Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: tatuiruočių darymas UAB "Tatoo"

Verslo planas: tatuiruočių darymas UAB "Tatoo"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Siūlomo projekto esmė. Verslo plano idėja. Pagrindiniai tikslai, uždaviniai. Paslaugos. Įmonės charakteristika. Nuosavybės forma. Žinios apie verslininką ir partnerius. Trumpa įmonės veiklos apžvalga. Vietovės aprašymas. Rinka. Bendra rinkos apžvalga ir tendencijos. Vartotojai. Konkurentai. Marketingo planas. Tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Rėmimas ir reklama. Naujos paslaugos pardavimų prognozė. Prekybos planas. Prekybos patalpos. Trumpas prekybos proceso aprašymas. Įrengimai. Transportas. Medžiagos, žaliavos, jų tiekėjai. Energijos sunaudojimas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Informacija apie vadovus. Darbuotojai. Darbo užmokestis. Planuojami priskaičiuoti atlyginimai. Organizacinė struktūra. Finansinis planas. Finansavimo šaltiniai ir jų panaudojimas. Pajamų ir išlaidų planas. Pinigų srautų prognozės. Balansinis pelnas.

Ištrauka

Steigiama įmonė UAB "Tattoo", kuri užsiims tatuiruočių darymu – tai kūno papuošimas aukšto meninio lygio ir įvairaus sudėtingumo (net portretiniais) piešiniais. Daugelis žmonių sunkiai orientuojasi šioje, reikėtų pabrėžti, sudėtingoje srityje. Todėl buvo nuspręsta įkurti įmonę, kuri orientuojasi į tą grupę žmonių, kurie norėtų padaryti pirsingą ar tatuiruotę, bet nesiryžta vien dėl to, jog nežino kaip ir kur geriausiai tai padaryti. Salone "Tattoo" žmonės galės gauti informacijos ir apie tai kaip atsirado tatuiruotės, ir apie tai, kas darosi jas, kokios tatuiruotės yra populiarios, kaip teisingai pasirinkti tatuiruočių saloną, galės pamatyti tatuiruočių piešinius, sužinoti jų kainas, o taip pat ypatingas kainas akcijų metu, susipažins su kai kurių atliktų tatuiruočių galerija, sužinos populiariausius mitus apie tatuiruotes.
Nuspręsta vystyti tokį verslą dar ir todėl, kad Klaipėdoje dar nėra salono, kuriame būtų daromos vien tik tatuiruotės ir pirsingas.
UAB "Tattoo" bus įkurtas Klaipėdos miesto centre šalia pagrindinės gatvės, nes ten patogu privažiuoti iš bet kurio miesto galo. Reikalingas verslui plotas – nedaugiau 50 m2.
Įstatinis kapitalas – 40000 Lt (po 10000 Lt įneša keturi akcininkai). Taip pat imama Vilniaus banko 80000 Lt paskola, kuri bus grąžinta per 5 metus (kiekvienais metais lygiomis dalimis t.y. po 16000 Lt) su 10 % metinių palūkanų.
Įmonė savo veiklą ketina pradėti vasario mėnesį, kad spėtų įsibėgėti iki vasaros sezono, nes būtent šiuo laikotarpiu yra didžiausia paklausa ir gaunamas didžiausias pelnas.
Verslo idėja kilo man, nes turiu labai daug pažįstamų, kurie nori padaryti tatuiruotes ar pirsingą, bet neturi pakankamai informacijos ir žinių apie tatuiruočių darymą.
Paslaugas teikti nuspręsta ištyrus rinką, išanalizavus vartotojų savybes, nustačius potencialią rinką, paskaičiavus prognozuojamą savikainą ir prognozuojamą pelną, įvertinus galimus rizikos faktorius. Steigiant įmonę rėmėmės:
1) Lietuvos Respublikos Akcinių bendrovių įstatymu 2000 m. liepos 13 d. Nr. VIII – 1835, Vilnius;
2) Lietuvos Respublikos Akcinių bendrovių įstatymu 1994 liepos 5 d. Nr. I – 528, Vilnius;
3) Lietuvos Respublikos įmonės įstatymu, 1990 metų gegužės 8 d., Nr. I-196, Vilnius. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-16
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai5
Dydis57.29 KB
AutoriusAnatolij
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasJ. Belova
Švietimo institucijaLietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas tatuiruociu darymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla / 3 Klasė/kursas
  • J. Belova
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
-2
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą