Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: ekologiški produktai UAB "Sveiki"

Verslo planas: ekologiški produktai UAB "Sveiki"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536
Aprašymas

Įvadas. Įmonės "Sveiki" charakteristika. Įmonės veiklos modeliavimas. Įmonės produktai. Vertės grandinė produktams. Procesų modelis parduodamiems produktams. Tiekėjai. Pagrindiniai veikų centrai ir jų veiklos matavimas. Administraciniai veikų centrai ir jų veiklos matavimas. Kaštų apskaitos sistemos modeliavimas. Kaštų objektai ir jų apskaitos tikslai. Produktų tiesioginių (kintamų) kaštų struktūra. Kaštų centrų hierarchinė schema. Ilgalaikis turtas, jo vertė, nusidėvėjimo apskaita. Pastoviųjų (laikotarpio) kaštų struktūra kaštų centruose. Veikų kaštų struktūra. Veiklos biudžetų modeliavimas. Produktų pardavimų prognozė (programa). Veiklos programos atskaitomybės centrams ir jų derinimas su pajėgumais. Tiesioginio darbo laiko ir kaštų planavimas produktams. Tiesioginių medžiagų poreikio, atsargų ir kaštų planavimas produktams. Kitų kintamų kaštų planavimas produktams. Įmonės pelno/nuostolio bazinis biudžetas. Pelno prognozė. Pinigų srautų prognozė. Balansas. Rizikos įvertinimas. Išvados.

Ištrauka

Planavimas apibrėžiamas kaip pageidaujamos ateities numatymas, būdų jai pasiekti pasirinkimas, įvykių analizė ir neatidėliotinų sprendimų priėmimas. Vienas iš svarbesnių etapų, norint pradėti savo verslą, yra verslo plano sudarymas. Juo rinkoje galima vadovautis tarytum žemėlapiu, kuris padeda kiekvienam bandančiam pasiekti užsibrėžtą tikslą.
Verslo planas – tai vienas efektyviausių planavimo būdų, be kurio neapsieinama pradedant ar plečiant savo veiklą. Prieš kelerius metus į Lietuvą atėjusi verslo plano sąvoka turėjo daugiau teorinę reikšmę, tačiau vėliau partneriai ir bankai ėmė verslo plano reikalauti. Šiuo metu verslo planas yra svarbus daugeliui įmonių, nepriklausomai nuo jų veiklos pobūdžio, rūšies ar dydžio, įgyvendinant vieną ar kitą sumanymą.
Kiekvienam verslininkui – tiek steigiančiam naują įmonę, tiek įgyvendinančiam stambius projektus, tiek keičiančiam funkcionuojančių įmonių gamybos struktūrą – reikia parengti verslo planą. Tai dokumentas, padedantis gauti finansinę paramą iš investuotojų, surasti verslo partnerių.
Verslo planas - tai dokumentas, atspindintis firmos, įmonės būsimą (esamą) "veidą". Verslininkas kurdamas verslo planą turi išsinagrinėti rinką, apmąstyti savo galimybes dabartinėje šalies ekonominėje padėtyje, konkurenciją, galimybę pritraukti investitorius, partnerius.
Verslo planas - tai planas, kurio dėka bus siekiama firmos (įmonės) klestėjimo, sėkmingos kovos su konkurentais, gerų rezultatų rinkoje nepažeidžiant Lietuvos Respublikos konstitucijos, įstatymų bei Vyriausybės nutarimų.
Darbo tikslas: pateikti įmonės verslo planą..
Tyrimo objektas – produktai: braškių uogienė, konservuota obuolių tyrė, konservuoti grybai.
Darbo uždaviniai:
1. sumodeliuoti įmonės veiklą
2. sumodeliuoti kaštų apskaitos sistemą;
3. sumodeliuoti veiklos biudžetus;
4. pateikti įmonės pelno/nuostolio bazinį biudžetą.
Darbo struktūra ir apimtis: darbą sudaro įvadas, 3 skyriai, išvados. Darbo apimtis 36 lapai, 25 lentelės. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-11-25
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis34 puslapiai 
Literatūros šaltiniai0
Dydis130.06 KB
AutoriusGoda
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas ekologiski produktai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą