Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Vadyba>Verslo planai>Viešbučio įkūrimas

Viešbučio įkūrimas

  
 
 
123456789101112131415
Aprašymas

Įvadas. Viešbučio įkūrimo strategija. Viešbučio charakteristika. Viešbučio teikiamos paslaugos. Tikslai. Sutartis. Viešbučio darbo organizavimas. Viešbučio skyriaus pareigos. Viešbučio restoranas. Konferencijų ir pokylių patalpų nuoma. Administracija. Rinkodaros skyriaus darbas. Viešbučio verslo sėkmė. Išvados ir pasiūlymai.

Ištrauka

Turizmas labai svarbi šalies ekonominė šaka. Nes darbo vietos viešbučiuose, moteliuose, sve-čių namuose, turizmo viešbučiuose, turizmo firmose, maitinimo įmonėse bei parduotuvėse pa-deda padidinti valstybės biudžetą.
Atvykstamasis turizmas leidžia didinti šalies paslaugų eksportą ir skatinti vietinių produktų bei prekių vartojimą, turizmo išteklių naudojimą, taip pat daro įtaką šių išteklių išsaugojimui. Atvykstamasis turizmas yra vienas iš efektyviausių būdų pristatyti Lietuvą pasauliui ir for-muoti šalies įvaizdį.
Norint efektyviai dirbti, reikia gerai išstudijuoti, kas vyksta pasirinktos rinkos verslo srityje, nes:
o Nuolat didėja tarptautinių verslų, todėl vis daugiau žmonių priversti keliauti;
o Žmonės vis daugiau uždirba, todėl kelionėms gali skirti daugiau pinigų;
o Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą, tapo daug lengiau atvykti žmonėms į mūsų šalį.
Viešbučio verslą pradėjom planuoti 2004 metais. Planuose buvo panaudota daug statistinių tyrimų. Tačiau mūsų kolektyvą šiam verslui paskatino 2004 metų pabaigoje pagal Lietuvos turizmo departamentą atlikti tyrimai, kurie parodė, kad turistų antplūdis sezono metu, neatitinka viešbučių kiekio. Nes tuo metu Lietuvos viešbučiai neturėjo galimybių apgyvendinti visus norinčius turistus.
Turistai labai nenoriai renkasi nepažystamų tinklų viešbučius. Dažniausiai renkasi jiems jau žinomus viešbučius, tokius kaip: Holiday Inn, Le Meridian Vilon, Best Western, Reval, ATAHOTEL ir kt. Nes tokie viešbučių tinklai turi patirtį aptarnauti klientus, todėl užtikrina turistams gerą aptarnavimą ir tam tikras garantijas.
Mes pasirinkome ATAHOTEL tinklą, dėl to, kad jis yra žinomas Europos šalyse ir turi gerą įvertinimą turizmo srityje. Tinklas pasižymi geru aptranavimu bei paslaugų kokybe, kambarių konfortabilumu. Didžiausias tinklo pasiekimas yra tas, kad šiam tinklui priklauso daugiau negu 800 viešbučių visame pasaulyje. Šio viešbučio tinklas yra žinomas ir mėgstamas, dėl to sezono metu, vasarą ir pavasarį, jis suteikia daug vietų ir paslaugų turistams, o ne sezono metu - žiemą, jis suteikia daug nuolaidų atvažiuojantiems verslo reikalais (konferencijų salės, kurios skirstomos į didžiasias ir mažasias, informacinių paslaugų kiekybė ir kokybė (internetas, faksas, elektroninis paštas, naudojimasis kompiuteriu)). ...

Rašto darbo duomenys
DalykasVerslo planų referatas
KategorijaVadyba >  Verslo planai
TipasReferatai
Apimtis14 puslapių 
Literatūros šaltiniai0
Dydis25.02 KB
AutoriusBirute
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2006 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word viesbucio ikurimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 14 puslapių 
  • 2 Klasė/kursas
  • 2006 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
-1
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą