiai, tačiau gerėja, savaime suprantama didėja ir automobiluų skaičius. Deja ta pati statistika rodo, kad automobilių amžius vidutiniškai yra virš dešimt metų. Tai reiškia tik vieną, kad tokio amžiaus automobiliai genda, nori to ar ne. Be to didelė vairuotojų dalis, o ypač moterys vairuotojos net neįsivaizduoja, kaip yra atliekami, kad ir smulkiausi remonto darbai. Vieni neturi sąlygų, kiti laiko, treti turbūt net nežinotų nuo ko reikia pradėti taisyti automobilį. Todėl pamanėme, jog būtu tikslinga kurti ir plačiau susipažinti su autoserviso teikiamomis paslaugomis, bei pasistengti ištirti autoserviso veiklą.
Yra daug imonių rūšių tai: ūkinės bendrijos, viešoji įstaiga, individuali veikla, uždarosios akcinės bendrovės, akcinės bendrovės, tačiau mes pasirinkome steigti įndividualią įmonę, nes tai viena iš populiariausių įmonių rūšių Lietuvoje. Taip pat mūsų įmonė vadovausis ISO 9000-1 kokybės standartu, kuris užtikrina aukštą produktų ir vadybos kokybę
.Indviduali įmonė - tai nesudėtinga ir nebrangi verslo organizavimo forma. Individuali įmonė nuosavybės teise priklauso vienam ar keliems fiziniams asmenims bendrosios jungtinės nuosavybės teise. Individualios įmonės turtas neatskirtas nuo įmonininko turto. Ji turi juridinio asmens statusą ir todėl savininkas turi teisę į visą uždirbtą įmonės pelną, bet kartu įsipareigoja visu savo turtu, jei įmonė bankrutuotų. Savininkas rizikuoja visu savo turtu: butu, mašina ir visa tuo ką turi. Individualios įmonės pranašumai ir trūkumai: ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-01-03
DalykasVerslo planų referatas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasReferatai
Apimtis25 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis638.77 KB
AutoriusLINA
Viso autoriaus darbų43 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasJurkienė
Švietimo institucijaKretingos technologijos ir verslo mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word automobiliu serviso verslo planas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 25 puslapiai 
  • Kretingos technologijos ir verslo mokykla / 2 Klasė/kursas
  • Jurkienė
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą