Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: vazonų gamyba ir pardavimas IĮ "Gėlių vazonų pasaulis"

Verslo planas: vazonų gamyba ir pardavimas IĮ "Gėlių vazonų pasaulis"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041
Aprašymas

Įžanga. Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Verslo tikslai, užduotys. Kaip planuoti verslą. Verslo plano sudarymas. Produkto aprašymas. Vadyba ir personalas. Organizacinė struktūra. Personalo planavimas. Reikalavimai darbuotojams. Personalo parinkimas. Efektyvus personalo planavimas. Personalo mokymas ir kvalifikacijos kėlimas. Personalo darbo apmokėjimas. Rinkos marketingas. Rinkos galimybių analizė. Bendras rinkos ir vartotojų aprašymas. Konkurentų įvertinimas. Marketingo komplekso elementai. Kainų strategija. Paskirstymas. Rėmimas. Pardavimų prognozė. Finansinė informacija. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Pelno nuostolio ataskaita. Pinigų srautų ataskaita. Lūžio taško radimas. Sąnaudų prognozė. Rizikos faktorių įvertinimas. Laiko planavimas. Išvados.

Ištrauka

Kiekvienas žmogus, kol jis dar vaikšto žemėje, yra verslininkas, nes čia, žemėje, vyksta jo tobulėjimo verslas.
Verslas įdomus tuo, kad jis perskrodžia visas gyvenimo sferas. Versle susiduri su pačiais artimiausiais žmonėmis ir tikrai susipažįsti su jais iš naujo. Versle susiduri su gerais ir blogais darbuotojais, ir esi priverstas pažinti juos giliau. Versle susipažįsti su tave supančia visuomene ir gali ją įvertinti. Kurdamas verslą, susiduri su gerais ir netobulais įstatymais, suvoki, kas ir kaip valdo šalį. Bet įdomiausia ir naudingiausia versle – savo galimybių įvertinimas, juk save taip pat tenka pažinti iš naujo. Mums atrodo, kad pasaulyje nėra srities, kurioje nebūtų daromas verslas. Skirtumas tas, kad turtai vienur – materialūs, kitur – dvasiniai, tačiau visi jie pasiekti verslumo dėka, vadovaujantis tais pačiais dėsniais.
Kursinio darbo aktualumas: Verslo planas yra vienas iš efektyviausių planavimo būdų, be kuriuo neapsieinama pradedant ar plečiant verslą. Tai dokumentas, leidžiantis supažindinti suinteresuotus asmenis su svarbiausiais įmonės tikslais, atsakant į šiuos klausimus: kur esame? kur einame? kaip ten patekti? Pavyzdžiui, gali būti verslo sumanymo įgyvendinimo, kredito gavimo, arba investavimo pagrindimo planas.
Kursinio darbo tikslas: Verslo plano paruošimas naujos idėjos pagrindu. Aprašyti nuo idėjos sugalvojimo iki jos realizavimo pritaikant teorines žinias įgytas paskaitų metu bei studijuojant savarankiškai.
Kursinio darbo uždaviniai:
1. Teorijos lygmenyje paanalizuoti verslą ir su juo įgyvendinimu susijusius klausimus;
2. Aprašyti mūsų įmonės gaminamą produktą;
3. Aprašyti personalą ir su juo susijusius klausimus;
4. Paanalizuoti ir aprašyti kokiais būdais įmonė veiks rinkoje, aprašyti marketingo programą;
5. Pateikti finansinę informaciją apie įmonę;
6. Įvertinti rizikos faktorius;
7. Suplanuoti laiką susijusį su idėjos įgyvendinimu.
Kursinio darbo metodai: Mokslinės literatūros analizė. Žurnalo " Vadovo pasaulis" ir internetinės medžiagos analizė. Paskaitų medžiaga. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-29
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis37 puslapiai 
Literatūros šaltiniai11
Dydis102.62 KB
AutoriusAusra
Viso autoriaus darbų6 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas1
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas vazonu gamyba ir pardavimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą