Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Verslo planas: UAB "Jovitos turizmo agentūra"

Verslo planas: UAB "Jovitos turizmo agentūra"

  
 
 
12345678910111213141516171819202122232425262728
Aprašymas

Įvadas. Teoriniai tyrimo pagrindai. Paslaugų aprašymas. Tyrimo rezultatų analizė. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Projekto finansavimo poreikis ir šaltiniai. Straipsniai. Išvados.

Ištrauka

UAB Jovitos turizmo agentūra teikia kelionių organizavimo ir su tuo susijusias paslaugas, t.y.: rengia kelionių maršrutus, juos įsisavina, organizuoja keliautojų grupes ir jas tais maršrutais veža, parduoda kitų turizmo agentūrų turistines keliones (veikia kaip tarpininkai), rezervuoja ir parduoda transporto bilietus, užsako vietas viešbučiuose, viešojo maitinimo įmonėse, organizuoja ekskursijas, poilsį, pramogas, rezervuoja bilietus į įvairius renginius, teikia kitas turizmo paslaugas, numatytas tokio tipo įmonių įstatuose.
Bendrovė šiuo metu mato realias galimybes sustiprinti savo pozicijas tarp Šiaulių miesto tokio tipo įmonių. Tačiau tam reikia investicijų. Konkrečiai – būtina įsigyti saugų, komfortabilų autobusą, kuriuo būtų galima gabenti keleivius į pažintines užsienio keliones. Naujo autobuso kaina yra labai didelė, todėl įmonė ieškojo ir surado nenaują, tačiau techniškai labai tvarkingą ir saugų autobusą NEOPLAN 116. Jį pasiūlė viena Vokietijos įmonė už prieinamą 155,000 litų sumą. Tai – 1999m. laidos autobusas su visais būtinais techniniais privalumais. Įmonė davė pardavėjui 30,000 litų avansą. Tačiau likusios sumos, t.y. 125,000 litų trūksta, todėl kreipiasi į banką dėl ilgalaikės paskolos suteikimo. Už visą paskolą bus perkamas autobusas. Transporto priemonės pargabenimo kaštai, vairuotojo komandiruotės ir kitos sąnaudos finansuojama iš įmonės apyvartinių lėšų.
Projekto įgyvendinimas leis beveik dvigubai padidinti realizacines pajamas, uždirbti daugiau pelno, prisitraukti daugiau klientų perspektyvai. Skaičiavimai rodo, kad investicijos atsipirks per 4 – 5 metus.
Konkurencija šioje veiklos srityje yra pakankamai didelė, tačiau įveikiama, ypač jei konkurentai tarpusavyje sutaria ir įvairiomis sutartinėmis formomis dalijasi patirtimi, klientais ir pan.
Projekto įgyvendinimą ir paskolos grąžinimą įmonės akcininkai garantuotų įkeisdami bankui:
Biurą su visa būtina įranga, esantį Dvaro g. 64, Šiauliuose.
Garažą, esantį Sodo g. 20, Šiauliuose.
Autobusą Neoplan 116, 1984m. gamybos ir Neoplan 116, 1993m.
Už paskolą perkamą autobusą Neoplan 116, 1999m. gamybos.
Tyrimo planas – tai dokumentas, kuriame smulkiai ir aiškiai apibūdinama esama įmonės padėtis, numatoma būsima strategija ir ateities perspektyvos, pateikiama finansinė informacija tam tikru būsimu laikotarpiu.
Tyrimo objektas- UAB Jovitos turizmo agentūra.
Tyrimo problema- reikalinga paskola norint plėsti savo verslą.
Tyrimo tikslas – gauti banko paskolą. Sponsoriai ir investitoriai labiau pasitiki planais iš kurių aiškiai matyti kiek ir kokios paramos reikia, o ne prašoma pagalbos apskritai.
Tyrimo uždaviniai:
1. Išanalizuoti įmonės dokumentus;
2. Parengti klausymus respondentų anketavimui;
3. Apklausti respondentus ir apdoroti gautus duomenis.
Tyrimo metodai: mokslinės, mokomosios literatūros analizavimas, sisteminimas. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2006-10-13
DalykasVerslo planų kursinis darbas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasKursiniai darbai
Apimtis26 puslapiai 
Literatūros šaltiniai6
Dydis69.97 KB
AutoriusLaura
Viso autoriaus darbų4 darbai
Metai2006 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslo planas UAB Jovitos turizmo agentura [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą