Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: pramogų klubas "Erdvė"

Verslo planas: pramogų klubas "Erdvė"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Santrauka. Įvadas. Siūlomo projekto esmė. Idėja. Vizija. Misija. Tikslai ir užduotys. Firmos charakteristika. Nuosavybės forma. Trumpa firmos veiklos apžvalga. Vietovė kur įsikūrusi firma aprašymas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir plėtros tendencija. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo planas. Tikslai ir uždaviniai. Produktas. Kaina. Pateikimas. Rėmimas. Gamybos planas. Valdymo personalas. Darbo užmokestis. Organizacinė struktūra. Rinkos įvertinimas. SWOT analizė. Finansinis planas. Projekto kaina ir finansavimo šaltiniai. Paslaugų pardavimo prognozė. Prognozuojama pelno (nuostolių) ataskaita. Prognozuojama pinigų srautų ataskaita. Sąskaitų balanso lentelė. Projekto atsipirkimo laikas. Priedai (2).

Ištrauka

Yra didelis kultūrinis praradimas, kai dauguma talentingų jaunuolių, kurie puikiai valdo gitarą, būgnus, pianiną, klarnetą ir kt. muzikinius prietaisus yra priversti groti rūsiuose, nes niekam jie nereikalingi. Ne jie, o jų pačių sukurta daina, iš jaunatviško šėlsmo, meilės ir ilgesio laukimo. Atrodo, lyg niekam to ir nereikia. Neturėdami sąlygų ir nenorėdami pasirašinėti pigių sutarčių, kurios įpareigotų groti pigias dainuškas, jaunieji talentai su visa savo širdies muzika savo viltis ir neviltis išlieja nešvariuose rūsiuose.
Manyčiau įsteigus klubą, kuriame susirinktų originalių, novatoriškų pažiūrų žmonės – studentai, nepasenę širdyje pagyvenę žmonės, prijaučiantys įvairialypiam muzikos diapazonui, tikrai netektų liūdėti nė vienam.
Svarbiausias mūsų tikslas – suteikti vartotojui originalią paslaugą, niekam negirdėtos muzikos, išvysti nežinomų dainininkų paveikslus, trykštančios energijos ir novaciškumu ir, aišku, aukšto lygio aptarnavimą. Šių sunkumų neturėtų kilti, nes vartotojai yra pasiilgę kažko naujo ir neįprasto, o personalas bus parinktas pagal jo išsilavinimą, sugebėjimą tolerantiškai reaguoti į kitaip mastantį nei jis pats klientą bei darbo patirtį.
Naktinis klubas "Erdvė" strateginiu požiūriu turi daug privalumų. Nes tai palyginus neįprasta ir manyčiau daugumos laukta idėja – pramoginis klubas įsikūręs Klaipėdoje prie Šiaurės rago, netoli prieplaukos – Žvejų g. – 8.
Pirmiausia, aišku, bus atlikti remonto darbai, sukurtas savitas eksterjeras ir interjeras, pribloškiantis savo originaliu laisvumu ir nepakartojamumu. Užsukęs į šį klubą klientas ne tik pailsės, bet ir pajus šiuolaikiškos aplinkos įtaką širdžiai ir pats atjaunės. Banko paskola neviršys 200000 lt.
Naktinio klubo "Erdvė" interjeru rūpinsis jauni, talentingi dailininkai, kurie be didelių pretenzijų savo paveikslus kabins ant spalvotų akmenų sienos.
Verslininkas, besiruošiantis kurti verslą ar efektyviai plėtoti jau esamą, turi jį gerai suplanuoti, parinkti teisingą planavimo strategiją. Būtina konkrečiai žinoti, ko siekiama, todėl reikalingas smulkus verslo planas, kad verslo idėja būtų įgyvendinta.
Prieš pradedant rengti verslo planą reikia sukaupti tam tikros informacijos ir žinių, vengiant klaidų privalu viską gerai apmąstyti, pasitarti. Svarbiausia yra suformuluoti ir žinoti konkrečius tikslus, parinkti tinkamus prioritetus, numatyti veiklos etapus bei pasirinkti tinkamas alternatyvas.
Norint užsiimti kažkokia tai veikla, reikia gerai išanalizuoti rinką ir tik tada prognozuoti savo veiklą. Besiformuojančios įmonės tikslai ir uždaviniai turi būti aiškūs ir tikslūs.
Reikia pirmiausia įsitikinti ar verslo idėja reali, ar ji turi perspektyvą, ir ar iš jos verslininkas gaus pelno. Tam reikalinga parengti šį verslo planą.
Verslo planas – dokumentas, kuriame aiškiai ir argumentuotai išdėstoma verslo sumanymo esmė, strategija ir ateities perspektyvos, prognozuojami rezultatai.
Taigi verslo planas gali apsaugoti verslininką nuo galimų nesėkmių ir visiško sumanyto verslo žlugimo bei finansinių praradimų.

Atitinkamai sudaryta marketingo strategija padės pasiekti iškeltų tikslų. Projekto įgyvendinimui trūksta lėšų, todėl reikalinga paskola iš banko. Šio verslo planas tam, kad investuojantis bankas žinotų investuojamo kapitalo galimybes ir perspektyvas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-12-31
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis27 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis99.98 KB
AutoriusGreta
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasV. Sakalauskas
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas pramogu klubas [speros.lt].DOC
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 27 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 3 Klasė/kursas
  • V. Sakalauskas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą