Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: kaimo turizmo sodyba "Versmė"

Verslo planas: kaimo turizmo sodyba "Versmė"

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Rekvizitai. Verslo aprašymas. Verslo idėja. Verslo tikslai. SSGG analizė. Marketingas. Rinkos apžvalga. Išoriniai veiksniai. Vidiniai veiksniai. Konkurencinė analizė. Paslaugų analizė. Marketingo strategija. Kainų politika. Rėmimas. Gamyba. Patalpos ir įrengimai. Vietos analizė. Vadyba. Rizikos veiksniai. Anketinio tyrimo rezultatai. Santrauka. Reziumė.

Ištrauka

Kaimo turizmas Europos šalyse organizuotai plėtojamas daugiau nei keturiasdešimt metų. Ilgą laiką šiuo verslu užsiėmė tik pavieniai ūkininkai ir kiti privatūs asmenys kaime, dažnai net nelegaliai. Tik per pastaruosius dvidešimt metų visuomenė ir valstybinės struktūros šiam verslui ėmė skirti daugiau dėmesio. Dėl politinės situacijos Lietuvoje aktyvi kaimo turizmo plėtra prasidėjo tik devinto dešimtmečio viduryje. Nors ši turizmo sfera Lietuvoje dar palyginus jauna, tačiau kaimo turizmo sodybų mūsų šalyje nuolat daugėja.
Kaimo turizmas yra vienas iš daugelio skirtingų turizmo rinkos sektorių, kartu sudarančių visą turizmo rinką. Tačiau dėl desperatiškos kaimo turizmo prigimties ir sudėtingumo, atskirti kaimo turizmą nuo kai kurių kitų turizmo rūšių sunku arba net neįmanoma. Todėl siūloma kaimo turizmą apibrėžti pagal jo sąsają su aplinka. Kad turizmas būtų apibūdintas kaip kaimo, jis turėtų atitikti visas kaimo vietovės charakteristikas:
maža sodyba;
maža populiacija;
žemės ūkiu paremta ekonomika;
tradicinė socialinė struktūra.
Kaimo turizmas turėtų pabrėžti ir atspindėti kaimo aplinką, būti kaimiškas dydžiu, charakteristikomis ir ir pastatais, remtis šios aplinkos savybėmis ir požymiais, vietovės fiziniu, socialiniu ir kultūriniu potencialu, panaudoti esamus statinius ir įrengimus, įtraukti vietos bendruomenę.
Palanki Lietuvos geografinė padėtis, gamtiniai, kultūriniai ir rekreaciniai ištekliai skatina žmones užsiimti šiuo verslu. Tai puikus būdas tinkamai panaudoti ūkinei veiklai netinkamas žemes ir įrengti kaimo turizmo sodybas.
Kaimo turizmo sodyboje "Versmė" bus vykdomas poilsio turizmas. Poilsio turizmas labai populiarus kaime. Nuo miesto tempo pavargusiems žmonėms poilsis yra vienas iš pagrindinių tikslų. Lankytojams apsistojusiems šioje kaimo turizmo sodyboje bus sadarytos palankios sąlygos pasivaikščiojimui po mišką, pailsėjumui, gamtos pažinimui. Didžiausias dėmesys sodyboje bus skiriamas vandens pramogoms, nes kaip jau minėjau sodyba stovi ant ežero kranto. Svečiai sodyboje turės galimybę žvejoti, plaukioti baidarėmis, kanojomis, vandens dviračiais, valtimis, kateriu. Planuojama įsigyti vandens motociklą. Tai sezoninė kaimo tyrizmo sodyba, ji pradės vykdyti savo veiklą balandį ir pabaigs rugsėjį. Vėlyvo rudens ir žiemos metu sodyba nedirbs. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis29 puslapiai 
Literatūros šaltiniai4
Dydis67.17 KB
AutoriusHuberta
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaUtenos kolegija
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas kaimo turizmo sodyba [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą