Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: skrydžiai oro balionu UAB "Skrydis"

Verslo planas: skrydžiai oro balionu UAB "Skrydis"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940
Aprašymas

Įvadas. Techninių ekonominių rodiklių suvestinė. Įmonės veiklos aplinkos veiksnių įvertinimas. Siūlomo projekto esmė. Marketingo planas. Rinkos analizė. Marketingo rinkinys (kompleksas). Pardavimų prognozė. Konkurencijos analizė. Gamybos planas. Gamybinio pajėgumo ir gamybinės programos apskaičiavimas. Naujos bendrovės paslaugų planas. Organizacinis planas. Finansinis planas. Investicijos pastatams ir įrangai. Išlaidų žaliavoms ir medžiagoms apskaičiavimas. Energetinės išlaidos. Išlaidų darbo užmokesčiui apskaičiavimas. Teikiamų paslaugų kaštų (savikainos) apskaičiavimas. Projekto finansavimo poreikis ir šaltiniai. Projekto efektyvumo įvertinimas. Grynųjų pinigų srautas. Investicinio kapitalo atsipirkimo laiko nustatymas. Projekto grynoji esamoji vertė. Naudos ir kaštų santykis (pelningumo indeksas). Išvados.

Ištrauka

UAB "Skrydis" savo veiklą sporto ir pramogų verslo srityje planuoja pradėti nuo 2007 metų balandžio 1 d. Įmonė specializuosis sporto ir turizmo sferoje. Pinigų srautas iš įmonės veiklos yra pagrindinis rodiklis, kuris parodo įmonės pajėgumą, grąžinant skolas.
UAB "Skrydis" planuoja teikti šias paslaugas:
• Oro baliono skrydis;
• Skrydžio filmavimas;
• Muzika + šampanas skrydžio metu.
Įmonė planuoja įsigyti visą reikalingą įmonės veiklai įrangą, taip pat patalpas, kurias suremontuos, įrengs ir pritaikys veiklai. Gavome patalpas, kurios yra labai palankios mūsų organizuojamai veiklai. Patalpos su visa teritorija užims 94 m2.
Šio verslo plano paskirtis – gauti ilgalaikę paskolą iš "SEB" banko klubo "Skrydis" veiklai pradėti, bei užtikrinti verslo idėjos patikimumą, ateities perspektyvas ir verslo pelningumą.
Darbo tikslas: išanalizuoti įmonės vadybinę veiklą, pateikti ir įvertinti įmonės investicinį projektą:
Firmoje numatyti 7,5 darbuotojų etatai. Įmonę valdys pats savininkas. Taikome linijinę valdymo struktūrą. Bendrovės vadovui pavaldūs tiesiogiai visi darbuotojai.
Marketingo plane pateiktas rinkodaros rinkinys. Prognozuojami optimistinis, tikėtinas ir pesimistinis pardavimų variantai. Šiek tiek bus įvertinami konkurentai, tačiau labai trumpai, nes tiesioginių konkurentų oro balionų skrydžių paslauga neturi.
Įgyvendinami šį projektą mes neišvengiamai susidursime su finansine, valdymo ir išorinių veiksnių rizika. Esminė rizikos grėsmė yra susijusi su finansais. Didžiausiai investicijų daliai planuojame imti iš anksto ilgalaikę paskolą. Tikimės iš mūsų teikiamų paslaugų gauti pelną, kurį galėtume panaudoti paskolos grąžinimui.
Gamybos procese aprašomas technologinis procesas. Numatyta įsigyti 1 oro balionas, nors ilgainiui, jei veikla bus pelninga, bandysime įsigyti kelis ne naujus oro balionus, kurie kainuoja mažiau. Taip pat teiksime papildomai paslaugų, už kurias bus atskirai mokama.
Finansiniame plane numatytas investicijų poreikis – įmonei reikės ≈ 307 tūkst. Lt. Apskaičiuota paslaugų savikaina ir kaina bei pelningumas. Investicijos atsipirks per 6,15 metų. Pelningumo indeksas septintaisiais veiklos metais – 1,02 (t.y. didesnis už vienetą), tad projektas ekonomiškai efektyvus. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2007-01-03
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis38 puslapiai 
Literatūros šaltiniai7
Dydis96.64 KB
AutoriusSofija
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKlaipėdos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas skrydziai oro balionu [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 38 puslapiai 
  • Klaipėdos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą